Şimdi Ara

RESIDENT EVIL REMASTERED (PS4) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
11
Favori
21.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fallout3x

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

beyler ps3 te japonya hesabi acip oyunu dijital alabilirmiyim suanda? ayrica bunun icin konsolun ntsc mi olmasi gerekli?

evet, varsa alabilirsin. PS3'ün NTSC veya PAL olması farketmez. hepsinde çalışır.

Hocam japonya ntsj degilmiydi? Oyun orda ciktiysa dijital storedada ntsj konsol icin degilmidir?

hayır, konsolun ne olduğu farketmez. bütün PS3'lerde çalışır. PS3'te bölge kilidi yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

beyler ps3 te japonya hesabi acip oyunu dijital alabilirmiyim suanda? ayrica bunun icin konsolun ntsc mi olmasi gerekli?

evet, varsa alabilirsin. PS3'ün NTSC veya PAL olması farketmez. hepsinde çalışır.

Hocam japonya ntsj degilmiydi? Oyun orda ciktiysa dijital storedada ntsj konsol icin degilmidir?

hayır, konsolun ne olduğu farketmez. bütün PS3'lerde çalışır. PS3'te bölge kilidi yok.

Tamamdir tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Trophy listesine baktimda masallahi var.

Gamecube de olan gorunmez zombiler modu bundada var ve oldukca zor bir moddu. Ugrasiriz ama platin zor gibi biraz.

Uzun bir aradan sonra adam gibi bir resident evil oynayacagiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu platin yapıcam suyunu çıkarıcam merakla bekliyorum sanki yeni oyunmuş gibi istek var içimde halbuki sayısını unuttum kaç kere bitirdiğimin böyle iyi bir oyun işte...

• Collector Edition kutu açılış videosu

• kutusu çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Bu oyunu platin yapıcam suyunu çıkarıcam merakla bekliyorum sanki yeni oyunmuş gibi istek var içimde halbuki sayısını unuttum kaç kere bitirdiğimin böyle iyi bir oyun işte...

hocam bu oyun bizim bildiğimiz klasik tarz damı yani bulmacalı falan :)

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 5 Aralık 2014; 9:36:24 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Evet aynen öyle...

offf harika o zaman
  • beyler oyunu o kadar beklemeye gerek yok dolphin emulator kurun oyunun wii ye çıkan romunu indirin oynayın. en ufak fps düşmesi olmuyor.
  • _kertmeyenkele_ kullanıcısına yanıt
    Nasıl olmuyor herkeste kendi sistemin var sanıyorsun heralde hem emülatörle tam verim alındığı nerda görülmüş kendimden biliyorum defalarca denedim ayar değiştirdim yinede fps düşüşünden kurtulamadım remakede sistemim de fena değildi üstelik...
  • Emulator de bu oyunun zevkini alamazsiniz bosuna ugrasmayin. Wii ile oynuyorum harika gidiyor. Simdi remake sonrasi birde re zero duyururlarsa harika olur.

• Bi Resident Evil vardı gri renkli PlayStation günlerinde , memory card'sız oynayıp oyun başa dönmesin diye makineyi günlerce açık bıraktığımız.
    Bi Resident Evil vardı memory card'ı ilk adığımızda çocukca bizi sevindiren.
    Ve bi Resident Evil var şimdilerde aksiyon ve para hırsına yenilen

• Bi de Türkçe olsa tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Resdent Evil dünyasını merak edenler için çeşitli makaleler

Resident Evil dünyasına derinlemesine bakış

Albert Wesker

Resident Evil nereye koşuyor?

Shinji Mikami

Şöyle bir alıntılayalım.

• agalar ben resident evilin neredeyse bütün oyunlarını oynadım ama beni en çok tırstıran nemesisti aklım gidiyordu oynarken nedense resident evil hayranlarının çoğu birinci yada ikinci oyunu seviyo 3 pek tutulmamışmıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varni34

agalar ben resident evilin neredeyse bütün oyunlarını oynadım ama beni en çok tırstıran nemesisti aklım gidiyordu oynarken nedense resident evil hayranlarının çoğu birinci yada ikinci oyunu seviyo 3 pek tutulmamışmıydı.

Nemesis RE3'de vardı onu görünce tırsmayan yoktur sanırım

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    elim ayağım titrerdi sırf nemesis yüzünden oyunu gündüzleri oynayıp bitirmiştim :) ne günlerdi be grafik felan kare kare ama o bağırması stars vay be

• Hayret Dh nin boy ortalamasından kısa hepsi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.