Şimdi Ara

Resim farklı A4lere bölünüp büyük basılırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HP 7150 printer ile A4 kağıt kullanarak resim örneğin 4 e bölünüp her biri farklı A4 lere basılıp poster gibi yapılabilir mi?

• photo impact yazılımıyla ile ben 10x15 e bile bastırarak koca posterler bastırdım
    page setupdan sayfa ebatlarını seçmen yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironimperor -- 22 Eylül 2006; 15:46:14 >
  • Siz 10*15 boyutunu bileştirerk yapmışsınız. ben Daha önceden A4 leri birleştirerek yapmaya çalıştım ama sıfır marj birleştiren bir yazılım bulamadım. Ama Photoshopta photografı 4 e bölersin.Her parçasını yeni bir sayfaya kopyalarsın ve prnt priview e baktığında bazı kenarların boşluk olduğunu göreceksin ama yine direk baskıye ver ve tümünü bastıktan sonra fotoğrafların hepsinin düzgün ölçülerde basıldığını ama birleştirdiğinde aralarında beyaz kenarlar olduğunu göreceksin ya keserek birleştirisin ki zordur. yada hiç bir şey yapmazsın beyaz boşluklu da birleştirebilirsin .Poster şeklinde olduğundan aradaki beyaz alanlar görüntünün tümüne bakıldığında çok rahatsız edici durmuyor. Ama herkes bu şekilde beyenmeyebilir.
  • Photo Impact programı her tür poster basımı işlemini yapabiliyor. Teşekkürler forumun gücüne ve cevaplayan arkadaşlara.
  • yardımcı olabildiğime sevindim

quote:

Orjinalden alıntı: packard

Photo Impact programı her tür poster basımı işlemini yapabiliyor. Teşekkürler forumun gücüne ve cevaplayan arkadaşlara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.