Şimdi Ara

Replika iPhone 5 MTK6577 Android 4.1.5 Çift Çekirdek 2.1GHz 3G WCDMA GPS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
45.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheNorth

quote:

Orijinalden alıntı: WildfireS2

quote:

Orijinalden alıntı: gorgeni

http://android-sale.com/hdc-galaxy-s4.html

sizce bu nasıl görünüş olarak benziyor mu gerçek s4 e

biride çıkıp bunu 450 den satarsa peynir eppek gibi satılır

Beyaz renginden bir tane getirttim bugün elime ulaştı..

IPS ekran,Mtk 6589 1.2 ghz,1 Gb ram vs..

Güzel telefon .Şimdi root ve recovery yüklüyorum

nasıl hocam beğendiniz mi bu siteden mi aldınız,oyunlarda kasma yapıyor mu , gümrüğe takıldı mı takıldıysa ne kadar ödediniz

bi de linkteki antutu değerleri gerçek mi değilse orjinal antutu ile bi test yapıp koyabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Troll King -- 8 Mayıs 2013; 18:05:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: varidat

Linkteki urunden aldım, genel olarak cok ıyı anlamayanlar cıhazın orjınal olmadıgını anlayamıyorlar
    gordugum sorunlar, sarj kablosu takılı iken dokunmatık ekran sacmalıyor, kesınlıkle kablo takılı ıken kullanmamak gerekıyor.
    pil yuzdesı tutarsız, sarjda %100 gosterırken kabloyu cıkarınca %93 e dusebılıyor
    wireless acık olunca pil cok cabuk bıtıyor, wireless ı kapalı tutmak mantıklı

http://www.aliexpress.com/item/Gooapple-i5-MTK6577-Single-Micro-SIM-android-4-1-with-4-0-Screen-GPS-Wifi-3G/761437035.html

orjinal veya kaliteli baslık alın bida sarjdayken ekran sapıtmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

quote:

Orijinalden alıntı: WildfireS2

quote:

http://android-sale.com/hdc-galaxy-s4.html

sizce bu nasıl görünüş olarak benziyor mu gerçek s4 e

biride çıkıp bunu 450 den satarsa peynir eppek gibi satılır

Beyaz renginden bir tane getirttim bugün elime ulaştı..

IPS ekran,Mtk 6589 1.2 ghz,1 Gb ram vs..

Güzel telefon .Şimdi root ve recovery yüklüyorum

nasıl hocam beğendiniz mi bu siteden mi aldınız,oyunlarda kasma yapıyor mu , gümrüğe takıldı mı takıldıysa ne kadar ödediniz

bi de linkteki antutu değerleri gerçek mi değilse orjinal antutu ile bi test yapıp koyabilir misiniz

Burdan almadım Aliexpresten getirdim..Gümrüğe girmedi zaten girerse almak mümkün değil geri gider telefon..

Hiçbir kasma yok gayet güzel telefon.Antutu testi 13,000 civarlarında..Bugün bir konu açacağım zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: replika-satış

quote:

Orijinalden alıntı: varidat

Linkteki urunden aldım, genel olarak cok ıyı anlamayanlar cıhazın orjınal olmadıgını anlayamıyorlar
    gordugum sorunlar, sarj kablosu takılı iken dokunmatık ekran sacmalıyor, kesınlıkle kablo takılı ıken kullanmamak gerekıyor.
    pil yuzdesı tutarsız, sarjda %100 gosterırken kabloyu cıkarınca %93 e dusebılıyor
    wireless acık olunca pil cok cabuk bıtıyor, wireless ı kapalı tutmak mantıklı

http://www.aliexpress.com/item/Gooapple-i5-MTK6577-Single-Micro-SIM-android-4-1-with-4-0-Screen-GPS-Wifi-3G/761437035.html

orjinal veya kaliteli baslık alın bida sarjdayken ekran sapıtmaz.

baslık dedıgın sarj kablosundan mı bahsedıyorsun ?

