Şimdi Ara

Rise of The Tomb Raider ve Middle-earth: Shadow of Mordor Türkçe Yaması çıktı (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
8
Favori
50.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yamayı %99.8 tamamladık Som fan club olarak. Yarın çıkaracağız. Oyun çeviriye duyurulur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimberdyal

arkadaşlar yamayı %99.8 tamamladık Som fan club olarak. Yarın çıkaracağız. Oyun çeviriye duyurulur :D

Bu nasıl iş yav bizde başka bir fan club olarak %99.7 sini tamamladık :/
  • brkylmz19990102 kullanıcısına yanıt
    yetmez % 99.9 a çıkarmanız lazım ki hemen çıksın Oyunçeviri bizden önce çıkarmasın :D
  • Oyun Çeviri ekibi kaba bir tabir ile üçkağıtçılığını göstermiş oldu zaten yapmış olduğu ROTTR hamlesi ile. Bence bu zamandan sonra yama beklemekte ayıptır söylemesi enayilikten başka bir şey değil. Sonuçta atomu iki parçaya ayırsınlar istemiyoruz. Belli bir seviyede zorluğu olsa da altı üstü bir yama sonuçta yayınlama niyetinde olsalar çoktan yayınlanırdı zaten ama o niyet yok onlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 12 Mart 2017; 19:55:8 >
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    oyunu geçen aylarda İngilizce oynadım konu anlaşılır ama bazı zor ingilizce kelimeler var onlara takılınca insan sinir oluyor konsantrasyon bozuluyor. Türkçe yama ile tekrar oynayıp sonra sileceğiz zaten turşusunu kuracak değiliz :) Ama bu gidişle torunlarımız oynayacak bu oyunu Türkçe :D
  • @zimberdyal Okul gereği orta düzey İngilizce ye sahibim ama oyunları kendi dilinde tam anlamı ile anlayarak oynamak bambaşka bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 13 Mart 2017; 17:52:1 >
  • Middle Earth Shadow of Mordor yaması 1 aydır kontrolde belki daha eskidir ben 1 aydır takip ediyorum cidden oyunceviri ekibine lanet olsun tamam bedava yapıyorlar bu işide arkadaş bari yayınlayın hata bulunursa biz bildirelim anlaşılan adamlar oyunu oynamaya üşeniyor
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    Aynen hele Assassins' Creed serisinde çok daha belirginleşiyor bu olay
  • Foxin kullanıcısına yanıt
    Hocam hata mata kontrol işlemleri işin bahanesi. Adamların yamayı çıkarmaya niyeti yok oyalıyorlar sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hata bulunursa biz bildirelim mi? Madem hata bildirebilecek durumdasın oyna ne bekliyorsun? (ki bu şekilde yayınlanan çeviriler var ve bu çevirileri yapan elemanlar hata bildirimi yapılmadığından dolayı şikayetçiydi.) Birde çıkmışlar lanet okuyorlar, sen kimsin arkadaş? Senin ne hakkın var lanet okumaya? Çocuk musunuz anlamadım ki

Batman çevirisini de sizin gibi sabırsızlar yüzünden yapıp bitiren eleman yayınlamadı. Git başka oyun oyna bilader bu çıkana kadar, tek oyun bu mu koskoca oyun piyasasında?
  • yanlız diloglarlar berbat ya yazık olmuş emeğe kimsede sesisini çıkarmamış oynanmayacak kadar berbat düzeltilemezde sıfırdan çevirsen anca düzelir, okadar heves etmiştim neyse
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    rise TR mi?
  • State of Decay: YOSE yaması yayınlanmış
    http://www.oyunceviri.com/state-of-decay-yose-turkce-yama-v1-0/
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

State of Decay: YOSE yaması yayınlanmış
    http://www.oyunceviri.com/state-of-decay-yose-turkce-yama-v1-0/

Bir an shodow yayınlandı zannettim :(
  • Bir açıklama geldi Shadow Mordor için. Oyun Çeviri : Beklediginiz diger yama Shadow of Mordor da hiç ummadıgınız bir anda burada yerini alabilir arkadaslar :D cok cok az daha sabredin lütfen.
  • state of decay 2015'de çıkan sürümde mi çalışıyor normal 2013'te çıkan sürüm ile uyumlumu değil mi acaba ?
  • Haberler hızlı bu aralar muhteşem devamı gelir inşallah
  • Hayatımda oynadığım en kötü oyunlardan biri

State of Decay iğrendim. 3 yıl türkçesi gelcek diye yanda duruyodu bi açtım iğrenç.
    Yeni oyun güzel olmuş diğer zombili oynlara benziyor.

Middle Earth Shadow of Mordor yakında gelir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 20 Mart 2017; 21:48:39 >
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Ne iğrenç geldi ?
  • Sirinle Beni Sirin Baba kullanıcısına yanıt
    oyunun amatörlüğü
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.