Şimdi Ara

Güncel ReVanced Yükleme Kılavuzu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
47
Favori
50.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Revanced adını kullanarak yayın yapanlara dikkat edin, itimat etmeyin. Revanced sitesi ve GitHub sayfasını paylaştım; kendiniz oradan Revanced Manager uygulamasını indirip istediğiniz yamaları seçebilir, uygulama adı ve simgesine kadar özelleştirebilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar revanced en son sürüme güncelledim ama geçmiş konusunda sorun bende halen devam ediyor. Ayarları falan kontrol ettim ama ilgili bir şey de bulamadım. Sizde de sorun devam ediyor mu? Çözümü var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cirex C kullanıcısına yanıt

Benim geçmiş çalışıyor. Son sürüm yamalarla güncelleştirdiniz mi?

Eğer arada kayıp olan geçmişi geri getirmeyi soruyorsanız aşağıdaki linkte bir betik var, Windows bilgisayar kullanarak izleme geçmişinizi nasıl eşitleyebileceğinizi gösteriyor:

Güncel ReVanced Yükleme Kılavuzu
    Güncel ReVanced Yükleme Kılavuzugithub
    GitHub - ReVanced/restore-missing-youtube-watch-history: ⌛ Script to import missing YouTube watch history
    https://github.com/ReVanced/restore-missing-youtube-watch-history

Aynı sorun bende de var 2 saat uğraştım yok bulamadım telfonda TV de yüklü ama geçmiş kaydetmiyor

• Mizan23 kullanıcısına yanıt
    Revanced Manager'in son sürümünü yükleyip YouTube'un da 19.04.37 sürümünü kurdunuz mu?

• Ludwig13 L kullanıcısına yanıt

Revanced managerin son sürümü uüklü youtube 19.04.37 yüklü hocam ama nedense geçmiş saçma sapan şekilde 3 gün önceki videoların bir kısmı görünüyor çoğu yok. Ne yaptıysam çözemedim maalesef.

Bu konudaki birkaç önceki mesajlara baktınız mı?

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt

Baktım hocam ama anlayamadığım için şimdilik idare ediyorum güncelleme ile düzeltilir diye.

• Güncelleme ile düzeltildi zaten. Ludwig13'ün de bahsettiği güncel sürümü ve yamayı kurmalısınız

• erhll E kullanıcısına yanıt

Çözüm olatak smarttube den ayar yapıp teledon ile tv deki uygulamayı eşleştirmeniz gerekiyor

Smarttıbe ayarlar uzaktan kontrol etkünleştirin ve cihaz ekleya bason çıkan kodu telefondaki uygulamaya girin bundan sonra yansıtma seçeneklerinde çılacak

• Benim merak ettiğim google asistan yüklediğimiz youtube ve youtube müzik uygulamasını görmüyor müzik çal dediğimde youtube yok diyor ama uygulama açıkken sonraki şarkıyı çal dersem çalıyor aynı şekilde google keşfetteki youtube videolarıda açılmıyor samsung tarayıcıda aynı şekilde uygulamadan açmıyor chrome tarayıcıda sorun yok bunun bir çözümü var mı telefon rootsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altiparmak1982 -- 21 Mart 2024; 1:45:53 >
  • altiparmak1982 A kullanıcısına yanıt
    Bunları yapabilmek için Revanced'i root erişimi ile kurmanız lazım

• Yakın zamanda video yürütmede sorun yaşayan kullanıcılar varsa:

Son sürüm ReVanced yamalarını kullanıp GmsCore yamasıyla birlikte Youtube'ı yükleyin.

Vanced MicroG'yi kaldırabilirsiniz, artık ona ihtiyaç yok.

Güncel ReVanced Yükleme Kılavuzu
  • ugurcansayan kullanıcısına yanıt

Hocam ana sayfada yine hikayeler çıkmaya başladı. Normalde kapatmıştım ama var mı başka ayarı?

• The following content is not available in this application gibi hata çıkmaya başladı gecede beri oturum kapalı kullanılıyor ama

• hocam son versiyonu githubdan beceremedim yok sanki 19.09.37 olan vers

• KoRrGeNeRaL kullanıcısına yanıt
    Manager:
    github
    Release v1.19.3 · ReVanced/revanced-manager
    https://github.com/ReVanced/revanced-manager/releases/tag/v1.19.3

YouTube:
    https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube/youtube-19-09-37-release/youtube-19-09-37-android-apk-download/

Gmscore:
    github
    Releases · ReVanced/GmsCore
    https://github.com/ReVanced/GmsCore/releases

bu manageri indiriyor sonra ne yol izliyoruz

• KoRrGeNeRaL kullanıcısına yanıt
    Öncesinde tüm vanced uygulamalarını ve microg'yi silin. Manager'i indirip yükleyin. Paylaştığım Youtube apk'sını indirin. Manager'i açıp Patcher > Select an App > Storage > indirdiğiniz Youtube apk'sı şeklinde ilerleyin. Patch ve kurulum gerçekleşecek. Ardından paylaştığım linkten gmscore'u indirip yükleyin, açıp Google hesabınızla giriş yapın. Bu kadar.

Ek:
    1. Gmscore içerisinde Google hesabıyla giriş yapmada sorun yaşarsanız(genellikle Huawei cihazlarda yaşanıyor), önce Google Accounts bölümünde bulunan 4 seçeneği pasif duruma getirin. Böylece oturum açma sorunu çözülecek. Ardından kapattıklarınızı yeniden aktif edin. Yoksa vanced içinde başka bir hata vermeye başlıyor.
    2. Tüm bu işlemlerin ardından vanced açılır fakat farklı oynatma sorunları açığa çıkarsa telefonun uygulamalar ayarlarından cihazınızdaki "Orjinal" YouTube uygulamasını aktif duruma getirin. Bu sorun sadece bu şekilde çözülebiliyor şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ludwig13 -- 29 Mart 2024; 12:58:30 >

çok sağol yordum seni oldu şimdi logo değişmiş olsn

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.