Bir de cozemedıgım bır sorun var, WhatsApp a mesaj gelıyor, fakat ikon uzerınde kırmızı okunmamıs mesaj sayısı cıkmıyor
    ya o anda mesaj sesını duyacaksın, ya da notification center a gırıp goreceksın, nereye baktıysam ıkon uzerınde uyarı cıkartamadım
  • işte bendekı ıphone ıle cektıgım bır resım, vıdeo cekımı de hd gıbıdır. sadece karanlık alanlarda soluk cekıyor. resımlerını merak edıp ozeldem msj atan arkadaslar ıcın yukledım...
     Replika iPhone 5 MTK6577 Android 4.1.5 Çift Çekirdek 2.1GHz 3G WCDMA GPS
  • Bu bahsettiğiniz telefon acaba doğubankta tüm dükanlarda satılan model mi acaba ? Yani ben ordaki modelleri birkaç dükanda inceledim , hepsi aynı sanırım. Model ismi falan da belirsiz. İphone 5 android diye satıyorlar. Sizce sizinkiyle aynı mıdır ?
  • 2 AD ALDIM
    birisi kurulu geldi (imei uygulamalar vs.)
    imei sorgulattım bilmem ne yasasına gore kayıtlıdır çıkıyor
    ikinci telefona bir program vasıtası ile eski bir 3310 telefonumun imesini yukledim ihracat yolu ile kayıt edilen imei diye kabul etti (sanırım nokiam bir zamanlar paralel olarak ülkeye girmiş bilmiyorum)
    digerini aklımda kurulumunu gerçekleştirdim ancak
    blackmart tan facebook uygulamasını indirdiğimde facebook kullanıcı adı ve şifre yazdıgımda senkronize ekranından sonra ana sayfayı yukleniyor diyip dakikalarca beklıyor beklıyor.. diger arkadaşlarım mesajlarım menuleri çalısıyor
    kurulu gelen telefonda bu sorun yasanmıyor
    neden olabilir bilen varmı?

bu arada

hızı çok iyi

rehberdeki kişilerin isimlerini arama kaydı menüsünde isimsiz sadece numarasını gösteriyor onu beceremedim - bilen varsa help please!

pedi de çok iyi takılma vs. yaşamadım

ortada her işe yarayan ok veya geri tuşu ilk başta takılıyordu sonra kendiliğinden düzeldi

sureklı hafıf sıcak duruyor telefon

pili tutarsız 5-6 satte %70e inen pil 30-40 dakikada %30-35e inebiliyor kısacası sabah 7 de sarjdan cıkarıyorum askam 9-10da %10-15e iniyor (gün içinde zaman zaman wifi açık )

orj 5 ten biraz kalın ama yan yana koy ısık kontrastı vs. gibi dış gorunumlerde fark bulamazsın

konusma esnasında sanki çok sarj gidiyor gibime geldi

gündüz resimleri şahjane ancak gece ve floresan ışık performansı vasat

ön kamerasaıda hiç fena deil

panoramik çekimide cok etkili

yanisi 400-500 liraya alacagınız herhangi baska orjinal marka telefondan sanki biraz daha iyi gibi..
  • selam. bende replika iphone 5 almak istiyorum. fakat biraz tereddütlüyüm. aslında senin yazdıklarını okuyunca biraz kararsızlığım azaldı gibi. hele bu fotoyu görünce daha bi şaşırdım. çözünürlüğü iyiymiş. içinde instagram,whatsapp,foursquare, vine gibi appler yükleyebiliyor musun? bende bir site buldum bilmiyorum ne kadar güvenli, değil.. bu siteden almayı düşünüyorum. sizce güvenilir midir? yardım ederseniz çok sevinirim. @354burak
    http://www.iphone5marketim.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: melli

selam. bende replika iphone 5 almak istiyorum. fakat biraz tereddütlüyüm. aslında senin yazdıklarını okuyunca biraz kararsızlığım azaldı gibi. hele bu fotoyu görünce daha bi şaşırdım. çözünürlüğü iyiymiş. içinde instagram,whatsapp,foursquare, vine gibi appler yükleyebiliyor musun? bende bir site buldum bilmiyorum ne kadar güvenli, değil.. bu siteden almayı düşünüyorum. sizce güvenilir midir? yardım ederseniz çok sevinirim. @354burak
    http://www.iphone5marketim.com/

ben sahıbınden.com dan aldım. sırasıyla alısverıs-cep telefonu- modeller- dıger modeller menusunde arama yaparsanız gorursunuz. ben hala kullanıyorum o saydıgın tum programları calıstırıor sorunsuz. ılk gune oranla hızı bıraz yavasladı ama olsun gene de guzel. arka kamerası resmı attıgım gıbı guzel. vıdeo cekımı daha da guzel. sadece on kamera kotu cekıor o kadar kardesım. 350 lıra ıcın tereddute degmez bence kardesım. bak nerdeyse 2 ay olacak kullanalı su anda aynı paradan satsam bunu kapıs kapıs gıder. o verdıgın sıteyı bılmıyoum ben sahıbınden den aldım ıstnbuldakı tahtakale emınonu beyazıt dogubank aksaray cıvarları hemen hemen aynı telefonları satıyor. bellı bır model ısmı yok. androıdlı ıphone5 dıye gecıyor her yerde. ımeı kaytlı verılıyor.
  • ayrıca attıgın lınke sımdı baktım 600 tl yazıyor. sakın kardesım o kadar para verılır mı. ben 350 lıraya aldım. bırak sen 600-500 dıyenlerı hepsı hıkaye...
  • BUNLARIN çok çeşitleri var
    iphone5 le birebir olanıda var
    özellikle ekran kaydırağının ve renk kontrastının çok düşük oldugu modelleride var..
  • Merhabalar,
    Birkaç gün önce kore malı 1. sınıf replika S3 olduğu söylenen telefonu aldım, deneyimlerim aşağıdaki gibidir, SMDK4X12 işlemci MTK işlemcilerden kötü bir işlemci midir ? yorumlarınızı bekliyorum.

