Şimdi Ara

! RETRO: MERCEDES-BENZ W 123 EFSANESİ ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
35.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan 10-12000 yt'lye orta hallibir mercedes bulunabilir.alınır va uzun zamanda sorunsuz binilebilir.takip ve şans unsuruda çok önmeli.valla herzaman aklımdan çıkmayan tek araçtır ama kısmet ne zaman bakalım.ama mutlaka almam lazım
  • evet arkadaşım katılıyorum...bende arabamı almadan önce 2-3 ay araştırmış ve daha sonra w123 kasa mercedesimi almıştım..ve iyikide almışım..araba sahibi olmak insanı mutlu eder ama hele bide mercedesin varsa ayrı bir keyiftir..umarım istediğin gibi bi mercedesin olur.Allah gönlüne göre versin...bu konuda yardımcı olabileceğim bişey olursa her konuda sorabilirsin elimden geldiğince cevaplarım...
    quote:

Orjinalden alıntı: gt-40

şuan 10-12000 yt'lye orta hallibir mercedes bulunabilir.alınır va uzun zamanda sorunsuz binilebilir.takip ve şans unsuruda çok önmeli.valla herzaman aklımdan çıkmayan tek araçtır ama kısmet ne zaman bakalım.ama mutlaka almam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..the.. -- 9 Mart 2007; 14:05:36 >

• sağol dostum eğer iş ciddiyete binerse adres belli-mercedes fun clupten yıldız arkadaşımız bide... the... arkadaşımız.sanada mercedesinle mutluluklar diliyorum.darısı bizim başımıza.
  • Allah razı olsun...hakkında hayırlısı olsun.
    quote:

Orjinalden alıntı: gt-40

sağol dostum eğer iş ciddiyete binerse adres belli-mercedes fun clupten yıldız arkadaşımız bide... the... arkadaşımız.sanada mercedesinle mutluluklar diliyorum.darısı bizim başımıza.
  • quote:

Orjinalden alıntı: milchschnitte

buram buram kalite. işçilik mükemmel ! gaz pedalına dikkat ! o yıllarda koltuk ısıtıcılar kaç arabada vardı bkz.turuncu şalterler...

! RETRO: MERCEDES-BENZ W 123 EFSANESİ !

çok güzel estetik arabalar.

• ŞU ŞIKLIĞA BAK 20-25 SENE ÖNCESİNİN KALİTESİNE BAK,DONANIMA BAK,ŞUANDA OPSİYONEL OLAN DONANIMLARIN ÇOĞU O ZAMANLAR STANDART HALDE MERCEDES SEVERLERİN HİZMETİNE SUNULMUŞ.BENCE O ARAÇLARI YAŞI NE OLURSA OLSUN EĞER ORTA HALLİ TEMİZ BULUNDUMU,EE BİRAZDA HEVESİN VARSA MERCEDES KULLANMAYA BENCE EN İYİ ALTERNATİF.KALİTELİ PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER DH DOSTLARI.EĞER MERAKINIZ VARSA MUTLAKA MERCEDES FUN CLUP(DH)MUTLAKA BAKIN ÇOIK KALİTELİ PAYLAŞIMLAR VAR.ÖZELLİKLE YILDIZ ARKADAŞIMIZIN VERDİĞİ BİLGİLER HERYERDE BULUNMAYACAK TARZDA.ONADA BURDAN BAŞARILAR DİLİYORUM.
  • Bizde 77 250 vardı, iyi arabaydı arka camın altında ilk yardım cantası vardı....hatırladıgım kadarıyla
    123 kasa Iyi fakat hicbir zaman klasik olamayayacak bir modeldir. Cunku Milyonlarca üretilmiştir, bir w108 yada w107 degildir. herkez ulaşıp sahip olabilmiştir bir şekilde. Avrupada imajı zayıftır bu modelin, 2. ellerini yıllarca özellikle Türk işciler ve cingeneler kullandıgından gyps mercedesi derlermiş buna....Bir alman soylemişti bana ne kadar dogru bilmiyorum.

Dunyanın en basarılı ve sorunsuz araclarından biridir bence....Eee sonuçta merso...
  • 250 modeli vardı bizde..Babadan oğula geçen bir Mercedes hastalığının başlarındaydık henüz bu araçla..

O bir yıldız
  • 83 model 230E ...
  • bu arabaların bazıarında orjinal becker marka teypsiz radyo vardır. mekanik radyo hafızalıdır. çok net sesi vardır. bende çok iyi bir tane vardı. cillop gibiydi. zamanında son model pionerlerle takas etmek isteyenler vardı. vermedim. sonra da taşınıren kaybettim.
  • BİZ HEMEN HEMEN HEPSİNİ KULLANDIK 1986 260 SE VARDI SÜPER ARAÇTI 86.000 KM DE GARAJ ARABASI İDİ. 280 SEL 3-4 DEFA ALDIK SATTIK MANDA KASA
    230.4 VARDI 1972 MODEL
    S320 VARDI
    1981 MODEL 250 VARDI 123 KASA (BENZİN CANAVARI:))
    1992 200E VARDI
    1990 200 VARDI
    1976 MODEL 230.6 VARDI OTOMATİK KIRMIZI RENK 34 DE 497 HALEN HATIRLARIM PLAKASINI
    ŞİMDİ 112 CDI VİTO L VAR 2003 MODEL ESKİ KASA

MERCEDES BİR TUTKUDUR VAZGEÇİLMEZ BAŞKA ARAÇ ALIP VAZGEÇTİĞİNİ SANIRSIN AMA VAZGEÇEMEZSİN...........

