Şimdi Ara

RF online yeni dönem CCR Dönemi kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
3
Favori
5.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve Geldik Bir sona daha CCR dönemi kapanıyor 31 ağustos da ccr serverları kapanacak ve 6 eylülde oyun yeni firması olan gamescampus ile server açıcak. Gamescampus un kendi sitesinde bir açıklama yok hala. Oyunculara yapılan duyuruda server kapandıktan sonra karakter transferi yapılacağı söylendi eger eski bir üyeliğiniz varsa üyeliğiniz taşımanızı öneririm.
    Bakalım bu şirketle oyun ne hal alıcak umarım daha iyi olur.
    Yeni şirket yeni server demek açılacak olan yeni serverda sizide oyuna bekleriz.

Herkeze iyi oyunlar.

• Bikaç kez düşündüm trollemeden edemedim herkez değil herkes
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jinora

Bikaç kez düşündüm trollemeden edemedim herkez değil herkes

İnsanların yazdığı yorumlarda yorumun içeriği değilde yazım kuralları dikkatini çekiyorsa önce kendi hatalarını düzelt sonra karşındakinin hatasını söyle.

Bikaç değil Birkaç
  • Eminim bu yorumu yazabilmek için baya bi uğraşmışsındır hata vermiyim fail olmuyum diye
  • quote:

Eminim bu yorumu yazabilmek için baya bi uğraşmışsındır hata vermiyim fail olmuyum diye

Öncelikle senin gibi seviye ve yaşı düşük insanlarla pek tartışmaya girmem.

Ayrıca yorum yazarken genelde bakmadan ve elimin alışkın olduğu şekilde yazarım. Nerde imla hatası yapmışım veya nerde yanlış birşey yazmışım umursamam. Kalkıkpta türkçe sınavına girmiyorum veya dersi geçecek bir durumumda olmadığım için sıkıntı yok.
    Özellikle de senin gibi şahısların yorumlarda " dur bir bakayım nerde hata yapmış hangi kelimede yanlış yazmış hemen troll modunda cevap yapıştırım " gibi takıntımda yok.

Sanırım okulda türkçe hocanla ve dersleriyle sorunların var imla hataları veya yanlış yazılan kelimeler hemen gözüne çarpıyor ama sorun sen bile başkalarının yanlışlarını o kadar dikkatli görürken kendin yazmayı beceremiyorsun.

Sana okulda ve sınavlarında başarılar

• RF online adı oyunda neden bu kadar ısrar edildiğini açıklayabilir misiniz?
    Yıllar önce orjinalini oynamıştım, o zamandan beri bu Türk serverları açılıp kapanma sürecine girdi hala da devam ediyor.
  • Yabancı serverlardada kullanıcı sayısı çok olduğu için ve oyun, firma sahiplerine iyi para kazandırdığı için.
  • Yıllar önce oynadığın rf ile şu anki rf arasında fark var ben gamescampus için umutluyum yeni server yeni oyun gibi gelir
  • Rf online pvp bakımından bir cok oyundan daha zevkli ve güzel bir oyun , değişik class lar ve savaş sistemiyle yabancılar arasında populer ...bencede cogu oyundan daha zevkli ve daha güzel bir oyun , tr tr kapandı cunku sadece para kazanayım amacıyla yola cıkan şirket reklamsızlıktan ilgisizlikten olan playerleride kaybetti ve kapandı server...

eu server cora templar yada ranger acacagım..Reymem
  • Reymen beni hatırlarsın belki tr den DDAYSOLDİER gene aynı isimle euda cora ranger açıcağım
  • tanıdım kardeşim , belki beraber 2 ranger kasarız 2 ranger pvp'de fena olur^^ ...ama templar ' dada hevesim var tam karar veremedim
  • Templar iyidir ama sağlam iki ranger pvpde iyi gider facebook sayfasındaki duyuruya göre yeni bir pacht ile birlikte iki servera ek olarak 3. bir server açıcaklar yani herşey sıfırdan direk oyuna dalmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: IeJi

quote:

Eminim bu yorumu yazabilmek için baya bi uğraşmışsındır hata vermiyim fail olmuyum diye

Öncelikle senin gibi seviye ve yaşı düşük insanlarla pek tartışmaya girmem.

