Şimdi Ara

Rina Roleplay (Medium) ~ make rina great again

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Diğer oyunlar >> Rina Roleplay (Medium) ~ make rina great again
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
 • Er
  1 Mesaj
  [img width=650 height=172]https://i.hizliresim.com/zJoln7.png[/image]

  [divbox=brown]Sunucu açılışı için yakın bir zaman kaldığını söyleyebiliriz, bu süreçte helper ve tester ekibimiz oyun modundaki hataları tespit etmekte. Bir ay içerisinde yeniyılı sunucumuzda kutlamanıza çalışacağız.
  [/divbox]  [divbox=brown]Rina Roleplay oyun modu 2016 yılının sonlarına doğru sıfırdan kodlanmaya başlanan bir roleplay modudur. Oyun modu çeşitli sistemlerin detaylarıyla dolu.
  Geliştirilme sürecinde @Hera, @rootcause, @haroldfinch adlı kişilerin emekleri geçmiştir. Rina Roleplay oyun modunda bir çok yeni sistemle karşılaşacaksınız.
  SA-MP'ın el verdiği her sistemi göreceksiniz ve oyunun zevkini doruklarda yaşayabileceksiniz. Gerçeklikten çok fazla uzaklaşmadan sistemlerimizi oyuncuların
  AR-GE'lerine göre değiştiriyor & kaldırıyor veya yeni sistemler ekliyoruz. AR-GE ekibimiz durmadan sizlerin fikirlerini öğrenip oyun modumuzu geliştirmeye devam ediyor.


  [img width=650 height=288]https://i.hizliresim.com/jQb1q9.jpg[/image]


  [/divbox]  [divbox=brown]Rina Roleplay haritalarında başka sunucularda göremeyeceğiniz Texture & normal haritalar bulunmakta. Haritalar oyuncularımız ve Harita Tasarımcısı ekibimiz tarafından
  tasarlanmış olup, rol ve göz zevkinizi arttıracaktır.


  [img width=650 height=366]https://i.hizliresim.com/POJ676.png[/image]


  [/divbox]


  [divbox=brown]
  SA-MP platformuna ilk kez başlayacak bir insan için, Websitesinin estetiği ve kullanışlılığı çok önemlidir. Karşınıza ilk çıkan sayfalardan, bilgilendirmelerden bahsediyoruz.
  Rina Roleplay websitesine girdiğinizde hertürlü işleminizi kolayca yapabilmek için yönergeler bulunmaktadır.
  [/divbox]


  [divbox=brown]Rina Roleplay olarak "Client" kullanım amacımız siz oyuncularımıza [sa-mp] sınırlarının ötesinde bir oyun kalitesi yaşatmaktır. Biliyorsunuz ki SA-MP sistem konusunda biz sunuculara yeteri kadar olanak tanımıyor. Client sayesinde bu sınırları aşıp daha ileri düzey ve gelişmiş sistemler ile sıkılmadan sürekliliği sağlanan bir oyun deneyimi sunmak biz yönetim ekibi için önemlidir. Client konusunda farklı tartışmalar ve görüşler var. Düzeltilmesi gereken temel bilgi ise şudur : "Client bilgilerinizi çalmak için koyuluyor". Rina Roleplay olarak öyle bir amacımız yok. Biliyorsunuz ki SA-MP tabanı ile hile engeli %80 oranında engellenebiliyor. Client sayesinde oyun zevkinizi berbat edebilecek yazılımlar %99 oranında engellenebiliyor. Bu engel bizim için neden önemli? Rina Roleplay temeli eşitliğe dayalıdır ve bu eşitliği sağlamanın en önemli kısmı hile engelidir. Hile ile elde edilebilecek her şeyin engellenmesi eşitliği sağlayacağına inancımız tam. Client`in en güzel özelliği sunucuya kendi modellemelerimizi yüklüyor olabilmemiz.Client sayesinde sunucuya eklenebilecek skinlerin rollerinize etkisinden bahsetmeye gerek bile yok sanırım. Çeşitli kıyafet seçenekleri ile sürekli gördüğünüz sıkıcı ve stabil görüntülerden kurtulacak , daha gerçekçi kıyafetler ile rollerinizi karşı tarafa aktarabileceksiniz.


  [img width=650 height=254]https://i.hizliresim.com/9DZqYo.png[/image]


  [/divbox]


  "Sunucu tanıtım konusunda "Tanıtım Kuralları'nı okudum ve konumun kurallara uygun olduğunu kabul ediyorum."  |
  |
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.