ŞİMDİ BENDE 7.35 İLA VAR 1987 MODEL
  • quote:

Orjinalden alıntı: lotus2010_

BİZ HEMEN HEMEN HEPSİNİ KULLANDIK 1986 260 SE VARDI SÜPER ARAÇTI 86.000 KM DE GARAJ ARABASI İDİ. 280 SEL 3-4 DEFA ALDIK SATTIK MANDA KASA
    230.4 VARDI 1972 MODEL
    S320 VARDI
    1981 MODEL 250 VARDI 123 KASA (BENZİN CANAVARI:))
    1992 200E VARDI
    1990 200 VARDI
    1976 MODEL 230.6 VARDI OTOMATİK KIRMIZI RENK 34 DE 497 HALEN HATIRLARIM PLAKASINI
    ŞİMDİ 112 CDI VİTO L VAR 2003 MODEL ESKİ KASA

MERCEDES BİR TUTKUDUR VAZGEÇİLMEZ BAŞKA ARAÇ ALIP VAZGEÇTİĞİNİ SANIRSIN AMA VAZGEÇEMEZSİN...........

ŞİMDİ BENDE 7.35 İLA VAR 1987 MODEL

Hususi araçta Bmw'ye mi geçtin?

• EVET BMW 7.35 ILA 1987 MODEL
  • 265.000 KM DE
  • quote:

Orjinalden alıntı: lotus2010_

EVET BMW 7.35 ILA 1987 MODEL

Hayırlı olsun.O da güzel.
  • Arkadaşlar 77 model 230 E'nin teknik özelliklerini bilen var mı?Ayrıca eski model araçların teknik özelliklerini hangi siteden bulabilirim?Bilen var mı?
  • Arkadaşım 230E 1980 model ve sonrasında var.1977 de 230 vardır (karbüratörlü motor).80 sonrası motor tipi değişti ve M102 motora geçildi.1977 model 230 un Teknik verilerine gelince ;

motor tipi : M 115.954 (2307 ccm)
    silindir : 4 silindir
    HP : 109 beygir gücü
    max. hız : 170 km (teknik verilere göre. bu az çok değişebilir)
    yakıt tüketimi kabaca : şehir içi 13lt , ş.dışı 10 lt civarı denilebilir.

umarım bilgiler işine yarar

quote:

Orjinalden alıntı: KUNG-FU 61

Arkadaşlar 77 model 230 E'nin teknik özelliklerini bilen var mı?Ayrıca eski model araçların teknik özelliklerini hangi siteden bulabilirim?Bilen var mı?

• mercedes aşkı yaşayan ve W123 hayranı arkadaşlara ve yorumlarına teşekkür ederim. bir kaç gündür foruma uğrayamadım. paylaşıma devam edelim gayet güzel şeyler yazılmış. ilginç resimler varsa bu araçla ilgili onlarıda görmek isteriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milchschnitte -- 15 Mart 2007; 17:50:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..the..

Arkadaşım 230E 1980 model ve sonrasında var.1977 de 230 vardır (karbüratörlü motor).80 sonrası motor tipi değişti ve M102 motora geçildi.1977 model 230 un Teknik verilerine gelince ;

motor tipi : M 115.954 (2307 ccm)
    silindir : 4 silindir
    HP : 109 beygir gücü
    max. hız : 170 km (teknik verilere göre. bu az çok değişebilir)
    yakıt tüketimi kabaca : şehir içi 13lt , ş.dışı 10 lt civarı denilebilir.

umarım bilgiler işine yarar

quote:

Orjinalden alıntı: KUNG-FU 61

Arkadaşlar 77 model 230 E'nin teknik özelliklerini bilen var mı?Ayrıca eski model araçların teknik özelliklerini hangi siteden bulabilirim?Bilen var mı?

Bize zamanında 230 E diye satmışlardı!Demek ki o zaman kandırılmışız!Bilgiler için teşekkür ederim.

• Arkadaşlar, yeter artık bu konuyu kapatsak diyorum. Yoksa dayanamayıp yarın arabamı satıp (kredi, borç alıp) Mercedes alacağım vallahi

Ben de Mercedes hayranıyım ama bu güne kadar kısmet olmadı Mercedes sahibi olmak. Çık ulan sayısal çıııııkkkk...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.