Şimdi Ara

Resident Evil 4 UHD Türkçe yama V2 + HD PROJECT V3 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
9
Favori
35.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Grandekin@ks

quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

30.08.2016
    Arkadaşlar bayrama yetişmesi açısından ingilizcesine güvenen arkadaşlar benimle iletişime geçsin
    3 5 txt dosyası yollarım yoksa yetiştiremiyecem işlerimden dolayı

.

okunsun :)

Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

Orijinalden alıntı: Grandekin@ks

quote:

30.08.2016
    Arkadaşlar bayrama yetişmesi açısından ingilizcesine güvenen arkadaşlar benimle iletişime geçsin
    3 5 txt dosyası yollarım yoksa yetiştiremiyecem işlerimden dolayı

.

okunsun :)

Up

Alıntıları Göster
    Ada oynanış videosu eklendi

• Ada videonu izledim içimi heyecan bastı. Türkçe oynamak için sabırsızlanıyorum. Ama sen yine de acele etme temiz iş olacağını düşünüyorum
  • Videoları izledim de kafama bişey takıldı. Şimdi bu yama bitince test işlemine gerek varmı. Yani şu yüzden soruyorum bazı yamalarda karakter sınırlaması felan varya bi karakter den dolayı oyun kapanıyo vs.bu oyunda öyle bişey varmı.Eğerki öyle bi durum yoksa bayramda oyunu oynaya bilmemiz için bence biter bitmez yamayı çıkartırsan çok memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Videoları izledim de kafama bişey takıldı. Şimdi bu yama bitince test işlemine gerek varmı. Yani şu yüzden soruyorum bazı yamalarda karakter sınırlaması felan varya bi karakter den dolayı oyun kapanıyo vs.bu oyunda öyle bişey varmı.Eğerki öyle bi durum yoksa bayramda oyunu oynaya bilmemiz için bence biter bitmez yamayı çıkartırsan çok memnun olurum

başkaları nasıl çevirir bilmem ama ben bir dosyayı çevirdiğim zaman girer oyuna bakarım. Böylece hangi dosya bozuk karmaşasından kurtulurum.
    yani hem oyniyorum hem çeviriyorum.

• quote:

quote:

Videoları izledim de kafama bişey takıldı. Şimdi bu yama bitince test işlemine gerek varmı. Yani şu yüzden soruyorum bazı yamalarda karakter sınırlaması felan varya bi karakter den dolayı oyun kapanıyo vs.bu oyunda öyle bişey varmı.Eğerki öyle bi durum yoksa bayramda oyunu oynaya bilmemiz için bence biter bitmez yamayı çıkartırsan çok memnun olurum

başkaları nasıl çevirir bilmem ama ben bir dosyayı çevirdiğim zaman girer oyuna bakarım. Böylece hangi dosya bozuk karmaşasından kurtulurum.
    yani hem oyniyorum hem çeviriyorum.

Alıntıları Göster
    Hıı sizin taktikte iyiymiş İnşallah bayrama yetişir. Kolay gelsin :

• quote:

Hıı sizin taktikte iyiymiş İnşallah bayrama yetişir. Kolay gelsin :

Alıntıları Göster
    bayram sürprizi bekliyoruz inşallah.
  • bayrama zor gibi gözüküyor ama bakacağız insallah
  • Re4 uhd de birçok pc de düşük fps ve yavaş çalışma problemi var diye biliyorum. Çözümünü de konuya eklerseniz çok iyi olur
  • ddsmurat kullanıcısına yanıt
    şimdi kardeşim ölü makinede oynarsan düşük fps alırsın tabi ben neyapayım :) oyunu benmi yaptımda çözümü ben sunayım?
    çözümü:

eski profil pc minimum E8400 işlemci / Amd phenom X4
    ram 4gb ddr2
    ekran kartı hd5770

daha aşağısı kurtarmaz

zaten yeni seri i3 i5 / amd a8 benzeri 8gb ram ve gtx 580 veya üzeri birkartın varsa sıkıntı yok zaten

bu dediklerimi haricinde oyunu 60fps değilde 30fps'ye ayarlarsanız kasma masma kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 6 Eylül 2016; 2:03:01 >
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    Sistemim çok çok yetiyor şöyle deyim witcher 3'ü ultrada 1080p 50-60 fps de oynayabiliyorum. Ben de biliyorum oyunun kötü bir sistemde oynanmayacağını. oyun çok ilginç şekilde 10fps üstüne çıkmıyor. Oyunda kronik bir sorun varmış internetten biraz araştırırsanız görürsünüz. Verilen yöntemlerden başka işe yarar bir yöntem varsa bilgilendirirseniz iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Sistemim çok çok yetiyor şöyle deyim witcher 3'ü ultrada 1080p 50-60 fps de oynayabiliyorum. Ben de biliyorum oyunun kötü bir sistemde oynanmayacağını. oyun çok ilginç şekilde 10fps üstüne çıkmıyor. Oyunda kronik bir sorun varmış internetten biraz araştırırsanız görürsünüz. Verilen yöntemlerden başka işe yarar bir yöntem varsa bilgilendirirseniz iyi olur.

benim çeviri yaptığım bilgisayarım gayet düşük
    E8400 işlemci 4gb DDR2 ram HD7850 ekran kartı mevcut
    ve ben 60fps'de oyniyorum sorun falan görmedim yüksek sistemlerdede zaten olmaz

internette raştırma olayına gelince derler maymunda girmiş derler şeytanda girmiş derler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 6 Eylül 2016; 8:56:10 >

• Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin
  • Hala yardım edicek kimse çıkmadımı acaba ?
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    çıkmasın boş ver ben tek yaparım ama geç yaparım. Zaten az kaldı %80 oldu. Dediğim gibi yardım eden çıkmadığı için bayrama yetişmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 8 Eylül 2016; 14:03:15 >
  • Sağlık olsun kardeşim. Ama çıkıpda yamayı eleştiren bilmişlik taslayan olursa felan bana bırak çok pis küfür ederim de
  • Gerekirse 3 ay bile beklerim. Yardım eden olmasa da önemli değil. Tamamen kendi emeğin olur böylesi belki de daha güzel. Bu oyunu zaten herkes çeviremez inanılmaz emek istiyor saygıyı hak ediyorsun
  • quote:

Sağlık olsun kardeşim. Ama çıkıpda yamayı eleştiren bilmişlik taslayan olursa felan bana bırak çok pis küfür ederim de

aynen kardeşim
  • garf33 G kullanıcısına yanıt
    teşekkürler elimden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Demek istediğim şu, yapmak için yapma yapabildiğin için yap. Adam google çeviriyi dayayıp alt yazı yaptım diyor.
    Tamam en kralı bile kullanıyor yeri geldiğinde, hiç bilmeyen kopyala yapıştır küfür gibi :) kardeşim oyunu baştan sona çevirdin çöp oldu. yemin ediyorum bırak çevirme İngilizce daha anlaşılır. (arada gogle translate çeviri yapanlara sitem ettim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 9 Eylül 2016; 2:34:05 >
  • Hani şimdi adam daha yeni öğreniyodur o adam bilen biri ile yapsın anlarımda bide hiç bilmeden yapmaya çalışan var dediğin gibi. Zamanında bende denedim dementium 2 ye tr yama yapmayı baktım ki olmuyo. Çok alakasız. Vaz geçtim o yüzden
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.