Şimdi Ara

Resident Evil 3 Türkçe Yama İstek (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: freeman1930

Oyunun yanında ayrı olarak multiplayer oyun da veriliyor. Keşke ikisini ayrıp satsalarmış. Ben hayatımda multi oynamadım. Oynamamda. Yamaya gelince Eğerki bütün gruplar ücretli sunarsa ben çevirip yayınlarım.

Alıntıları Göster
    Belkide çevirmeliydiniz, ücretsiz yama hazırlayan grup 6 gündür test aşamasında. Ne zaman tamamlanır bir bilgi yok ve paylaştıkları video da çevirme hataları var. Ücretli çeviren grup ise 25 Tl istiyor. 4 saatlik oyuna gerçekten çok yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: gururogun

Belkide çevirmeliydiniz, ücretsiz yama hazırlayan grup 6 gündür test aşamasında. Ne zaman tamamlanır bir bilgi yok ve paylaştıkları video da çevirme hataları var. Ücretli çeviren grup ise 25 Tl istiyor. 4 saatlik oyuna gerçekten çok yüksek.

Alıntıları Göster
    Daha önce de dediğim gibi çeviri dosyaları elimde. Ama oyunun fiyatı aşırı yüksek olduğu için iade ettim. Çevirsem bile yine beklerseniz. İndirme girmesini. Zaten arkadaşlar ücretsiz yayınlıyacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TheFaintSmile T kullanıcısına yanıt
    Aradığım yorum bunlara prim verildikçe asla bitmeyecek hâk etmedikleri paraları kazanmaya devam edecekler.
  • quote:

Daha önce de dediğim gibi çeviri dosyaları elimde. Ama oyunun fiyatı aşırı yüksek olduğu için iade ettim. Çevirsem bile yine beklerseniz. İndirme girmesini. Zaten arkadaşlar ücretsiz yayınlıyacakmış.

Alıntıları Göster
    Maalesef öyle olmadı. 25 TL ücret istiyorlar yamalarına.

• quote:

Orijinalden alıntı: gururogun

Maalesef öyle olmadı. 25 TL ücret istiyorlar yamalarına.

Alıntıları Göster
    Daha geçen hafta ücretsiz diyorlardı. Neyse ben yarın öbürgün fiyat düşünce alırım. Altyazıları çevirmeye başlıyım ufak ufak. Bunlardan gelecek hayrı beklemek aptallık zaten.

• quote:

Daha geçen hafta ücretsiz diyorlardı. Neyse ben yarın öbürgün fiyat düşünce alırım. Altyazıları çevirmeye başlıyım ufak ufak. Bunlardan gelecek hayrı beklemek aptallık zaten.

Alıntıları Göster
    siz re3 ü mü çevireceksiniz? ücretsiz çevireceğini söyleyen tr games studyo ücretli çıkardı 25 lira.
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Başkan çok pis ters köşe yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Residentevil8

siz re3 ü mü çevireceksiniz? ücretsiz çevireceğini söyleyen tr games studyo ücretli çıkardı 25 lira.

Alıntıları Göster
    Şu anda çevirmem mümkün değil. Dediğim gibi oyun aşırı pahalı olduğu için iade etmiştim. İlerde indirime girerse alır ve çeviririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Başkan çok pis ters köşe yaptılar.
    Sorma kardeşim. Herkesin tek derdi para olmuş. Destek gösterilmesi gereken projelere zaten gösteriyoruz. 3 saatte biten oyuna ücretli yama yapmak neresinden bakarsan bak. Neyse şimdi bişey diyip milleti kırmıyım. Anladın sen onu

• Elinde güncel dosyalar olan varsa göndersin. Çevirmeye başlıyım.

• freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Ücretli yapılabilir ama 25 TL de çok. Yaya yaya oynadım ve oyun süresi olarak 6 saatte bitirmiştim. Tekrar Hardcore oynamak için yama bekliyordum ama maalesef.
    Birisinin yamasını alamıyoruz site yüzünden, birisini ise eleştirdik diye ya sev yada terket denildi. Hikaye neyse de notları pas geçmiştim okumak için. En iyisi orijinal dilinde sakince oynayıp silmek oyunu.

Edit;

Başkan söyle o ISKA'ya bulsun beni, oyun kurulu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 16 Nisan 2020; 12:15:7 >
  • Daha öncesinde bu tür çeviri sitelerini, çeviri yapan dostlarımızı vs. teker teker üşenmeden şikayet edeceğimi belirtmiştim. Araya bir kaç iş vs. girince süreç biraz uzadı ama dün gece parayla çeviri satan herkesi, sattıkları tüm çevirilerin yapımcı/dağıtımcı şirketlerine özenle şikayet ettim. Bethesda, Square Enix, Capcom, EA, Ubisoft vs. şeklinde bir liste bu bahsettiğim.

Bazı arkadaşlarımız parayla satılabileceğini vs. düşünüyor ama öyle bir durum söz konusu dahi olamaz arkadaşlar, isterse bu çevirileri 5 TL'ye satsınlar. Hiç bir yerde satışı süren ve sana ait olmayan bir ürün üzerinden para kazanamazsın, bu durum direkt olarak suçtur. Hatta para kazanmayı bırak, izinsiz bir şekilde firmaların markalarına içerik bile üretemezsin. Bununla ilgili en güncel; Rockstar'ın RDR 1'i PC'ye getirmeye çalışan elemanlara yaptıklarıyla gördük zaten.

• quote:

Elinde güncel dosyalar olan varsa göndersin. Çevirmeye başlıyım.
    re3 mü hocam
  • Evet.

• quote:

Evet.
    çok not vs varmış oyunda sanırım 50 den fazlaymış
  • olsunbe36 O kullanıcısına yanıt
    kardeşim sen virüsmüsün sitene bakıyom bişey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Residentevil8

çok not vs varmış oyunda sanırım 50 den fazlaymış

Alıntıları Göster
    Toplamda 5000 satır var diye biliyorum. Yani öyle abarttıkları gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman1930 -- 16 Nisan 2020; 14:24:24 >
  • Merhaba. Arkadaşın dediği gibi elinde RE3 bulunan varsa .msg dosyalarını paylaşabilirmi? Ben de çevirme konusunda bi' göz atmak istiyorum, elimde extract/repack tool'u var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.