1- Cihazın görüntüsü, boyutları ağırlığı gerçekten güzel ama orj. S3 kullanan birisi hemen anlayacaktır.

2- Ekran görüntüsü, menü geçişleri çok başarılı

3- Bence en şaşırtıcı tarafı hızı çok iyi çıktı, wifi ve 3g download ve sayfa açma çok güzel. Google
    marketten en az 10-15 uygulama indirdim ve hepsi çalıştı (oyunlar da dahil)

4- Kamerası kötü çıktı, alırken dükkanda kendi çektiğim görüntü orta seviyede iken sonrasında çektiğim bir dolu fotoğraf berbat denilebilecek seviyede çıktı ama ayarları inceledikce gün ışığında orta seviye foto elde ediyorum.

Benchmark programları hakkında pek bilgim yok, Antutu ve Quadrant programlarını marketten indirip kurdum.
    Antutu : 3628 scor,
    system info: cpu Hardware : SMDK4X12 - CPU MODEL : ARMV7 PROCESSOR (VFPv3, NEON)
    CPU FrEQ. 200 - 1400 mhz
    sCREEN : 540x960 240 dpi
    GPU : Mali 400MP - openGL ES 2.0
    Mem Size: 503 mb - RamSize 470 mb
    SD card : 2 gb. ( ama hafıza kartı içinde takılı değil, sanırım 16 GB yerine 2 GB depolama var, yerine 16gb hafıza kartı verdiler. )

Sonuç: Kamera hariç, bu fiyata alınabilecek iyi bir internet , ofis ve oyun telefonu görünüyor. Ancak ne kadar süre arıza yapmadan çalışacağını bilemiyorum.
  • beyler telefonumu satabılırım. hevesımı aldım gıbı haberınız olsun... ıphone 5 bırebır kalıte androıdlı. zaten telefonumu aldıgım gunden berı adım adım anlattım sıze...
  • Arkadaslar bu telefon ıcın guncel ya da custom rom dosyasını bulabılen var mı ?
    bulduklarımın hıcbırını yukleyemedım, signature hatası verıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 354burak

beyler telefonumu satabılırım. hevesımı aldım gıbı haberınız olsun... ıphone 5 bırebır kalıte androıdlı. zaten telefonumu aldıgım gunden berı adım adım anlattım sıze...

pm gönderildi
  • Bu telefonun aynısından şuan elimde var.Pc ye bağlayım dedim driver istiyor araştırdım bulamadım.Bilen var mı?
  • Sahibinden com da samsung s4 replika olan lardan 4 çekirdekli ve 2 gb ramli yazmışlar acaba dogrumu bu cihazları gören deneyen varmı. İstanbulda oturup da anlayan bir arkadaş inceleyip bilgi verse. Dogrumu yoksa yazılım ile oynanarakmı o şekilde gösterilmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mendoza27

Sahibinden com da samsung s4 replika olan lardan 4 çekirdekli ve 2 gb ramli yazmışlar acaba dogrumu bu cihazları gören deneyen varmı. İstanbulda oturup da anlayan bir arkadaş inceleyip bilgi verse. Dogrumu yoksa yazılım ile oynanarakmı o şekilde gösterilmis.

REPLİKA TELEFONLAR seviye seviye çok iyileri birebir benzerleri özellik bakımından gayet tatmin edici olanları var
    olmayanları var.. sahibinden de gördüklerin okudukların yanıltıcı olabilir
  • 4.1.5 surume bakTelefonun replika oldugu surumden bile anlasilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1tiger1 -- 22 Haziran 2013; 17:23:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1tiger1

4.1.5 surume bakTelefonun replika oldugu surumden bile anlasilir.

Sürümde pek belli olmuyor çünkü 4.2.2 olan var kendim bizzat gördùm 6515 işlemci 512 ram vardı en iyisi anlayan biri nin kontrol etmesi lazım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.