Şimdi Ara

Resident Evil Operation Raccon City

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • L4D hayranıyım Fakat RE:ORC (Resident Evil Operation Raccon City) hernekadar 3 person olsada gercekten iyi bir aksiyon olucağa benziyor Vidyolardan gördüğüm kadarıyla Sizlerinde yorumlarını merak ediyorum Oyunu cıkar cıkmaz alıcam inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CTR_JackaL -- 24 Ocak 2012; 13:57:41 >

• Ben çok büyük bir RE fanıyım ve Re5 olsun 4olsun(Re4'ün atmosferi çok iyiydi.) serinin shoter olmasından memnun değiliz ama yinede oynarız çünkü o bir Re oyunudur ve kesinlikle bizi doyurur asıl sinir olduğum konu Capcom'un Re'yi Slant Six gibi bir fimaya emanet etmesi ve SS'nin Re'yi takım oyununa dayalı shoter'a dönüştümesi Re:Revelations'un ilk videolarını izlediğimde gözlerime inanamamıştım Dead Aım'den sonra ilk kez gemide geçecek bir Re oyunu geliyordu ve Dead Aım Re oyunlarından favorilerim arasındadır ve beni asıl sevindiren oyun tamamen Survival Horror olacaktı ve oldu genel olarak herkez ve fanlarda dahil oyunu beğendi yüksek puanlar almayı başardı ve seri uzun zaman sonra ilk kez özüne dönmüştü 3ds'de olduğu için oyunu 1 kere deneme fırsatım oldu genel olarak atmosfer ve korku öğeleri eski oyularındaki gibi başarılı bir şekilde işlenmiştiBöylesine başarılı bir yan oyun varken neden aynı yıl içinde neden bir shoter oyunu yapar Capcom buna anlam veremiyorum bence Re:Revelations bütün konsollara port edilmeli ve ORC çıkmamalı.Ama sizin gibi yeni nesil L4D ile büyümüş nesli hedef aldı Capcom oyun alanında başarılı olsa bile benim gözümde bir Re oyunu değil.

• Resident evil 6 büyük umutlarla bekliyorum korku olucak dedi capcom inaşlah verdikleri sözü tutarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dracula501

Resident evil 6 büyük umutlarla bekliyorum korku olucak dedi capcom inaşlah verdikleri sözü tutarlar

İnşallah korku ile aksyon harmanlanırsa kusursuz bir RE oyunu çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campo

Ben çok büyük bir RE fanıyım ve Re5 olsun 4olsun(Re4'ün atmosferi çok iyiydi.) serinin shoter olmasından memnun değiliz ama yinede oynarız çünkü o bir Re oyunudur ve kesinlikle bizi doyurur asıl sinir olduğum konu Capcom'un Re'yi Slant Six gibi bir fimaya emanet etmesi ve SS'nin Re'yi takım oyununa dayalı shoter'a dönüştümesi Re:Revelations'un ilk videolarını izlediğimde gözlerime inanamamıştım Dead Aım'den sonra ilk kez gemide geçecek bir Re oyunu geliyordu ve Dead Aım Re oyunlarından favorilerim arasındadır ve beni asıl sevindiren oyun tamamen Survival Horror olacaktı ve oldu genel olarak herkez ve fanlarda dahil oyunu beğendi yüksek puanlar almayı başardı ve seri uzun zaman sonra ilk kez özüne dönmüştü 3ds'de olduğu için oyunu 1 kere deneme fırsatım oldu genel olarak atmosfer ve korku öğeleri eski oyularındaki gibi başarılı bir şekilde işlenmiştiBöylesine başarılı bir yan oyun varken neden aynı yıl içinde neden bir shoter oyunu yapar Capcom buna anlam veremiyorum bence Re:Revelations bütün konsollara port edilmeli ve ORC çıkmamalı.Ama sizin gibi yeni nesil L4D ile büyümüş nesli hedef aldı Capcom oyun alanında başarılı olsa bile benim gözümde bir Re oyunu değil.

Helal Kardesim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.