Şimdi Ara

Resmi Microsoft XBOX 360 Offline Update 2.0.9199 (Avatarlı versiyon + USB Desteği)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
10.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoftun XBOX 360 için 06 Nisan 2010 tarihinde çıkarmış olduğu 2.0.9199 güncellemenin avatarlı versiyonunu (83,6mb) BURADAN indirebilirsiniz. Bu versiyonla birlikte XBOX 360 a USB Disk desteği geliyor, ne yazıkki sadece 1 Gb ile 16 GB arasını destekliyor.

NOT: Dashboard'un bu sürüme yükseltmeniz için önceki sürümleri yüklemiş olmanız gerekmektedir. 2.0.8955.0 sürümü yüklü olanlar direk olarak bu sürümü yükleyebilirler.

Xbox Dashboard versiyonunu öğrenmek için yapılması gerekenler:
    Dashboard ekranındayken; System settings ---> Console Settings --->System info kısmı seçiliyken beklendiği takdirde sağ taraftaki bölmede Dashboard : 2.0.8955 gibi bi rakam yazar bu rakam dashboardun versiyonudur, o yüzden değişkenlik gösterebilir.

Çok daha Önceki versiyonlardan biri yüklüyse eğer, sırayla bütün versiyonları yükleyip, son olarak 2.0.9199 sürümünü yüklenmelidir.
    önceki versiyonlara ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir. Bilgi için renzokuken e teşekkürler.

Çoğu arkadaşımız zaten biliyordur ama yinede bilmeyenler için USB bellek ile update in yapılması:

1- Yukarıdaki linkdeki "$SystemUpdate.zip" indiriyoruz.
    2- "$SystemUpdate.zip" dosyasını zipten çıkarıyoruz.
    3- Zipten çıkmış dosyayı USB diskimizin root dizinine (ana dizine) kopyalıyoruz.
    4- Güvenli bir şekilde bilgisayarınızdan USB diskinizi çıkarın ve Xbox 360 konsolunuzdaki bir USB bağlantı noktasına takın.
    5- Eğer Xbox 360 konsolunuz kapalı ise, açar açmaz güncelleştirme başlayacaktır. Konsolunuz açık ise, baştan başlatın güncelleme başlayacaktır. (Günceleştirmenin yüklenmesi için soru soracaktır "yes" diyerek güncelleyebilirsiniz.)
    6- Güncelleştirmenin tamamlanmasını bekleyin... ve işlem tamam.

Ayrıca nasıl yapıldığı hakkında ki videoya Buradan ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravesolar -- 15 Nisan 2010; 12:39:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bravesolar

Microsoftun XBOX 360 için 06 Nisan 2010 tarihinde çıkarmış olduğu 2.0.9199 güncellemenin avatarlı versiyonunu (83,6mb) BURADAN indirebilirsiniz.
    NOT: Dashboard'un bu sürüme yükseltmeniz için önceki sürümleri yüklemiş olmanız gerekmektedir.

Çoğu arkadaşımız zaten biliyordur ama yinede bilmeyenler için USB bellek ile update in yapılması:

1- Yukarıdaki linkdeki "$SystemUpdate.zip" indiriyoruz.
    2- "$SystemUpdate.zip" dosyasını zipten çıkarıyoruz.
    3- Zipten çıkmış dosyayı USB diskimizin root dizinine (ana dizine) kopyalıyoruz.
    4- Güvenli bir şekilde bilgisayarınızdan USB diskinizi çıkarın ve Xbox 360 konsolunuzdaki bir USB bağlantı noktasına takın.
    5- Eğer Xbox 360 konsolunuz kapalı ise, açar açmaz güncelleştirme başlayacaktır. Konsolunuz açık ise, baştan başlatın güncelleme başlayacaktır. (Günceleştirmenin yüklenmesi için soru soracaktır "yes" diyerek güncelleyebilirsiniz.)
    6- Güncelleştirmenin tamamlanmasını bekleyin... ve işlem tamam.

teşekkürler; update online yapmıştım ancak online yapamayanlar için eşsiz bir bilgi

• hem link hem de öğreti için teşekkürler...

önceki versiyonlara da alttan ulaşabilirsiniz

http://www.xboxhacker.net/index.php?topic=9414.0
  • Yeni gelecek update ile orjinal olmayan HDD'lerin çalışmayacağı söylentisi vardı ortalıkta.Böyle bir durum yoksa 250GB bir HDD takayım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

hem link hem de öğreti için teşekkürler...