Ayrıca yorum yazarken genelde bakmadan ve elimin alışkın olduğu şekilde yazarım. Nerde imla hatası yapmışım veya nerde yanlış birşey yazmışım umursamam. Kalkıkpta türkçe sınavına girmiyorum veya dersi geçecek bir durumumda olmadığım için sıkıntı yok.
    Özellikle de senin gibi şahısların yorumlarda " dur bir bakayım nerde hata yapmış hangi kelimede yanlış yazmış hemen troll modunda cevap yapıştırım " gibi takıntımda yok.

Sonuçta dil ile ilgili takıntıları olsa bağlaçları ayrı yazardı :) ''Kalkıkpta(!) = Kalkıp da şeklinde yazılacağı gibi.'' ''aynı şekilde ''takıntımda yok = takıntım da yok biçiminde yazılırsa Tükçe daha doğru kullanılmış olur.'' Bir başka konu da '' şey ayrı yazılmalıydı 'birşey' ifadesinde '' Öbür arkadaşın 'olmuyum' tabiri ise gramatik olarak bir katliam :D demem odur ki birisi şaka yapmaya çalışmış diğeri uygun olmadığını göstermiş. Ancak bunun birden fazla gönderiye yansımış olması tadı kaçırmış. Türk Dil Kurumu çalışanlarıyla bilgi paylaşımı konusu değil de RF Online yeni sunucusu ile ilgili bir konu karşımızdaki.

Ben de tepkimi paylaştıktan sonra belirteyim; yeni serverda RF Türkiye (MAYN) sunucusundaki bazı Accretia arkadaşlarla yeni bir sunucu açılında Bellato yahut Cora karakter oluşturma kararı aldık. Katılmayı düşünen arkadaşlarla bu konu çatısı altından iletişime geçebiliriz.

• Ben Cora dayım arkadaşlar yeni server 6 eylülde gelicek eğer başlarsanız nick belli DDAYSOLDİER cora marksman
  • http://www.facebook.com/RFOnlineUSA

yeni haberleri bu linkten öğrene bilirsiniz
    bir kaç haberi ben veriyim en geç eylül sonu oyun 1.5 versiyona geçiyor eğer versiyon 1.5 nasıl olucak diye merak eden varsa youtube girin rf 1,5 diye aratın çıkan videolar kore serverından yeni classlar yeni maplar yeni itemler gelicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsman

http://www.facebook.com/RFOnlineUSA

bir kaç haberi ben veriyim en geç eylül sonu oyun 1.5 versiyona geçiyor eğer versiyon 1.5 nasıl olucak diye merak eden varsa youtube girin rf 1,5 diye aratın çıkan videolar kore serverından yeni classlar yeni maplar yeni itemler gelicek

1.5 le başlayacaksa. maular skill kullanabilecekti sanırım ve mau içinde exp gelebilecekti? bellato daha avantajlı duruyor :D

RF eu facebook sayfası:https://www.facebook.com/pages/RF-Online-Europe/334923849929959

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalfa -- 30 Ağustos 2012; 21:32:46 >

• http://www.rfonline.gamescampus.eu/

site daha off konumda önümüzdeki bir kaç gün içinde açılacak ve eu versiyon direk olarak 1.5 ten başlıyormus benim hatam beyler ve maulardan ve towerlardan exp alınacak sanırım
  • vay DDAY sen miydin dtsman hiç söylemedin oynarken

quote:

Orijinalden alıntı: byalfa

quote:

Orijinalden alıntı: dtsman

http://www.facebook.com/RFOnlineUSA

1.5 le başlayacaksa. maular skill kullanabilecekti sanırım ve mau içinde exp gelebilecekti? bellato daha avantajlı duruyor :D

RF eu facebook sayfası:https://www.facebook.com/pages/RF-Online-Europe/334923849929959

bellatolara skill geldiyse diger ırklara neler gelmiştir sen düşün rf1.5 tamamen yeni bir oyun gibi geliyor.
    3.class ve master skilleride açılacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esclade -- 1 Eylül 2012; 14:08:10 >

• ismail = mage , DDay = tank , ben templar , alfa = ranger :D:D:D
  • tank olmak istemiyorum :D ne kadar iyi tanklıkta yapsam tank oynarken sıkılıyorum ben ranger gidicem yaa ama eğer maullar exp alyorsa beller baya + başlıcak
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.