Şimdi Ara

!!! Resident Evil 5 Oyuna Girerken Hata !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar! Resident Evil 5'de oyuna başlıyacağım zaman aşağıda ki exe hatasını alıyorum ve oyuna giremiyorum. Ekran kartım Sapphire 4830 ve 9.9 driver yüklü, bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim..

!!! Resident Evil 5 Oyuna Girerken Hata !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sine_man -- 17 Ekim 2009; 14:56:48 >

• Yardım lütfen
  • Benimde böyle bir sorunum vardı .. Benim kartta 4830 .. Game For Windows Live'ı yükledim ve düzeldi .. Bence sende bir dene .. Olmadı Directx 9'un Ağustos ayı güncellemesini yükleyip kur .. Muhtemelen düzelir ..
  • 9.8 driver ı yükle bence bende 9.9 yüklüydü hata veriyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moviemetal

Benimde böyle bir sorunum vardı .. Benim kartta 4830 .. Game For Windows Live'ı yükledim ve düzeldi .. Bence sende bir dene .. Olmadı Directx 9'un Ağustos ayı güncellemesini yükleyip kur .. Muhtemelen düzelir ..

Windows Live'ı ve Direct'in Ağustos güncellemesi kurdum ama hala aynı sorunu yaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sine_man

quote:

Orijinalden alıntı: Moviemetal

Benimde böyle bir sorunum vardı .. Benim kartta 4830 .. Game For Windows Live'ı yükledim ve düzeldi .. Bence sende bir dene .. Olmadı Directx 9'un Ağustos ayı güncellemesini yükleyip kur .. Muhtemelen düzelir ..

Windows Live'ı ve Direct'in Ağustos güncellemesi kurdum ama hala aynı sorunu yaşıyorum

Yardım lütfen !!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.