Şimdi Ara

Retay Dessert Eagle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Gün önce silahı aldım henüz atma fırsatım olmadı silahı tecrübe eden arkadaşlar varsa hakkında biraz bilgilendirme yapabilir mi bu arada 2015 üretimi

• Kaça nerden aldın ?
  • Kargo ile birlikte 135TL tuttu hocam bozkurt av diye bir yerden aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.aslan

Kargo ile birlikte 135TL tuttu hocam bozkurt av diye bir yerden aldım

Kaç mermi alıyor ve arkaya doğru blowback varmı silahta ?

Edit : Bu arada silah havalı tabancamı yoksa kuru sıkımı ? Kuru sıkı ise ben hedef vurmak için alıcam işime yaramaz sadece ses yapıyor sanırım kuru sıkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonsolBüfesi -- 19 Haziran 2015; 11:14:56 >
  • Kusura bakmayın blowback dediğin şey nedir onu bilmiyorum.Silah evet kuru sıkı hedef vurmak için işinize yaramaz bu arada sarjör yanlış hatırlamıyorsam 17+1 kapasiteli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.aslan -- 20 Haziran 2015; 11:28:09 >
  • Hayırlı olsun. Kuru sıkı tabanca bence sıkıntılı bir ürün genel olarak.
  • Teşekkür ederim öncelikle

kesinlikle çok sıkıntı sahibini öldürebilir o yüzden evden çıkarmıyorum zaten alma amacım orda burda maganda gibi ses yapsın diye sıkmak değil yazlık tarafında ses yapsın zevk olsun diye sıkmak
  • geçmiş olsun

kayıt yaptırmazsan eve polis gelip karakola imzaya çekiyorlar birgüzel gidiyorsun teslim edip 800 tl ni ödüyorsun
    her sene kayıt yeniletmen lazım adres kontrolü için yoksa el koyarlar 800 tl ceza
    kapında biri kuru sıkı atsa senden bilirler el koyma 800 tl ceza,yakalatırsan ceza
    şehir içinde atış yaparsan 3 sene yatarsın
    kaybedersen 3 ay cezası var..

aşşağıda yazan alıntıdır..
    (((bu devirde hala nasıl kurusıkı satın alıyorsunuz..ucundaki boyayı çıkarmak suç,soygun amaçlı kullanım olabilir diye izin yok...evden çıkarmak,taşımak suç,yakalatırsan el koyarlar 800tl ceza keserler..atış yapmak suç 800tl cezası ve el koyma var..kaybedersen suç 3 aya kadar cezası var..kalabalık yerde ateş etmek suç 3 yıla kadar cezası var..arkadaş kayıt ettirme süresini 1 ayı geçirdi...hemen eve polis geldi el koydu ceza kesti,birde komşulara rezil oldu,taşınmak zorunda kaldı...namlu boyası fırın boyadır yüksek ateşte yapılır,eğer namlu boyasını çıkarırsanız,yeniden boya yapsanızda tutmaz boya dökülür,karakol el koyduğunda oynanmışmı anlıyor..bir soru sorun varda var...hala alan kişiyi aklım almıyor..neyse alan varsa bunlara dikkat etsin,çoğu kişi umursamıyor,karakol bir sürü kurusıkı topluyor,800 tl az para değil vergi niyetine devlet kazanıyor..ayrıca başkasına ait kurusıkıyı almayın,adamın üstüne kayıtlı,aldıktan sonra yakalatırsanız,çalıntı işlemi yapılıyor,ayrıca adam kayıp ilanı veriyor ve size sattığı için parayı cepe atıyor,yakalatınca 3 ay yersiniz,aman dikkat,saygılar.)))

bende vardı polis el koydu ceza kestiler..arkadaşta 1 tane vardı,aldılar 1600 tl ödedi,suçu kabarıkmış,bir daha gelip konuşmuyor diyorki size uydum satın aldım dedi küstü giddi

bakalım senin başına ne gelcek

• neyse aldın artık

kameran düzgünse flashlı veya flashsız olarak hangisi daha netse

resimlerini videosunu çekip atarmısın bakalım nasıl bir şeymiş.bizde ekol fırat magnum vardı bide retay baron,şimdi devletin elinde hurdaya gittiler 1 şarjör bile atamadık

devlet bu kanunlarla iyi kazanıyor habire 800 tl topluyor kebap iş

evde yorganın altında atış yapabilirsin yada bir tane soba borusu olabilir namluyu sok ateşle sesi alıyor
  • Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler yalnız bilgilerin çoğu yanlış ve eksik özellikle alıntı yazdığınız kısımda yazılanlar tamamen hayal ürünü diyeyim öyle eve gelip alıyorlar imzaya çekiyorlar diye bir şey olmaz olamaz.ben şehir içinde ses yapmak,maganda gibi oraya buraya üstümde taşıyım hurra haydi sıkayım yolda giderken "ne yapıyon lan" diyene çekip göstereyim diye almadım yazlıkta ses yapmak için zevk olsun diye aldım ucundaki renkli bölüme hiç girmiyorum bile allah korusun kendini öldürtürsün o boyayı sökersen ordan ki daha yüklü bir ceza uygularlar inşallah.

resimleri şuan atamıyorum hocam hafta içi eve gitmediğim için ama hafta sonu bir kaç resmini çekip atarım buraya yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
  • benin eve gelip aldılar.milleti kandırma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam öyle olsun :)
  • senede bir kayıt yeniletir.zamanı gecirenlere el konur ceza kesilir

tamsm boyle olsun..zaten boyle

yas kac

• Bu kuru sıkı işleriyle uğraşmayın silaha meraklıysanız 21 yaşını doldurmuşsanız gidin ruhsatlı gerçek silah alın 1000 tlden başlar 30 bin tlye kadar gider hiç olmassa arada po**** gider atış yaparsınız ama desert eagle isteseniz o 7000 ile 10000 dolar arası değişiyor fiyatları.
  • yaş 21 ben bizzat sorduğum için böyle olduğunu bilmiyorum
  • Ben öyle ha ruhsat alıcam diyene ruhsat verildiğini bilmiyordum herkese veriyorlar mı öyle ruhsatı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.aslan -- 29 Haziran 2015; 11:06:41 >
  • gercek almayın kaza olup patlarsa cekirdek istenmeyen yere gidiyo

• siz bu kurusıkılara silah mı diyorsunuz, komik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulk1903 -- 30 Haziran 2015; 2:15:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulk1903

siz bu kurusıkılara silah mı diyorsunuz, komik...

biz demiyozda polisler diyor
    bendekine el koydular eve geldiler kayıtsız ve birinden aldım diye

• bakkaldan alınan eski mantar tabancalar vardır ya onların pahalı versiyonu bunlar işte kimse silah diye bahsetmedi ki :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.