Şimdi Ara

Ride [PC ANA KONU] - TÜRKÇE (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
5.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun Çok muazzam ya hele o kask kamerası ile oynamak çok gerçekçi . milestone 10 yılda bir yapıyor uzun yıllar sonra pc de sıkılmadan oynadığım oyun bu

bu arada steam incelemelerinin büyük çoğunluğu olumlu olumsuz yorumlayanlar optimisazyonu eleştirmiş bencede bi sorun var 60 fps olmuyor mesala vsync ta sorun var nvidia panel den uyarlamalı vsync açında sorun çözülüyor bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 29 Mart 2015; 15:44:20 >

• oyun simulasyon degil dimi dostlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

oyun simulasyon degil dimi dostlar ?

oynanışa göre değişiyor hocam yarı similasyon gibi fazla bi zorluğu yok oyunun . herkesin alıp oynaması lazım . Türkçe seslendirmeler , Motor Modifikasyonu falan çok iyi olmuş 2015'in en iyi yarış oyunu olmuş
  • Yahu şu motor seslerini güzel yapan bir mod çıkarsa alırım oyunu, 1000cc lik makineden çıkan ses 125lik conmuter sesi. Oyuna odaklanamıyorum sırf bu yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

quote:

oynanışa göre değişiyor hocam yarı similasyon gibi fazla bi zorluğu yok oyunun . herkesin alıp oynaması lazım . Türkçe seslendirmeler , Motor Modifikasyonu falan çok iyi olmuş 2015'in en iyi yarış oyunu olmuş

teşekkürler hocam

kask kamerası gerçekten güzel görünüyor denemekte fayda var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

quote:

teşekkürler hocam

kask kamerası gerçekten güzel görünüyor denemekte fayda var

aslında oyuna mod desteği gelirse bu oyun efsane olur piyasayı alt üst eder . çok potansiyelli bi oyun olmuş . şahsen ben 20 dakka dan fazla oyun oynayamıyorum ama bütün hafta sonumu bu oyun yedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 29 Mart 2015; 23:41:07 >

• İlk izlenimi yaptım hayırlısı olsun :) Bu oyun baya baya iyi olmuş böyle yapımlara destek vermek lazım

• bu yıl baya iyi geçicek oyun konusunda assetto , ride ,projectcars (nisan,mayıs) , ayrıca unutmadan arkadaşlar car mechanic simulator 2015 çıkış tarihide 14 nisan gta5 ile aynı vakit çıkıcak. Kendi adıma konuşmam gerekirse ÇOK MUTLUYUM :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flonky -- 30 Mart 2015; 19:08:47 >
  • oyun dinamikleri güzel de oyunu oynabilene.çok falza bug var. oyuna girip çıkınca save gidiyor tekrar gir çık yapıyon düzeliyor oyundan atıyor. attıktan sonra klavye tuş ayarları kafayı yiyo tuşlar basmıyo tekrar çık gir yapıyon tuşları düzeltiyon çok fazla bug varrrr. ilk defa güzel mtor oyunu çıktı buda bug dolu lanet olsun bir an önce patch çıksıda oynayalım :S

• Şu forumdaki emek verilerek yapılan çalışmaları kim beğeniyor kim beğenmiyor isim yazması isabetli olur. Ruhsal sorunları olanlar genç arkadaşların emek harcıyarak yaptıklarını hangi mantıkla değerlendirip eksiliyorlar. Beğen yada beğenme butonuna tıklıyanların isimlerinin yazması bu vuku bulan hadiseye daha bir ciddiyet getireceği kanaatindeyim.
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Oyun fizikleri vs motogp oyunu gibi. Farkı sadece mekanlar ve motorsikletler hocam. İkisi de malum milestone yapımı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Oyun fizikleri vs motogp oyunu gibi. Farkı sadece mekanlar ve motorsikletler hocam. İkisi de malum milestone yapımı..

tesekkurler hocam oyunu dun deneme firsati buldum

Türkçe olmasi ve seslendirme hosuma gitti

kariyer kismida guzel planlanmis gibi geldi ilk bakista

ancak surusten pek keyif alamadim belki ilk motorun keyif vermemesinden dolayi olabilir

oyunu denerken aklima sbk 09 geldi

bu aralar simulasyonlara fazla kafayi taktim galiba :)

ride da baska motorlari deneyip keyif almaya calisacagim

• Oyunu bir kaç güne deneyeceğim de klavye ile oynanış nasıl arkadaşlar? Yarış oyunları ile aram pek yok ancak bu epeyce ilgimi çekti. En son konsolda GT6 oynamıştım gamepad'in hassaslığı falan hayran bırakmıştı ve uzun bir süre oynamıştım. Umarım uzun süreli bir oynanış sunar bu yönüyle.
  • ben oyunu emek vermişler türkçe dil koymuşlar diye aldım arkadaşlar ama hiç süremiyorum motoru hep düşüyorum :D
  • Oyun kesinlikle kaliteli ancak özel ilgi istiyor. Türkçe olması da çok hoş. Biraz daha üzerine düşmeye çalışacağım bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ride, Pazartesi gününe kadar indirimli

Ride ; % 38 indirimle 40.30 TL
    Ride Digital Deluxe Edition ; % 34 indirimle 65.34 TL

http://store.steampowered.com/app/345660/
  • Bu oyunu oynayan varmı beyler?
  • moto gp15 yada ride almayı düsünüyorum beyler hangisini tercih etmeliyim?
  • Bence Ride, hemde türkçe bir oyun.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.