Şimdi Ara

Güncel ReVanced Yükleme Kılavuzu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
47
Favori
50.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stabil çalışmıyor. Trend listesi ana sayfada gidiyor falan. Umarım düzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Revanced kullanıyorum. Bir kaç gündür orjinal youtube güncelliyor. Normal apk yüklesem de magiskten modül revanced yüklesem de orjinal youtube dönüyor. Playstore da güncellemeler kapalı. Var mı bunun bi çözümü. Ne yapmam gerek.

• Wurunkatte kullanıcısına yanıt
    Bu konuda anlatıldığı gibi root'suz yüklerseniz bu sorun olmaz;)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konuda revanced mamager dan YouTube apk si secilmiyor cunku apk mirrordan apkm uzantili iniyor ve apk mirrorum ozel programi ile kuruluyor.Kuruldukdan sonra patch yapmak icin vanced müdür mu neyse artik o apk yi gormuyor.

Edit.sorunu halllettim ama en sonda böyle bir uyari veriyor ve kurmuyor cihazda root yok.Rootlamammi gerek anlamadim

Güncel ReVanced Yükleme Kılavuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 18 Ağustos 2023; 9:39:55 >

• ltrg kullanıcısına yanıt

İlk başta gelen pil optimize uyarsına izin verin hocam. Ben sorunu öyle halletim.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

verdim hocam sonunda root ile baslayan bu uyariyi veriyor ve kurmuyor

• Valla beceremedim hep hata veriyor bir baska hatadada aborted durduruldu dyor yani vazgeçtim guncel vanced kurdum baska bi siteden onu sürekli guncelini takip etmek gerek zira video ortasında donma sorunu var.

Sormak istediğim birsey var.Revanced degil.Normal vanced da bi ayar vardi ekranda yukari aşağı yaparak ses ve parlaklık kontrolu yapiyorduk onu bulamadim bilen varmi nerede olduğunu

Konu sahibi yardımcı olur o zaman hocam

Ayarlar -> ReVanced -> Interactions -> Swipe Controls
    ekranında
    "volume" başlıklı ayarlar ses hacmiyle, "brightnes" başlıklı ayarlar parlaklık düzeyiyle ilgilidir.

• revanced kuramadim patch ve program surekli hata verdi.
    vanced kurdum çalışıyor ama gecende kurmusdum guncellemesi cikmis videolarda donuyordu suan donmuyor Bahsettiğim parlaklik ses vanced ile alakaliydi revanced degil onuds cozdum.Tesekkurler

• İki gündür uğraşıyorum, yükleyemedim şunu.

Patch'e tıkladıktan sonra manager indirmiş olduğum Youtube sürümünü görmüyor (uygulama yükleme izni verilmiş ve pil optimizasyonu devre dışı kaldığı halde). Soluk görünüyor, seçemiyorum. İzlediğim videoda eleman gayet rahat seçiyor. Neden bende silik görünüyor bu meret?

Ekleme: Yamalandıktan sonraki .apk hâlini birisi paylaşabilir mi? Bari böyle yükleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 18 Ağustos 2023; 20:51:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Music uygulamasında yapılıyor mu acaba

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt

Hocam basılı tutup ilerletince küçük ekranda videodan sahneler çıkardı artık çıkmıyor. Bir ayarı var mı?

• Bende videolar yarıya kadar oynayıp duruyor.

Var mı başına gelen
  • Skayn kullanıcısına yanıt

Her şeyi silip baştan yüklemeniz lazım. Bende de olmuştu. 0 dan kurulum sorunu çözüyor.

• Vanced gibi Türkçe dil desteği gelmeli.

• Benimkinde YouTube de olan TV ye yansıt işareti çıkmıyor. Varmı bir bileniniz.

• cebor C kullanıcısına yanıt

Alıntı metni:

Alıntı

metni:
    Yansıtma düğmesi için uygulamayı açın, Ayarlar -> ReVanced -> Layout (Düzen) -> Hide cast button (Yayın düğmesini gizle) ayarı için kapalı veya devre dışı olmasını seçin. Uygulamanın yeniden başlatılmasını onaylayıp tekrar bakın
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.