Şimdi Ara

REZİLLİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün hastaneye heyet raporu almaya gittim onuda yanlış raporu almışım tekrar baştan bütün bölümleri dolasmam gerekli doktorun biri dün kime yaptırdıysan ona yaptır dedi.sonra ben çıktım heyete gittim sordum öyle bişi gerekli değil yapıversin dediler adam kıl yapmıyor.. yok başım derde girer yok bu olur yokuşa sürüyor sonra heyette biri vardı aradı doktoru adam anlattı baya adam gene anlamıyor ( nasıl tıp mezunu bu diplomayı nasıl aldı mechul).sonra adam ikna oldu heyetteki adam bana aynen şunları dedi. bu doktorların hepsi .... çocugu , kıllık yapmak icin yer ararlar dedi. bu lafa katılmamak mümkün degil . öyle pislik yapyorlar ki doktorundan tut hemşiresine kadar 3 saat hastanede durdum öyle rezillikler gördüm ki ...bir hasta yakını hemşire arıyor hastam var yardım isityor yardım edin diye hemşire telefonla muhabbet ediyor sonrada haklıymıs gibi ölürse ölsün ben mi bakıverercem hastalanırken banamı sordu diye mide bulandırıcı laflar etti.. yani demek istedigim şudur bunlar mezun olurken hiç mi insanlık ögrenmiyorlar direkt para yönünnden mi bakıyorlar iişin.. hipokrat yeminnni babaların hayrına mı etmişler bunu merak etmekteyim..hastalanıp hastaneye düşmektense mezara giderim daha yeğdir..

• Hocam raporu gerçekten hasta olduğun için mi alıyorsun yoksa mazeret amaçlı mı? Ona göre cevap yazacağım.
  • hastalık icin degil ya heyet rapporu üniv kayıt için bi kaşe basacak bi imza diger doktora sordum bişi olmaz dedi heyettekilere sordum dünkü işlemin devamını yaptırcan yani olmaz dedi adam kıl yapmadı ..
  • bende göz için gecen sene heyet raporu almıştım

renk körlüğü varmı yokmu diye universiteye kayıt için istediler

adamın yapıcagı 3-4 tane resim gösterip renk körlüğü varmı yok mu diye bakmak

tam 6 saat uğraştım...

devlet hastanesine işin düşeceğine öl daha iyi....
  • allah kimseyi hastaneye düşürmesin..
    çok önemli bir hastalığım olmadığı sürece muayene olmaya bile gitmem. sağlam gidersin hasta dönersin valla..
    ne biçim ülkede yaşıyoruz ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

allah kimseyi hastaneye düşürmesin..
    çok önemli bir hastalığım olmadığı sürece muayene olmaya bile gitmem. sağlam gidersin hasta dönersin valla..
    ne biçim ülkede yaşıyoruz ya..

bende öyle diyorum saglam gidersin hasta cıkarsın hasta gidersin ölü çıkarsın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.