Şimdi Ara

Riot Games'in bana borcu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Riot 8 dakikamı geri ver ..

edit: 800 mb indirip hata verdi. Eski bir sürümü yükleyip tekrar güncellemeye başladı ama yine 400/3.2mb gibi bir şey oldu. Fikri olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egrino -- 21 Haziran 2017; 18:42:40 >

• bende bugün sıfırdan kurdum böyle bir sorun olmadı sen silerken bazı dosyalar kalmış galiba

bu arada şuan yeni kurulmuş hali 6gb iyi oldu ssd de yer açıldı ama indirirken 14-15gb indiriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

bende bugün sıfırdan kurdum böyle bir sorun olmadı sen silerken bazı dosyalar kalmış galiba

bu arada şuan yeni kurulmuş hali 6gb iyi oldu ssd de yer açıldı ama indirirken 14-15gb indiriyor.

Oyunu kaldırmadım ki. Güncelleme gelmiş 30mb bir şey yükledi 0.2 mb kala kaldı; 1 dk kaldı diyor ama yok, yükleme tamamlanmiyor. Zaten yamalarda hep öyle yapıyordu 1dk kaldı diyip bekletiyordu ama bu sefer uzun bekletince istemciyi kapatıp tekrar açtım. Onun üstüne oldu böyle. Bir kaç kere deneyince yaptı ama yamayı. Hayır, merak ettiğim 800mb+500 de sonradan ne indirdi yav bu. Normalde yamalar ~300mb oluyordu.
    Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egrino -- 21 Haziran 2017; 21:9:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virussssssssssssssssssssssssssssssss !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SourceCode

Virussssssssssssssssssssssssssssssss !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oyunu harici hard diskten oynuyorum. arada sırada cihaz oynayıp bağlantı kesiliyor ve bu istemcide daha önce de ciddi sorunlara neden olmuştu sanıyorum ki yine böyle bir şey oldu. Öncekilerde chksdk yapmak zorunda kalmıştım ama bu sefer gerek kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.