Şimdi Ara

Restoran Tabelası Tasarımı (Tasarımcı arkadaşlarım Yardım) :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Arkadaşlar , yakın bir tanıdığım ev yemekleri restoranı açtı.Fakat tabela tasarımı henüz hazır değil ve yarın yada ertesi gün tabela yaptırılacak.
    Vaktinizi ayırıp yardım ederseniz çok sevinirim. Not : Ben Photoshop'a başlayalı 2 ay oluyor fakat henüz kendimi o seviyelerde göremedim

Detaya gelince :

Restoranın adı Alev Ev Yemekleri

Aklımızdaki düşünce Alev büyük harf/punto ile yazılı Ev Yemekleri ise yanına biraz daha küçük harfler ile.
    Logo'ya gelince yanan ateşin içinde güveç resmi olabilir veya bunun dışında yaratıcı fikirlerede açığız
    En son olarak sağ alt köşeye telefon numarası.

Renk olarak daha çok Beyaz üzerine Koyu kırmızı harfler tabelada tercihtir.

Telefon numarasını tasarım yapıldıktan sonra pm'den halledebiliriz.

Söylediğim gibi vaktinizi ayırabilirseniz çok mutlu olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LexisOrAlv -- 6 Şubat 2013; 22:54:57 >

• bunun için belli bir bütçe ayırmanızı öneririm. bu işi freelance ( homeofice gibi) çalışan bir grafikere yaptırtırsanız daha ucuza yaptırtırsınız. Tahmini olarak 500 TL civarı bir ücret isterler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

bunun için belli bir bütçe ayırmanızı öneririm. bu işi freelance ( homeofice gibi) çalışan bir grafikere yaptırtırsanız daha ucuza yaptırtırsınız. Tahmini olarak 500 TL civarı bir ücret isterler.

Çok haklısınız , aynı zamanda aslında birçok görsel tasarım ve grafik mezunu arkadaşım var fakat süre o kadar kısıtlı kaldı ki yarın yada ertesi güne tabela hazırlanacak.
    DH'den yardım istemek durumundayım çok başarılı işler çıkabildiğini gördüm buralardan , o yüzden buraya danışmak aklıma yattı.
    Tabelanın kendisini 500 TL'ye yaptıracaklar onun yanında bir 500 TL ücretde grafikere verebilirler mi bilemiyorum.

Hem zaten öyle çok uçuk kaçık bir istek değil kuş kondurmaya gerek yok dediğim gibi kibar bir logo ve estetik puntolarla basit renklerin kullanımıyla bir tabela.

• quote:

Orijinalden alıntı: LexisOrAlv

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

bunun için belli bir bütçe ayırmanızı öneririm. bu işi freelance ( homeofice gibi) çalışan bir grafikere yaptırtırsanız daha ucuza yaptırtırsınız. Tahmini olarak 500 TL civarı bir ücret isterler.

Çok haklısınız , aynı zamanda aslında birçok görsel tasarım ve grafik mezunu arkadaşım var fakat süre o kadar kısıtlı kaldı ki yarın yada ertesi güne tabela hazırlanacak.
    DH'den yardım istemek durumundayım çok başarılı işler çıkabildiğini gördüm buralardan , o yüzden buraya danışmak aklıma yattı.
    Tabelanın kendisini 500 TL'ye yaptıracaklar onun yanında bir 500 TL ücretde grafikere verebilirler mi bilemiyorum.

Hem zaten öyle çok uçuk kaçık bir istek değil kuş kondurmaya gerek yok dediğim gibi kibar bir logo ve estetik puntolarla basit renklerin kullanımıyla bir tabela.

ben tablanın daha pahalı olduğunu düşünmüştüm o zmn germe brandadan imal edeceklerdir. Umarım yardımcı olacak birisi çıkar.

• 500 tl nedir ? Ne tür malzeme kullanacaksınız dekota ? pleks aynalı kesim ?

500 tl ye saçma sapan bir tabela yaptıracağınıza 800-1000 arası değişen daha iyi görünümlü ledli bir tabela hiçte fena olmaz.

Çizim yapardım ama vaktim yok.

Ve sözüm size değil yanlış anlaşılmasın
    1-2 gün içinde grafiker arkadaşlardan max per. ile iyi bir logo çıkmasını beklemeyin benim en kıl olduğum şeydir.Özellikle freelance çalışanlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben Ressam -- 6 Şubat 2013; 23:55:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'ressam

500 tl nedir ? Ne tür malzeme kullanacaksınız dekota ? pleks aynalı kesim ?

500 tl ye saçma sapan bir tabela yaptıracağınıza 800-1000 arası değişen daha iyi görünümlü ledli bir tabela hiçte fena olmaz.

Çizim yapardım ama vaktim yok.

Ve sözüm size değil yanlış anlaşılmasın
    1-2 gün içinde grafiker arkadaşlardan max per. ile iyi bir logo çıkmasını beklemeyin benim en kıl olduğum şeydir.Özellikle freelance çalışanlarla.

Tabelayı yapacak kişi tanıdıkmış led'li normal maliyeti 800-900 TL civarına gelen bir tabela imal edeceklermiş.
  • Tasarım konusunda üstüme yoktur ancak keyfi olarak bu işe vaktimi harcama konusunda pek emin değilim.
  • Yardim edebilirim pm atarsan detaylari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikere ücret karşılığı yaptırılması gereken tasarım işini, beleşe getirmeye çalışanlardan tiksiniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel , lütfen arkadaşlar hiç mi yardım edebilecek kimse yok ?
  • Tabela işi gerekirse 1-2 hafta beklesin ama sağlam bir şey olsun. Doğru düzgün birine yaptırın parası neyse verin.
  • Kimse yok herhalde yardım edecek , rica ediyorum
  • Bizimde lokantamız var yeni açıldı. Daha vergi levhası bile çıkmadı. 1 haftalık. 5000TL lik masrafı var onları hallettikten sonra 1000TL ayırıp Logo + el ilanı + tabela + kartvizit yaptıracağım. Bence bunu ücretsiz değilde belli bi parayla yarışma yaparsanız daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Amca

Bizimde lokantamız var yeni açıldı. Daha vergi levhası bile çıkmadı. 1 haftalık. 5000TL lik masrafı var onları hallettikten sonra 1000TL ayırıp Logo + el ilanı + tabela + kartvizit yaptıracağım. Bence bunu ücretsiz değilde belli bi parayla yarışma yaparsanız daha iyi olur.

El ilanı , kartvizit , broşür vs herşey hazır yapıldı, halloldu. Hatta tabela tasarımı bile var ama biz beğenmedik sadece tasarım için ufak bir vaktini ayırabilecek arkadaşlar arıyoruz. Birçok kez şahit oldum burada açılan konularda çıkan logolara , tasarımlara ilk defa hiç deneme çıkmadığını görüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.