önceki versiyonlara da alttan ulaşabilirsiniz

http://www.xboxhacker.net/index.php?topic=9414.0

bilgi için teşekkürler ilk mesaja ekliyorum...
  • ben en az 10 güncelleme arkada kalmışım şimdi tek tek adamı deli eder kafadan bunu kursam olmuyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

ben en az 10 güncelleme arkada kalmışım şimdi tek tek adamı deli eder kafadan bunu kursam olmuyormu

maalesef olmuyor tek tek güncellemen gerekiyor. ancak aradaki güncellemelerin avatarlı olmasına gerek yok iyi tarafından bak...
  • quote:

ben en az 10 güncelleme arkada kalmışım şimdi tek tek adamı deli eder kafadan bunu kursam olmuyormu

yau zaten güncel oyunları oynamıyor musun onların çoğunda yer almıyor mu bu güncellemeler yoksa sadece özel dashboard amaçlı mı? ben son güncelleme hariç hep usb ile çıkar çıkmaz güncelledim de o nedenle soruyorum, oyunların başındaki güncelleme gerektiriyor yazısı bunu içermiyor mu acep ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

quote:

yau zaten güncel oyunları oynamıyor musun onların çoğunda yer almıyor mu bu güncellemeler yoksa sadece özel dashboard amaçlı mı? ben son güncelleme hariç hep usb ile çıkar çıkmaz güncelledim de o nedenle soruyorum, oyunların başındaki güncelleme gerektiriyor yazısı bunu içermiyor mu acep ?

hala gta 4 oynuyorum zaten fw 1.5 o nedenle güncellesem bişey olmaz diye sallamadım hiç
  • quote:

GTA 4 Oynuyorsan Yenidir Sendeki...
    Ama Yine de Kontrol Et Dashboarddan...
    Eğer 7371 in Altındaysa Sen Bana Yolla O Makineyi, Yerine LT v1.1 Jasper Veriim...
    Uzun Süredir JTAG Çakacak Makine Arıyorum Zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devil01 -- 15 Nisan 2010; 18:31:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil01

quote:

GTA 4 Oynuyorsan Yenidir Sendeki...
    Ama Yine de Kontrol Et Dashboarddan...
    Eğer 7371 in Altındaysa Sen Bana Yolla O Makineyi, Yerine LT v1.1 Jasper Veriim...
    Uzun Süredir JTAG Çakacak Makine Arıyorum Zaten...

6717 miş ama artık son verdiyon oldu

• bu güncellemeyi yapınca divx izleme aktif oluyor mu?
  • ben yaptım geri geldi avatar
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

bu güncellemeyi yapınca divx izleme aktif oluyor mu?

Hayır Olmaz.
    DivX Her Cihaz Başına Lisanslıdır. Zaten Microsoft'a Ait Değildir. Bedava Ama Lisanslıdır.
    Her Cihaz İçin Live'a Bağlanıp "Optional Media Update" İndirmek veya Live'a Bağlıyken DivX Film İzlemeye Çalışmak (Önce Hata Kodu Verir - OK Dedikten Sonra İndirir) Yeterlidir.
    Ayrıca Kesinlikle Başka Bir Cihazdan Kopyalanamaz (JTAG Hariç)
  • ayrıntılı açıklaman için teşekkürler 4 gb kingston ı tanıttım yeterince hızlı değil diyor ama sadece save için kullanacağım zaten fark etmez.
    Yakın zamanda hd desteği de çıkarırlarsa direk hd den oynamak süper olur
  • ben bir soru sormak istiyorum.bu güncelleştirme fw li makinelerde çalışıyor mu ? yüklersem bir sorun çıkar mı ?
  • Evt çalışıyor sorun çıkmaz.
  • Online update yapamayanlar neden yapamıyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus Ice

Online update yapamayanlar neden yapamıyor ki?

Live dan ban yedikleri için.
  • Arkadaşlar Yeni Xbox Arcade almayı düşünüyorum peki usb hardiske oyun yüklemem için bütün updateleri tek tek yüklememmi gerekiyor yoksa son çıkan update ilede usb desteğini aktifleştrebilirmiyim..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.