Şimdi Ara

Ret Paladin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kısa ve net olarak ret paladinin arena, rbg ve bg lerde kısaca pvp deki durumu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Classlarla ilgili çok konu var ama ret paladinle ilgili pek fazla konuya rastlamadım, sizce diğer classlara gelen bufflara karşılık ret paladin biraz aralarında sönükmü kaldı, eksik olan şeyler nedir?

• Bir Warlock olarak 5.2den sonra paladinlerle attığım duellerde daha damage reduction cdlerimi kullanmadan alıyorum.Bana göre her zaman paladinler pvpde iyi değildi fakat pve gayet iyi.
  • paladin i gorunce aklıma 6 saniye stun geliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pve'de iyi olduğu söylenebilir prot veya holy spec'leri
  • Göremezsin çünkü çok rezalet bir hasar sistemleri var. CD açıp kesmeye çalışıyorsun bitince sürekli sağa sola koşarak, kolon kolon dolaşarak holy power biriktirip kendine heal atıp ölmemeye çalışıyorsunki CD'ler tekrar dolsun diye. O yüzden kimse bu sisteme tahammül edemediği için retri olarak pvp yapmıyor.
  • Retrinin sans isi dps yapmasi yuzunden. Sacma sapan proclara dayali bir dps sistemi var. Afraid to open wingz cuz mage may steal it. Bir paladin ata sozu

• Rbglerde liderlerin uzak durdugu bir class. Arenadada rogue gibi daha cok. Rogue nasil shadowdance te yapacagini yapiyor, retride oyle. Full cd actiginda tam bir canavar ama onun disinda ortalama bir damage i var.

• Pvpde değişen yok,aynı eziklik devam.Proc gelecek de HP doldurcaz...O yüzden Exorcism cd azaltılmalı Pvpde.Pvede de pek farklı değil Retri nin durumu,en kötü Dps olmasa da en kötüden birkaç basamak yukarıda.Blizzarda göre ya Prot olalım ya Holy,illa Dps istiyorsak yan karakter açalım...
  • reti pala oynardım, oyunu bıraktım. var mı ötesi...
  • retri paladinden ne pvpde ne pve de bi cacık olmaz. holy oynayan biri olarak konuşuyorum
  • Bu günleride görecekmiydik LK zamanı Blizz in öz evlatları gibilerdi BubleKing :)
  • Retri kastım bıraktım.. şuan alt olarak shadow priest kasıyorum gerisini sen düşün.
  • paladin açtim 6 saniyelik stun skilinide actim arada bg giriyorum millete 6 saniye stun atip cikiyorum

• Paladinler ne yazık ki Blizzard tarafından prot veya holy olmaya zorlanmış durumdalar. Ret paladinlerin PvP durumunu incelersek WotLK ( o zamanlar imba olduğumuz doğrudur ) zamanından sonra bir türlü raya oturmadı. Özellikle Cataclysm zamanlarında ranged sınıflara karşı neredeyse hiç sansımız yoktu. Şu anda da pek yok gerçi.

PvE de güzel bir rotasyon tutturulursa iyi şeyler yapılabilir ama bence Paladin açıp melee dps olacağım diye düşünme. Melee DPS olacağım diyorsan Warrior aç ( Ben öyle yaptım ) Zaten paladini Holy olarak oynamak bana göre çok daha keyifli hem PvE hem PvP de.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.