Şimdi Ara

Rise of nations Gold Sorun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkaadaşlar Laptopda Rise of nations oynuyorum fakat mesela bilgilendirici yazılar gözükmüyor şöyle gözüküyor ağaçlık bi alanın üstünde gözüküyor Örn:Gereken hammaddeler gibi.

Sistem 64 Bit W7 Ultimate

Ekran Kartı GT540M

• Aynı sorun bende de oluyor arkadaşım çözüm bilen varsa söylesin lütfen
  • yeminen bende de oluyor bu gün konusunu açtım
  • Oyunu hala oynayanlarin olmasina sevindim :D ama sorunu anlamadim cok garip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz hort olucak ama çözüm sol en üstteki bölümü kople açarsanız çözülüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkanke

biraz hort olucak ama çözüm sol en üstteki bölümü kople açarsanız çözülüyor

kardeşim eyvallah ya valla sana ne kadar teşekkür etsem az.eyvallah
  • Arkadaşlar tamam bu sorunu böyle çözüyoruz teşekkürler ancak başka bir sorun daha var sol altta gözükmesi gereken hangi araştırmanın kaçar kaynak istediğini gösteren yazılar da göstermiyor çözümü bilen var mı?
  • beyler bayanlar konuyu uplayalım en son yazan arkadasın sorunu bende kaynaklı.sol üstteki kaynakların hepsini açarsak ağaçlıklarda veya ordunun üzerinde görünüyor yazılar.ama hepsini kapatırsak tamamiyle görünüyor yazılar,fakat bu efer de kaynaklarımızı göremiyoruz.sıkıntı yaşıyorum nolur yardım
  • beyler sorunu buldm daha doğrusu sorunun cozumunu çoğu kisi yasıoms tabi yabancı sıtelerde çok konu olmuş sonuç bulunmş duzeltilmesi olmayan bi bug muş
    amaa çok komik bir sekılde cozulebiliyo oda sol ust kosede odunu altını gosteren sey varya onu sağa sola ve yukarı aşşağı oynatma seyi var eğer onu yukarı oynatır yanı yok edersenız tum bug duzelıo bakmak istedğnz zaman da tekrar açarsınz sorn olmuyo ve raht raht oynayabilrsn LUTFEN SONUNA KADR OKUYUN

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.