Şimdi Ara

RIFT: Guild <Coexist> tanıtımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıda, son tanıtım mesajımızı paylaşıyorum.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Coexist olarak, oynadığımız diğer tüm oyunlardaki gibi, RIFT'de de organizasyonumuzu otuptup, End-Game progress başarısına ulaştık.

Regulos'u geçtiğimiz perşembe indirdik. Yeni 10 man'a geç girmemize rağmen EU:8 Server:2 derecesi ile ile 2. boss'u da indirdik.

Her gün düzenli takip edilen, 1400 e yakın üyesi olan, multi-gaming destek veren bir sitemiz var.

Son derece hareketli ve düzenli, 125 kişilik yıllardır açık bir sesli iletişim programımız (TS3) var.

Sık sık guild buluşmaları yapıyoruz. Yıllara ve birçok oyuna dayanan arkadaşlıklar mevcur guildimiz içinde.

Bir oyuna ait bir guild değiliz, ancak her zaman bir oyunda ana progress'ini sürdüren bir guildiz.

Coexist; "başarının bir parçası olmak" isteyen ve bunun için de gerekli özeni gösterebilecek aynı zamanda sosyal niteliği gelişmiş bir guild'de yer almak amacında olan kişilerin "ben artık bundan sonra oyun dünyasında evimi buldum" diyebildiği bir yer.

Coexist en az ne oynadığı kadar kimlerle oynadığını da önemseyenlerin, başararak eğlenmek isteyenlerin, oyun sanal gibi görünse de oynayanların gerçek olduğunu bilenlerin, oyun oynamayı bir hobi olarak görebilenlerin aradığı yer.

Siz de bundan sonrası için Coexist'in bir parçası olmak isterseniz;http://www.guildcoexist.com'dan başvuru'da bulunabilirsiniz. Başvuru ne kadar özenli ise genelde değerlendirmek o kadar kolay olur ve cevap da o kadar hızlı gelir.

Coexist de buluşmak üzere!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.