Şimdi Ara

Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
5
Favori
28.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demo her ne kadar kısıtlı bir sürede ve yine belirli bir bölgede oynanabilirlik sunsada açıkcası çok beğendim.Atmosfer,sesler ve grafikler iyi seviyede elbette demo olmasında ötürü çeşitli hatalar göze çarpıyordu fakat tam sürümde düzeltilmeyecek kadar büyük sorunlar değiller.Oyunu kendi adıma beklentimi artıran en önemli etkeni ise atmosferi dışında özüne sadık kalarak son zamanlarda oyunlarda görmekte zorlandığımız bulmaca yönündende zengin içeriğe sahip olacak olmasıdır.Demo sürümündeki bölümde bile çok sayıda kilitli kapı,şifreli kasa vs lerle dolu bu nedenle tam sürümü merakla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

3 tane ister 4 tane ister, her yerde ek eşya istemesi sıkıcı olmaya başlar bir süre sonra. Dengeyi tutturamamışlar gibi görünüyor bana, tabii sonraki bölümlerde belki biraz daha normale döner. Onu bilemem.

Vuruş hissiyatından kastım şu: Zombinin kafasına sıkıyoruz yaratıkta bir adım gerileme bile olmuyor. Sanki hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor. Ancak 3. 4. kurşunda bir tepki vermeye başlıyor. Neyse düzeltirler belki bunu oyun çıkana kadar. Ayrıca fizik motoru neden bu kadar kötü oyunda? Nesnelerin hiçbiri yerinden kımıldamıyor neredeyse.

Bu haliyle 200 küsür etmez, bana göre Gta V, Rdr 2 olmadıktan sonra hiçbir oyun o parayı etmez. O paraya bir koli kitap aldım dün mesela. Önceki oyun gibi 50 tl civarına düştüğünde alıp oynarım, oyunun bir yere kaçtığı yok sonuçta.
    Fiyat konusunda sana katılıyorum. Fizik motoru konusuyla ilgili oynadığım 30 dk içinde gözüme batan tek şey yerdeki zombilerin içinden geçebilmemiz oldu. Yani yürürken takılmıyoruz, direkt içinden geçip gidiyoruz. Resident Evil 2de de zombiler zor ölüyordu, geri kalkıyorlardı.

• Demoyu oynadım ve eski günlerin anısına beğendim. Şu oyunun özünü hiç bozmasalardı keşke. Bu arada şu zaman sıfırlama olayı steam için sıkıntı çıkartır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Demoyu oynadım ve eski günlerin anısına beğendim. Şu oyunun özünü hiç bozmasalardı keşke. Bu arada şu zaman sıfırlama olayı steam için sıkıntı çıkartır mı ?
    boşver riske değmez 5 gün sonra düşer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turki5hmo kullanıcısına yanıt
    209 TL içinde bulunduğumuz ekonomik şartlarda vermeye değmez, malum yerleri takipteyiz
  • Resident Evil 2'nin çıkış etkinliğine katılan oyunun yönetmeni Kazunori Kadoi,Resident Evil 2'nin her oynanabilir karakter için 10 saat civarında süreceğini belirtti.Oyunda iki adet oynanabilir karakter olacağına göre 20 saat civarı bir oynanış süresine sahip olacak.Bunlara ek olarakta onaylanan başka bir içeriğe göre oyunu bitirdikten sonra "The 4th Survivor" adında bir bonus mod açılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Demoyu oynadım ve eski günlerin anısına beğendim. Şu oyunun özünü hiç bozmasalardı keşke. Bu arada şu zaman sıfırlama olayı steam için sıkıntı çıkartır mı ?
    demoda ilerleyemiyorsun maalesef sağda solda çıkan eşyaları boşuna topluyorsun yani.
  • erco35coast kullanıcısına yanıt
    Evet hocam öyleymiş. Bekleyeceğiz artık
  • Ayşe tatile çıktı
  • Ön yükleme PC'de açıldı!
  • Steamde oyun için ön yükleme başladı.Boyut olarak 21.9 Gb lık bir indirme olsada toplamda 23 gb civarında bir yer kaplıyor.

• Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU]
  • Selam millet. Oyun ne zaman erişime açılacak?

• Kötü oyun değil. Resident Evil 7 gib birinci şahıs kamera yapılmalıydı. Korku oyunu 3. şahısta pek gitmiyor. Silent Hill hariç. RE orjinalinde pek korku oyunu değildir zaten de neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Selam millet. Oyun ne zaman erişime açılacak?
    Ne tür bir erişim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Ne tür bir erişim?

Alıntıları Göster
    Legal erişim hocam. Steam'de saat kaçta oynamaya başlarız diyorum.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Steam sayfasında yazdığına göre şu anki saati gözönüne alırsak 7 saat sonra oynayabiliyoruz.Buda yaklaşık olarak gece 3 de oynanabileceğini gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 24 Ocak 2019; 23:41:13 >
  • PC konusu ölmüş.
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    Her çıkan oyun 200-300 tl olursa tabii ölür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.