Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
25
Favori
83.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oynuyorken derken oyun elimde yok çıkınca deneyeceğim hepsini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu güzelim ip yi rezil etti capcom. Sağlam bir firma gelse de parayı basıp alsa şunların elinden. Serinin remake e falan ihtiyacı yok. Sağlam bir geri dönüşe ihtiyacı var. Reboot şart. Düşünsenize verseler şu konsepti naughty dog a, rockstara. Neler görürüz yahu.
  • Capcom bunu da rezil etmez iyi bir remake çıkarır diye düşünüyorum son kozlarını oynuyor çünkü...

• Çıkış tarihi açıklanmış hayırlı olsun
    http://www.psu.com/news/32841/resident-evil-2-remake-release-date-hint

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 1 Mayıs 2017; 9:35:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Çıkış tarihi açıklanmış hayırlı olsun

Güzel bir haber duyduk çok şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Çıkış tarihi açıklanmış hayırlı olsun

Süper haber bu

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Güzel haber ama daha 1 yıl olması üzdü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geç tarih.Ama kesinlikle beklemeye değecek.
  • Gelsinde resident evil serisinin hikayesi senaryosunu komple öğrenelim.Kopuk oluyor böyle grafikler kötü şekilde oynamakta istemiyorum grafikleri iyi olursa oynayabilirim.
  • Buyrun taze taze izleyin

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Early 2019

Umarım faketir

• Niye bu kadar uzun sürüyor anlamak güç, elinde hazır oyun var teknoloji var. İndirimden ReZero ve Code Veronica alıp biraz takılayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Şu güzelim ip yi rezil etti capcom. Sağlam bir firma gelse de parayı basıp alsa şunların elinden. Serinin remake e falan ihtiyacı yok. Sağlam bir geri dönüşe ihtiyacı var. Reboot şart. Düşünsenize verseler şu konsepti naughty dog a, rockstara. Neler görürüz yahu.

albert wesker üzerine dönüyor oyun bence beşinci oyunda şaheserdi.
  • Neredesin gözüm be 3 sene oldu.
  • Wesker öldü, leon ve chris yapabildiklerini yaptı. yani seri hikaye olarak nihayetine erdi. tek konu chris-leon XX mekanına giderler sıradışı ölümleri araştırırken zombi vari yaratıklarla mücadele ederler. Yine büyük bir ilaç şirketide işin içindedir... chris in kız kardeşi üzerine bir oyun daha yapabilirler aslında. uzun süredir görmedik isminide unuttum.
  • E3 2018'de oyunun gösterileceği söyleniyor. Zaten orada da bu sene olmazsa artık bıraksın gitsinler. 3 yıl oldu be. Ubisoft 3 yılda 3 tane AC oyunu çıkarıyor. Bunlar hala Remake yapacaklarda bize göstereceklerde...

Güya 21 Ocak 2018'de oyunu göstereceklerdi, (Söylentiler o yöndeydi çünkü 20. yılıydı RE 2'nin) Resident Evil'ın sosyal medya hesaplarında oyunun logosu kırmızıya falan dönmüştü. Ama hala orta da bir tane bile bilgi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

E3 2018'de oyunun gösterileceği söyleniyor. Zaten orada da bu sene olmazsa artık bıraksın gitsinler. 3 yıl oldu be. Ubisoft 3 yılda 3 tane AC oyunu çıkarıyor. Bunlar hala Remake yapacaklarda bize göstereceklerde...

Güya 21 Ocak 2018'de oyunu göstereceklerdi, (Söylentiler o yöndeydi çünkü 20. yılıydı RE 2'nin) Resident Evil'ın sosyal medya hesaplarında oyunun logosu kırmızıya falan dönmüştü. Ama hala orta da bir tane bile bilgi yok.
    Bazı oyunculara göre yıldönümüne kadar zaten hiç yapıma başlamadılar. 3 sene gerçekten çok uzun. Daha da komigi savunanların duke nukem forever 12 sene sürdü demesi.

• DiyarDilimPırasa kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ya. Vallah beklemekten kurudum çürüdüm. Zibilyon kez Resident Evil REmake ve Resident Evil 2'yi bitirdim. Dayanamıyorum artık.

Umarım Remake kalitesi Resident Evil 1 kalitesinde olur.
  • ne zaman çıkıyor oyun bir haber var mı
  • kunglao K kullanıcısına yanıt
    En son early 2019 deniyodu daha da ertelemezler umarım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.