Şimdi Ara

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
14
Favori
55.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet oyunun başı baya korkunç başlıyor. Fakat bu seviye oyunun ortalarına doğru biraz normalde dönüyor. Hatırladım yine oynayasım geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Gece demoyu indirdim ışıkları kapattım kulaklığı taktım 2 dakika sonra kapattım, yok oynanacak gibi değil, bir insan kendine bunu yapmamalı. Bundan zevk alana lafım yok. tps olsa bitirmeden bırakmazdım ama fps işi bozuyor.

valla öyle benim bir bu oyun bir de outlast serisi tek başıma oynamayacağım oyunlardan

ama yanında birisiyle oynamayı dene o zaman gerçekten çok zevkli oluyor.1 günde bitirmiştik kuzenlerle re7'yi.
  • Resident Evil 7 biohazard Dev Interviews: Redesigning Chris Redfield

• Beyler uykudan uyanalım artık:) yeni dlc yarın geliyo dimi? biraz sohbet ve paylaşım yapalım.
  • Gold edition gelince fiyatı düşer belki, her ne kadar oyunun sonunu görüp spoilerın kralını da yemiş olsam halen oynamak istiyorum

• jiraiiya kullanıcısına yanıt
    Dostum emin ol oyunun sonu kadar hikayenin orta kısımları da çok heyecanlı pişman olmazsın..
  • Resident Evil 7: Biohazard | Launch Trailer | PlayStation VR

• Not A Hero DLC ücretsiz : 4.27 GB
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0102-CUSA03842_00-BH7EPISODEDLC020?emcid=pa-st-111284

End Of Zoe DLC 44.99 TL 6.79 GB
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0102-CUSA03842_00-BH7EPISODEDLC030?emcid=pa-st-111284

şuan elininde res 7 olanlar Not A Hero DLC yi ücretsiz indirip aksiyona dalabilir iyi oyunlar

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU]

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 12 Aralık 2017; 13:52:50 >

• gamer-x kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler paylaşım için dün güncelleme geldi.Bugün de dlcler geldi ohh nefiss:)
  • Yalnız o kadar bekledim Chris ' in hikayesini . Ehh dedirtti bana. Zoe ' nin Sonu Dlc cok daha güzeldi Chris'inkine göre.

• Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition Çıkış Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 14 Aralık 2017; 14:33:48 >
  • resh_aykut kullanıcısına yanıt
    Bence de Zoe daha sürükleyiciydi, Chris sıkıcı geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • not a hero da silahı aksiyonu gördüm 5 ve 6. oyunları hatırlattı bana. yine aksiyonamı kaydılar acaba oynayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: splinterfalcon4798

not a hero da silahı aksiyonu gördüm 5 ve 6. oyunları hatırlattı bana. yine aksiyonamı kaydılar acaba oynayan var mı?

İşin içerisine ana karakterler girince mecburen aksiyona kaymak zorunda. Karakter de yaratıklardan saklanmayacağına göre korku öğeleri beklemek zor. Not a hero dlc 'sinde güzel sahneler vardı gerilim adına. Beni tatmin etmeyen tek şey Chris'in Ethan'dan 1 2 yumruk , aparkat atma özelliği haricinde pek bir farkı olmamasıydı.Hadi Chris'in yüzünü değiştirdiniz ama karakterine dokunmasaydınız keşke dedim. Bir de tam olarak hikayeye dair bence çok bir şey katamadı Zoe senaryosuna göre.

Not a hero hakkında, oynamayanlar bakmasın :

Umbrella'nın bir anda iyilik meleğine dönüşmesine tav oldum. Capcom 'un elinde senaryo mu kalmadı yahu? Zaten Chris de oyunda apaçık belirtiyor onlardan haz etmediğini. E niye bu işi kabul ediyorsun diye sorarlar adama. Resident Evil 5 ve özellikle 6. oyundaki kafa yapısından eser kalmamış. Umbrella'nın bu değişimi beni biraz kıllandırmadı da değil. Mutlaka arkasında yatan bir sebep vardır diye düşünüyorum. Resident evil 8 için her hangi bir ipucu da bırakmamışlar bakalım hikaye daha nereye kadar gidecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 14 Aralık 2017; 16:46:58 >

• Arkadaşlar end of zoe deki sakallı karakter kimdir?
  • Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    Zoe 'nin amcası.

Yıllar geçti halen bırakmadın şu re yi. Cesedini raccon a gömecez sonunda.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Abi valla insan sevdiği video oyunu serisinden bu kadar kolay ayrılamıyor. Şurada kendim için söyleyeyim elde tutulan bir Silent Hill vardı onu da KONAMI sağ olsun öldürdü zaten. The Evil Within , Outlast filan hikaye kalıyor bunların yanında.
    Kojimanın p.t sinden ümitliydim ama o da çöpe gitti ama re7 ye yaradı p.t nin demosu çok şeyi değiştirdi açıkçası

Teşekkür ediyorum dostum :)
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.