Şimdi Ara

Resident Evil 4 Remake | PS4 - PS5 | ANA KONU (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.706
Cevap
39
Favori
67.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sadece capcom street fighter serisini platinlerim o da uzmanlik alanim oldugu icin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Shootibg range te takılan yokmu? PS5 te çok zor. Hepsi bitti platinnuma 2 tane shooting range kuoası kaldı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kurklu2 K kullanıcısına yanıt

Bazı püf noktaları var. Bonus kısımlarını açabilirsen hepsini rahat rahat geçersin. Başlamadan önce bonus kısmı açmak için gerekli kriterler yazar. Mesela ilk dalgayı hiç ıskalamadan vur gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 27 Ocak 2024; 18:32:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben 53 yaşındayım. Atari Türkiyeye geldiğinden beri oyuncuyum. Sevdiğim oyunlara platinum takıntım var. En son wolfenstein mein leben e takılmıştım, bir alman arkadaş geçti benim için. Yabancı forumlara baktım hepsi diyorki PC de kolay ps de zor kumanda da. Ben bu shooting range yi geçemeyeceğime karar verdim. Ana oyunlada bağlantısız bir kupa olduğu için deliriyorum. Ps networkun varsa beni bulurmusum Kurklu2 yim gene, kupalardanda anlarsın geçtiysen buraları. 2 kupam kaldı. Bu oyunlar yüzünden gerçekten boyun fıtığı oldum bir kere. Bağımlıyım Evil within, wolfenstein, resident evil.

Resident Evil 4 Remake | PS4 - PS5 | ANA KONU

1-2 tanesini yapmak için 1 saatten fazla zaman harcadığım oldu. Kontrolcüyle epey zor gelmişti ama geçtim hepsini.

Wolfenstein the New Colossus'ta ben de Mein Leben'de takılanlardanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MessiTugi -- 27 Ocak 2024; 19:39:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani oyun dahili zor kupa olurda ekstra birşey yapıp onu bu kadar zor yapmak nedir ya. Kendileri yaptıktan sonra oynamıyormu oyunu. Mein leben i yurtdışı forumdan adam buldum ona yaptırdım. Kardeş yetenekliysen beni bul ps networkten yardımcı olursun. Çocuğumada söyleyeyim 10 yaşında çok yetenekli ama oda robloxtan başka oyun oynamıyor. Kurklu2 yim ps networkte. Resident evilcı, evil withinci, wolfensteincılar baştacım. Oyun nedir anlamış adamlar. Call of duty ciler alınmasın sığ bir oyun.

• Birde şu cat ears infinite ammo yu anlamlandıramıyorum. New game de professional bitireceksin S+ öyle sınırsız mermi. Zaten ben aşmışım artık ne yapayım sınırsız mermiyi. Oyunda güzel uğraşsammı uğraşmasammı diye düşünüyorum. Diğer yanda shooting range bekliyor. Bu kupalar yüzünden oyunu istediğim gibi oynıyamıyorum. Kupalar bitince ıynayasım gelmiyor şu ana kadar platinum alıp tekrar oynadığım 2 oyun wolfenstein ve RE7. RE7 nin asaletini farklılığını Village bile yakalayamadı.

Cat ears şart değil ki hocam. Ben o olmadan platin aldım. Chicago Sweeper ve Infinite Rocket Launcher yeter de artar bile. Merchant'ın verdiği tüm görevleri yapın, oradan gelenlerle exclusive ticket alın 2 tane. Bunlarla da bahsettiğim bu 2 silahı sonsuz cephaneye yükseltin tamamdır.

• Onların hepsi bitti. Shooting range kupaları kaldı 1-C de takıldım

https://www.youtube.com/watch?si=vf4SWtu4u2WihdT_&v=3VjGflhMiBE&feature=youtu.be

• Çok sağol bunları hep izledim neon slice nin falan 4 tane video var ama yapamıyorum. 1-C de bir kere ekstra time geldim gene kaçtı kuru kafalar. 12 tane shooting range S nedir ya

• Anlık durum

Çok zor ve saçma bir kupa olmuş. Bende çok zor ve şans faktörü ile yapabildim. Kolay gelsin.

• croftrustt kullanıcısına yanıt

Shooting Range kısmında tam puan yapmak eski orijinal Resident Evil 4’te de çok zordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resident Evil 4 satışları 6,48 milyonu aştı!

Resident Evil 4 Remake | PS4 - PS5 | ANA KONUgematsu
    Resident Evil 4 remake sales top 6.48 million
    https://www.gematsu.com/2024/01/resident-evil-4-remake-sales-top-6-48-million

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Evet hatırlıyorum. 100 saat sonunda platinledim ve 7-8 kere bitirerek yaptım. Hiç sıkılmadım ama bir yer varki kale içinde chapterı hatırlamıyorum. Vana ile köprü ortaya çıkardığımız yer. Zor değil ama sinir bozucuydu.

• Bugün 8:51 de aldım shooting range kupayı, platinum bitti. P4 sürüme otomatik geçiyodur umarım önceki RE ler gibi. Yardım edenlere teşekkürler. Görüşüm bugüne kadarki en efsane RE, RE7 ama bu RE4 te kendini diğerleri gibi oynatıyor hırslandırıyor insanı. RE8 merchanees ide bitirene kadar canım çıkmıştı sinir hastası eder adamı. Oyun zorluğunu anlatımda bu yan şeyler bu kadar zor olmamalı. Yardım eden Herkese teşekkür ve selam RE, wolfenstein, evil within gibi oyun sevenler beni PS networkten bulsunlar oyun keşfederim bakıp “Kurklu 2”. Şimdi inat ettim cat ears i de alacağım. Youtube dede konsolog güzel arkadaş seviyorum

• FİFA, onlne oyunlar, anime falan hiç sevmedim. Bireysel hikayeli mekanikleri güzel oyunlar seviyorum. AC leride çok severdim ama Valhalla nasıl bir sıkıcıysa devam edemedim

• Call of duty lerde ilk nesillerden sonra yavan geliyor. Wolfensteinda “lean” mekaniğinin tadı başka shooter oyunda yok.

• croftrustt kullanıcısına yanıt
    Zombilerin Ashley'yi alıp götürdüğü kısımlar. İlk kez oynarken sinir ediyor evet ama Ashley'ye zırh giydirince kimse alıp götüremiyor

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.