Şimdi Ara

Restart sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bılgısayarım durup dururken kendıne restart atıyor. Olası sorun ne olabılır sızce?

Her turlu Fikire acıgım :)

Kasa ıcı ısınma problemım yok ve CPU genelde 44 derece cıvarında...

• Arkadaşım ekran kartı veya normal fanlarının çalıştığına emin ol kilitlenmiş çalışmayan bir fan buna normal olarak neden olur ve ya diğer bir ihtimal olarak ram lerden olabilir
  • Dedigim gibi kas aicinde en ufak br hardware sıkıntısı yok cunku bu konuda bıraz titiz davraniyorum.

Kitli calısmayan degil uzerınde en ufak toz olan fan bıle yok sevgili mehme_111

Ramlerden olabilecegini belirtmissin. Ancak bildigim kadarı ıle ramlerde bir sorun oldugunda bilgisayarı kitler. Ancak benımkı Baslat>Bilgisayari Kapat>Yeniden Baslat komutunu yerine getiriyor resmen
  • Psu'nun sistem için yeterli olduğuna emin misin?
  • Tagan BZ Series kullanıyorum oda yetmezse artık
  • ramleri kontrol et bence.,
  • Ramlerden olabilecegini dusunmuyorum ama tabiki bir kontrol edelim 2 kere geldıyse vardır bir alamet.

Ancak Dedigim gibi sistem RESMEN Baslat>Bilgisayari Kapat>Yeniden Baslat komutunu yerine getiriyor
  • Ramleri çıkart pinlerini silgiyle sil...
    Ayrıca kasada çok toz varsa bi hava tut..
  • Sevgili fkose34 Kasada cok tozu bırak gram toz yok :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serencebey

Sevgili fkose34 Kasada cok tozu bırak gram toz yok :)

Sevgili Serencebey o zaman ilk dediğim ramlerin pinlerini bi silgiyle sil ...
    Bilgisayardan Anlayaman Bilgisayarcı Yalanları: Olmazsa kasayı yan yatır .
    O da olmadı bi format at ..
  • Bizim silgi kotu sanırım, Bir silginiz varmi efenim

Sorun devam etmekte arkadaslar fikirleri alabilirim
  • genelde arkadaşların da dediği gibi ram lerden olma ihitmali yüksek ama ben farklı bişey yazıcam.bende oyun açınca veya harddisckten video açınca resetliyodu.ramleri çıkarıp taktım , formatladım vs hiçbişey mani olmadı...ta ki antivirüs programımı kaldırana kadar.Nod32 kullanıyodum.belki benim sistemime ters bişy vardı bilmiyorum ama her oyun açtığımda resetliyen makine nod32 yi kaldırınca neredeyse hiç yapmaz oldu.şimdi avast kurdum gül gibi geçinip gidiyoz.belki bi fikir olur sana.ne de olsa yaşanmışlık var.
  • bende nod32lıyım bakalım bırde onu denıyelım ama once obur sorunumu cozmem lazım daha buyuk bır sorunla karsı karsıyayım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.