Şimdi Ara

Riot Çalışıyor: Saçma Sohbet Kısıtlaması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
1.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dp naru

quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

sa

As

Mesajini sikayet ettim.kaladin reyiz en az 35 gun ban atacak kufurden

Kaladin reyizin en sevdiği üye benim aslında forumun tüm adminleri beni çok severler sağolsunlar :))
  • Bunun için ticket atmıs adam gerçekten vay be

• Atack Speed,aleykum selam olabilir aklıma baska bisi gelmiyor bu riotun aklına ne geldi acaba ass olsa neysede millet anabaci kayiyor adam iki harften ceza yiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dp naru

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

sa

As

Mesajini sikayet ettim.kaladin reyiz en az 35 gun ban atacak kufurden

Kaladin reyizin en sevdiği üye benim aslında forumun tüm adminleri beni çok severler sağolsunlar :))

Hayır benim. Bak şimdi 790'lık kutu yazıyorum hemen gelecek beni sevdiği için.

Edit: yediyüzdoksanlık kızıl elit rivenlı kutu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De7 -- 14 Aralık 2015; 17:13:23 >

• As

• Şaka mı la bu

• quote:

Orijinalden alıntı: forq1ven

Selam verdik, suçlu çıktık

Şaka bi yana oyunda bu güne kadar hiçbir kısıtlama almadım. Kimseye hakaret de etmedim. Zaten arkadaşlarla skype kullanarak oynadığımız için chat'i okuyup, kullanmıyorum bile.

Bugün karşı takımdan biri 'Sa' yazdı. Bende 'As' yazınca niye anneme küfrediyorsun dedi ve kısıtlama yedim

Riot Çalışıyor: Saçma Sohbet Kısıtlaması

Karşim trol değilsin değilmi gerçek bu ,cool hikaye bro

• quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

quote:

Selam verdik, suçlu çıktık

Şaka bi yana oyunda bu güne kadar hiçbir kısıtlama almadım. Kimseye hakaret de etmedim. Zaten arkadaşlarla skype kullanarak oynadığımız için chat'i okuyup, kullanmıyorum bile.

Bugün karşı takımdan biri 'Sa' yazdı. Bende 'As' yazınca niye anneme küfrediyorsun dedi ve kısıtlama yedim

Karşim trol değilsin değilmi gerçek bu ,cool hikaye bro

Yok valla ne bir eksik ne bir fazla. Tüm olay bu. Hatta bu da oyun içinde gelen uyarı

• Geçmiş olsun
  • Aynısı westde bana oldu , o açıklama kısmında sadece gl hf yazıyor , ama 10 oyun chat ban yedim 0 10 oynayan , jungle "gang" atmadı diye hiçbir savaşa gelmeyen adamlara hiçbişey olmaz , as yazan adam chat ban yer , Riot çalışıyor
  • Gg izi disinda hic konusmadigim oyun sonunda biri raporladi diye mesaj geldi ve kisitlama yedi yan car

• Sanırım riot illuminatiye destek veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana 2 gündür riotla çok saçma konuşmalar yaşıyorum Bugün gelen iletide bildirimin hatalı olduğunu söyledi ve bana engelleme yediğim konuşmayı gösterdi. Benim şu an merak ettiğim ''mute mi atiyim'', ''ağla'' ve son 3 konuşmamda tartıştığım arkadaşların bana ana bacı küfretmesi ve onların ceza alıp almadığı.

Tamam artık cezayı hakettiğimi düşünüyorum fakat benim bu konuşmam ceza almama sebep olduysa TR serverında her 2 maçta birilerinin ceza alması gerekli

• quote:

Arkadaşlar bana 2 gündür riotla çok saçma konuşmalar yaşıyorum Bugün gelen iletide bildirimin hatalı olduğunu söyledi ve bana engelleme yediğim konuşmayı gösterdi. Benim şu an merak ettiğim ''mute mi atiyim'', ''ağla'' ve son 3 konuşmamda tartıştığım arkadaşların bana ana bacı küfretmesi ve onların ceza alıp almadığı.

Tamam artık cezayı hakettiğimi düşünüyorum fakat benim bu konuşmam ceza almama sebep olduysa TR serverında her 2 maçta birilerinin ceza alması gerekli

Sınırsız çizdiler qnq bugün xd

• quote:

Arkadaşlar bana 2 gündür riotla çok saçma konuşmalar yaşıyorum Bugün gelen iletide bildirimin hatalı olduğunu söyledi ve bana engelleme yediğim konuşmayı gösterdi. Benim şu an merak ettiğim ''mute mi atiyim'', ''ağla'' ve son 3 konuşmamda tartıştığım arkadaşların bana ana bacı küfretmesi ve onların ceza alıp almadığı.

Oo anacı da çıktın ne güzel

• NA'de "Why don't you buy sightstone?" yazdığımdan dolayı uyarı almıştım ama bu iyice abartı olmuş.
  • westte 1 lv invade gittik irelia oynuyordum stun attığım adama lux skill kaçırınca are u serius demiştim oyunda başka bişey yazmadım oyun sonu uyarı geldi. en güzeli hardcore yeniliyorsanız veya sıkıntı çekiyorsanız herkesi engelleyin.
  • Oyun 1
    X: ire no f
    X: STFU
    X: gj karmacığım
    X: luluya gelip ölcem bende az bekle
    X: gragas sadece farm almaya gelcen dimi böyle
    X: bensiz fight yapma
    X: neden no veriyosunuz
    X: afk farmdayım mute

Oyun 2
    X: no f shen no ign zed
    X: hmm
    X: kg
    X: Z ye basınca 9:45te tristi pinglediğin gözüküyor saldırı amaçlı. bunun üstüne muted
    X: oğlum diyim neden bota gelmiyosun diyim
    X: baba diyi baron var diyi
    X: demek baron olmasa
    X: memeni açacak mısın
    X: açarsan gelirim

Oyun 3
    X: yazık
    X: eve götür ultini

2 hafta ban
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.