Şimdi Ara

RESİDENT EVİL ZERO HD|PS4 ANA KONU|16 OCAK 2016 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
3
Favori
5.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Ben US PSN den aldım saat farkından dolayı sabah 7 gözüküyor bende...

aynen bende us psnden aldim sabah 7de acilir oyun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR PSN'den alanlar için oyunun açılmış olması lazım.Var mı oynayan şu anda

• Aynen, hiç oynayan yok mu yahu? :)
  • ben oynadım 24 00 da açıldı oyun, gayet güzel olmuş, oyunu ister sd ister hd oynamak güzel Capcom Hd remastered olayının hakkını veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 19 Ocak 2016; 10:46:47 >
  • Vay be efsane oyun geliyor kimsenin ilgilendiği yok cidden tuhaf devir full mp devri olmuş
  • fiyatlar nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Vay be efsane oyun geliyor kimsenin ilgilendiği yok cidden tuhaf devir full mp devri olmuş

vay mustafa naber alıcanmı bu oyunu
    endonezyadan döndünmü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 19 Ocak 2016; 11:06:07 >
  • Bu arada biliyorum burası PS4 bölümü de, PC olmadığı için soruyorum. Yahu hala Steam'de oyun açılmadı arkadaş bekleye bekleye bir hal olduk. Ah be Crapcom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

ben oynadım 24 00 da açıldı oyun, gayet güzel olmuş, oyunu ister sd ister hd oynamak güzel Capcom Hd remastered olayının hakkını veriyor.

İster sd ister hd derken?

• Oynayanlar detaylı bir yorum yazabilir mi. Oynanışı, hikayesi; ilk defa oynacagim alınır mı alınmaz mı v.b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turanugur -- 19 Ocak 2016; 16:20:23 >
  • Gittim evlendim geldim. Kısmetse bu yıl sonuna doğru yine gideceğim Endonezya ya :)

Preorder ile almıştım bu oyun kaçar mı Önümüzdeki ay Re1HD yi de alırım. Altın değerinde oyunlar arşivlik.

Sf V geliyor are u ready for it ? :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 19 Ocak 2016; 16:43:44 >
  • @sioner

Orjinal çözünürlükte yada HD çözünürlükte oynama imkanı var. Aradaki farkı görebiliyorsun Hd uyarlaması bence başarılı

@turanugur
    Oyunun tarzı oynanışı olsun günümüzdeki oyunlarda farklıdır. Bence değer gözümde efsanevi bir oyundur, ama ilk defa oynayacağın için youtube da iyice incelemeni öneririm. Klasik Resident Evil kontrollerini severmisin bilemiyorum.Çok tereddüt de kalırsan enpara ile al 35 TL ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 19 Ocak 2016; 16:43:06 >
  • Oyuna başladım gayet güzel şu an piyasada olan birçok oyuna değişmem

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Oyuna başladım gayet güzel şu an piyasada olan birçok oyuna değişmem

Ben kart sorununa takıldığım için ön sipariş veremedim hocam, o kadarmı iyi ya altı üstü eski rms oyun.
  • Almayı dusunen varsa uzun sure elinde tutma sartiyla beraber alabiliriz. Primary hakki ben de kalir.

Alip uzun sure bende kalir deyip 1 hafta 10 gün sonra satmaya kalkacak kişiler ulaşmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Oyuna başladım gayet güzel şu an piyasada olan birçok oyuna değişmem

Ben kart sorununa takıldığım için ön sipariş veremedim hocam, o kadarmı iyi ya altı üstü eski rms oyun.

Benim gibi eski 30 yaş üstü ve bu serinin hayranı için bulunmaz bir nimet hocam bu nesilde. Herkes'e hitap etmez bu oyun ağır ilerleyişi bulmacalar falan.

• Online co-op modu varmı arkadaşlar

• 1.oyunu oynamıştım zamanında sadece hocam öyle kaldı yıllar geçti bu oyunla tekrar giriş yapayım nasipse o halde.
  • 10 numara remaster olmuş bazı yerlerde remaster demezsin o derece iyi tebrik ediyorum CAPCOM u ben çok zevk alıyorum yaşım 30 ama 60 da olsa farketmez eski re oyunlarını her türlü oynarım...

• Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Emin olma 60 yaşında gözlerin iyi görmeyebilir kenardaki köşedeki itemleri bulamazsan sinir yapar

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.