Şimdi Ara

RESİM ÜZERİNE YAZILAR YAZMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar forumlarda aradım bir türlü bulamadım .başlık açmak zorunda kaldım resimlerimle ilgil cd hazırlıyacağım ve resimlerin üzerine özellikle yazı yazmak isiyorum.bunu nasıl yapabilirim.bir yazı proğramı bulmuştum .formattan sonra daha da bulamıyorum.

• Photoshop
  • paint,word....
  • tabi en kullanışlısı photoshop
  • Photoshop
  • Bunu bir denemeni isterim işine yarayabilir.

http://fdc-26.download.h.emenpaylas.com/26FACD9916/764879/Watermark.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sintech -- 30 Mayıs 2006; 23:47:47 >
  • Paintle kolayca yaparsın .dier programları kullanmayı bilmiyosan zor olur işin.
  • evet point kullan diyerleri daha zorr oradan yapabilirsinnn
  • walla bende 2020 diye bi program var onda var ama biraz efectli yazıyor sen photoshopla dene eğer kullanmayı biliyorsan güzeldir paintle yapmak istemiyorsun sanırım görsellik bakımından iyi olmadığı için o zaman photoshop dene
  • photoshop'da nasil yazioz yaw bende picasa vaR ama nasil yazilio bilmiom daha dogrusu kullanmayi bilmiom
  • bunu word de çok kolaylıkla yapabilirsin..painttede oluyor ama onu ben bilmiyorum..
  • paint,word,astro,photoshop,fireworks,flash,vs. hangisini istersen onunla yap.

en güzeli flash ve photoshop.
  • Benim çok severek kullandığım programlardan PhotoFiltre. Aşağıda acele bir şeyler yaptım bilmem işine yararmı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.