Şimdi Ara

RF online yeni dönem CCR Dönemi kapanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
5.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dtsman

tank olmak istemiyorum :D ne kadar iyi tanklıkta yapsam tank oynarken sıkılıyorum ben ranger gidicem yaa ama eğer maullar exp alyorsa beller baya + başlıcak

Tanka 50 de 1 exp arttıran buff daha gelecek sanırım. Ben support oynayacağım büyük ihtimalle. Dark Priest 3rd class ile birlikte stable olabilir.
  • Bilmiyorum ama tank işi biraz kasıyor ya beni. gerçi önümüzde cb var cde bir kaç class deneriz bakalım nasıl olacak dark priest dediğin gibi denge kazanırsa çok işe yarar bu arada maular hangi lvlde bilmiyorum ama gemi kullanmaya başlıyolar sanırım bütün ırklarda olcak bu class ama sadece bir video da gördüm gemi kullannan belletoyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Bone Walker

quote:

tank olmak istemiyorum :D ne kadar iyi tanklıkta yapsam tank oynarken sıkılıyorum ben ranger gidicem yaa ama eğer maullar exp alyorsa beller baya + başlıcak

Tanka 50 de 1 exp arttıran buff daha gelecek sanırım. Ben support oynayacağım büyük ihtimalle. Dark Priest 3rd class ile birlikte stable olabilir.

Whatever happened to Sex&Drugs and Rock and Roll? Now we just have AIDS, crack and techno
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esclade

vay DDAY sen miydin dtsman hiç söylemedin oynarken

quote:

Orijinalden alıntı: byalfa

quote:

http://www.facebook.com/RFOnlineUSA

yeni haberleri bu linkten öğrene bilirsiniz
    bir kaç haberi ben veriyim en geç eylül sonu oyun 1.5 versiyona geçiyor eğer versiyon 1.5 nasıl olucak diye merak eden varsa youtube girin rf 1,5 diye aratın çıkan videolar kore serverından yeni classlar yeni maplar yeni itemler gelicek

1.5 le başlayacaksa. maular skill kullanabilecekti sanırım ve mau içinde exp gelebilecekti? bellato daha avantajlı duruyor :D

RF eu facebook sayfası:https://www.facebook.com/pages/RF-Online-Europe/334923849929959

bellatolara skill geldiyse diger ırklara neler gelmiştir sen düşün rf1.5 tamamen yeni bir oyun gibi geliyor.
    3.class ve master skilleride açılacakmış

siz gene bi deneyin mauyu falan, ben cbt ye yetişemiycem sanırım . yoksa yeni oyunda yeni ırk olarak corada akarız sınav işi de yok bu sene. Yurtta internet hızlıdır umarım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalfa -- 2 Eylül 2012; 19:21:05 >

• benim bölümü kazanmışsın hayırlı olsun
  • quote:

benim bölümü kazanmışsın hayırlı olsun

Saol :D siz raidcall'da mısınız hala?
  • quote:

quote:

benim bölümü kazanmışsın hayırlı olsun

Saol :D siz raidcall'da mısınız hala?

xfire
  • arkadaslar 1.5 MERAK edenler için güzel bir bölüm ..

http://forums.levelupgames.ph/index.php?%2Ftopic%2F48789-r-f-online-version-15-def-con-cocked-pistol%2F

1.5 açılış video , SS'ler , videolar

acıkcası 1.5 'i bende merak ediyorum ama oyun bildiğimiz RF onlineden biraz uzaklaşmış gibi ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reymem -- 4 Eylül 2012; 1:17:23 >
  • evet bakalım 1.5 beklediğimiz gibi rfnin yeniden popüler bir oyun olmasını sağlayacakmı
  • quote:

evet bakalım 1.5 beklediğimiz gibi rfnin yeniden popüler bir oyun olmasını sağlayacakmı

bir gelişme var mı ?
  • server ismi belli oldu serverlarda kuruldu şimdi ilk testler yapılıyormuş tweet ve faceden söylediklerine göre bu ay sonu başlayacak kapalı beta
  • Game campus ile 1,5 eu ya geliyor kasım ortasında cbt başlayacak am ccrnin kendi sitesinde kore için yeni bir pacht duyuruldu
    http://www.ccr.co.kr/new_english/rfonline/rfexpansion_01.asp

bu pacht nasıl olucak acaba umarım koreden kısa bir süre sonrada eu ya gelir
  • quote:

quote:

evet bakalım 1.5 beklediğimiz gibi rfnin yeniden popüler bir oyun olmasını sağlayacakmı

bir gelişme var mı ?

Yeni gördüm imzanı. Ben de İzmir Ekonomi Üniversitesindeyim. Yurtta download çok sorunlu sen indirip bana dvdye çek almaya geleyim Oyun içi hp setin benden
  • quote:

quote:

quote:

bir gelişme var mı ?

Yeni gördüm imzanı. Ben de İzmir Ekonomi Üniversitesindeyim. Yurtta download çok sorunlu sen indirip bana dvdye çek almaya geleyim Oyun içi hp setin benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esclade -- 28 Ekim 2012; 2:01:37 >

• beyler oyun açılmadan ırk oylaması falan yapsak iyi olur aslında ben sora oynıyacam zaten orası kesin ama çoğunluk ne derse onada uyarım yani
  • quote:

quote:

quote:

bir gelişme var mı ?

bana uyar :D hangi yurttasın? benim yurdun da interneti arada patlıyor :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

bir gelişme var mı ?

bana uyar :D hangi yurttasın? benim yurdun da interneti arada patlıyor :D

Okulun kendi yurdundayım.

/>

• arkadaşlar bende rf online a yeni başladım öncesinde olan bitan hiçbirşeyden haberim yok gamescampus den client i çekip excelsior serverinda bell de başladım bu serverda oynayan bir türk bile yok varsada ben daha hiç görmedim . Oynayanınız varmı ?
  • biz eu serverını bekliyoruz kardeş yaa yeni pacht ile gelecek o yüzden usa serverda pek oynayan yok eu açıldığında coraya gelirsen ben her türlü oyunda olucam yardımcı olurum ama boş zamnın varsa oyunun rehberini oku kısayollara alış oyunu biraz tanı derim sana euda daha az zorluk çekersin

oyunda (yada tüm mmorpg oyunlarda)
    DDAYSOLDİER-DDAYDEVİL-DDAYANGEL
    CODE21 -LEVEL21
    görünce mesaj atın kesin benimdir yada benim satttığım karakterimdir eğer bensem cevap alırsınız satmşsam şansınıza küsün :d
  • acılsada bi görsek neymiş nasılmış
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.