Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Restore esnasında USB kablosu çıktı Recovery de kaldı

13
Cevap
1
Favori
869
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> Restore esnasında USB kablosu çıktı Recovery de kaldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      527 Mesaj
      29 Mayıs 2012 00:30:45 Konu Sahibi
      Arkadaşlar Restore ederken USB kablosu çıktı ve Iphone Recovery de kaldı DFU yapamıyorum veya recoveryden cıkamıyorum sadece USB baglantı var ekranda ACIL YARIDM LUTFEN

|
      |
      29 Mayıs 2012 00:39:17
      Home ve ackapa tuslarina ayni anda uzun süre bastinmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visivo -- 29 Mayıs 2012; 0:40:33 >
      |
      |
      29 Mayıs 2012 00:41:40
      quote:

Orijinalden alıntı: MuStLy

Arkadaşlar Restore ederken USB kablosu çıktı ve Iphone Recovery de kaldı DFU yapamıyorum veya recoveryden cıkamıyorum sadece USB baglantı var ekranda ACIL YARIDM LUTFEN

dfu moda alıp tekrar bağlamayı dene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      29 Mayıs 2012 03:22:17
      Bana da oldu. DFU da yaramıyor. Senin sorununu bu program çözecek. Makina bağlıyken aç tanımasını bekle ve exit recovery de.

http://greggjturner.com/download.html

Dostum bu linkten alttaki programı indir ve dediğimi yap.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 11:43:57
      irepi indir telefonunun modelini seç ordan dfu moda al ne diyorsa yap ondan sonra itunesle retore et düzelecektir.
      29 Mayıs 2012 13:15:06
      quote:

Orijinalden alıntı: sinan_3706

irebi indir telefonunun modelini seç ordan dfu moda al ne diyorsa yap ondan sonra itunesle retore et düzelecektir.

|
      |
      29 Mayıs 2012 14:14:35
      en korktuğum şeydir geçmiş olsun
      |
      |
      29 Mayıs 2012 14:16:54
      Benzer sorun arkadaşımın cihazında da var. Cihaz yurt dışından alınma iPhone 4. Restore yaparken yanlışlıkla güncelleme yapıldı. Şu anda cihaz hep itunes ekranında, recovery mode da kalıyor. DFU moduna da alamıyoruz. @cellman406 nın verdiği linkteki programı indirdim ama exit recovery dedikten sonra yeniden başlatıyor tekrar recovery mode geliyor. iReb i de kullandık fakat anlamadığım programın kendisi dfu mode almıyor mu? zira yönergeleri uygulayınca da dfu mode yapamıyoruz.
      ne yapabiliriz?
      |
      |
      29 Mayıs 2012 16:05:16
      hocam en kötü durum..ama iyi bir servis işi çözer(1601 hatası veriyormu...?)
      |
      |
      2 Not
      29 Mayıs 2012 17:08:29
      ireb 5 de recovery mode loop fixer ordan set auto boot true basın olmazsa irebi yönetici olarak çalıştırın olmadı dfu moda bir şekilde girmesi lazım tekrar restore için zorlayın orjinal 5.1.1 yüklemeyi deneyin
      |
      |
      29 Mayıs 2012 17:44:32
      quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

hocam en kötü durum..ama iyi bir servis işi çözer(1601 hatası veriyormu...?)

redsnow ile 5.1.1 no bb cfw hazırladım. onun sonunda 1604 hatası alıyorum, orayı da geçemiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: babavura

ireb 5 de recovery mode loop fixer ordan set auto boot true basın olmazsa irebi yönetici olarak çalıştırın olmadı dfu moda bir şekilde girmesi lazım tekrar restore için zorlayın orjinal 5.1.1 yüklemeyi deneyin

ireb 5 de loop fixer yapıyorum, işlemleri yaptıktan sonra tekrar başlatıp yine itunes ekranında kalıyor. işlemleri xp bilgisayardan yapıyorum, kullanıcı admin zaten. win7 ile xp arasında fark olur mu? yani win7 de olumlu sonuç mu alırım? 5.1.1 yapmayı düşündük ama bb den çekiniyorum o yüzden en son ihtimal yapmak istiyorum.
      |
      |

• Teğmen
      180 Mesaj
      29 Mayıs 2012 19:10:29
      ireple nasıl dfu moda alınmıyor aynı sorun benim başımaada geldi oldu ilk önce irepten şeçtiginiz zaman ne yapın diyorsa siz yapın dfu moda girer zaten home artı power 5 sanıye tut sonra bırak tekar home artı power yap 10 sanıye ondan sonra home tusunu bırakmadan power tusunu bırak olacaktır
      30 Mayıs 2012 09:39:15
      quote:

Orijinalden alıntı: sinan_3706

ireple nasıl dfu moda alınmıyor aynı sorun benim başımaada geldi oldu ilk önce irepten şeçtiginiz zaman ne yapın diyorsa siz yapın dfu moda girer zaten home artı power 5 sanıye tut sonra bırak tekar home artı power yap 10 sanıye ondan sonra home tusunu bırakmadan power tusunu bırak olacaktır

ireb ile söylediği aşamaları yapıyorum ama işlem bittikten sonra zaten ireb cihazın dfu mode olmadığını söylüyor. :( sanırım farklı bir yol yok?
      |
      |
      30 Mayıs 2012 11:22:43
      dfu moda nasıl alamadn ben ona şaşırdım birde şöyle dene

Cihazımızı açma / kapama butonuna basılı tutarak kapalı konuma getirelim.
      İki saniye açma / kapama tuşuna basarak cihazı uyandıralım.
      Hızlıca, açma / kapama butonu ile home (menü) tuşuna 10 saniye basılı tutalım.
      Açma / kapama tuşundan elimizi çekelim ama menü tuşuna basmaya devam edelim.
      10 saniye daha bekleyelim.

bunu dene sonra irepe basla telefonunun modelini şeç ama hiç bir sey yapma irebin soyledıgınden kendiliginden tamamlar.

sonra shift artı restore yap sorun çözülür
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
son dakika
Ankara Web Tasarım
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,208
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.