Şimdi Ara

Replika iPhone 5 MTK6577 Android 4.1.5 Çift Çekirdek 2.1GHz 3G WCDMA GPS (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
45.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: replika-satış

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

quote:

Replika cihazlarda ustunde gelen antutu degerleri gercek degildir.marketten mobile uncle uygulamasini indirip oradan device tiklayarak ram rom hafiza ekran bilgisi ve islemci mtk olup olmadgni ogrenebilirsiniz o fiyats 6589 alamaz varsa o fiyata mtk 6589 telefoncu olarak inanin ben de varsa adresi arkadss versn alicam turkiyede 6589 cihazlar cok az sayida detayli bilgi ve replika chazla icin rom root ve cozumleri icin bana ulasin.https://www.facebook.com/?refsrc=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F&_rdr#!/replikasatis?__user=100005312410698

O fiyattan daha ucuza bile alıyorum..İnsanları burda yanlış bilgilendirip kendinden satın almaya sevketmekten vazgeç..Memleketteki tek uyanık sen değilsin..

Almak isteyen burdan alabilir
    http://www.aliexpress.com/item/Goophone-i5-N2-MTK6589-5S-Phone-MTK6577-4-0-1136x640-IPS-screen-Android-phone-Fully-1/844734072.html

MTK 6589,IPS ekran vss..
    230 $

Bos sozler yazmissin.sen alabiliyorsan kac adet aldn ve kac kisiye bu sekilde yardmda bulundn bana bi uyanik sen deglsn die yazmssn senin hic bi ilim vasfetmedn ortada verdgn 230 dolar 1.80 den carp bakalim arkadasn aldgi fiyatn ne kadar asagisi veya yukarisi oldgnu sole inanin sozumun eriyim o fiyata sifir kulanilmamis cihaz varsa satmak icin alirim ben hic o cihazdan almadm alacak yerde bulamadm

Arkadaş 450 TL fiyat yazmış..

230 $ x 1.80 TL : 414 TL..

Ayrıca merak ediyorsan 2 tane aldım arkadaşlarım için.Sorunsuz geldi gayet iyi bir şekilde kullanıyorlar.. Bu fiyattan daha ucuza satıyorsan eyvallah..

490'a Sattığın 540x960 çözünürlükteki IPS ekran olmayan SMDK4X12 işlemcili,512Mb ram'li S3 clonlarının fiyatlarınıda koymamı istermisin?

Şu senin sattııkların
    http://replika-satis.tr.gg/samsung_s3.htm
     Replika iPhone 5 MTK6577 Android 4.1.5 Çift Çekirdek 2.1GHz 3G WCDMA GPS

Buda Çin fiyatları

http://www.aliexpress.com/item/New-arrival-Hot-Sale-GT-S7562-SAMSUNG-SMDK4X12-CPU-Android-4-1-800-480P-2-0MP/824818541.html

69 $ x 1,80 TL: 125 TL
    490-125: 365TL

Sen giderken biz dönüyorduk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 2 Mayıs 2013; 15:38:19 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Replika cihazlarda ustunde gelen antutu degerleri gercek degildir.marketten mobile uncle uygulamasini indirip oradan device tiklayarak ram rom hafiza ekran bilgisi ve islemci mtk olup olmadgni ogrenebilirsiniz o fiyats 6589 alamaz varsa o fiyata mtk 6589 telefoncu olarak inanin ben de varsa adresi arkadss versn alicam turkiyede 6589 cihazlar cok az sayida detayli bilgi ve replika chazla icin rom root ve cozumleri icin bana ulasin.https://www.facebook.com/?refsrc=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F&_rdr#!/replikasatis?__user=100005312410698

O fiyattan daha ucuza bile alıyorum..İnsanları burda yanlış bilgilendirip kendinden satın almaya sevketmekten vazgeç..Memleketteki tek uyanık sen değilsin..

Almak isteyen burdan alabilir
    http://www.aliexpress.com/item/Goophone-i5-N2-MTK6589-5S-Phone-MTK6577-4-0-1136x640-IPS-screen-Android-phone-Fully-1/844734072.html

MTK 6589,IPS ekran vss..
    230 $

Bos sozler yazmissin.sen alabiliyorsan kac adet aldn ve kac kisiye bu sekilde yardmda bulundn bana bi uyanik sen deglsn die yazmssn senin hic bi ilim vasfetmedn ortada verdgn 230 dolar 1.80 den carp bakalim arkadasn aldgi fiyatn ne kadar asagisi veya yukarisi oldgnu sole inanin sozumun eriyim o fiyata sifir kulanilmamis cihaz varsa satmak icin alirim ben hic o cihazdan almadm alacak yerde bulamadm

Arkadaş 450 TL fiyat yazmış..

230 $ x 1.80 TL : 414 TL..

Ayrıca merak ediyorsan 2 tane aldım arkadaşlarım için.Sorunsuz geldi gayet iyi bir şekilde kullanıyorlar.. Bu fiyattan daha ucuza satıyorsan eyvallah..

490'a Sattığın 540x960 çözünürlükteki IPS ekran olmayan SMDK4X12 işlemcili,512Mb ram'li S3 clonlarının fiyatlarınıda koymamı istermisin?

Şu senin sattııkların
    http://replika-satis.tr.gg/samsung_s3.htm

Buda Çin fiyatları

http://www.aliexpress.com/item/New-arrival-Hot-Sale-GT-S7562-SAMSUNG-SMDK4X12-CPU-Android-4-1-800-480P-2-0MP/824818541.html

69 $ x 1,80 TL: 125 TL
    490-125: 365TL

Sen giderken biz dönüyorduk...

bravo güzel bi arastırma yapmışsın o telefonları ne sattım nede kulandım dogru sölüyorsun smdkx12 diye bi telefonun resimleri attım netten buldugum fotoları attım ne yazık ki hiç o telefonlardan satmadım sattıgım telefon mtk 6577 birebir olan ledli modeller ve deigin gibi o telefonlara room suanlık yok yani sıkıntılı oldugu için s3 bi ara satmayı bıraktım. ve yine ülkeye giriş yapan yeni modellerden 6575 çıkınca satmaya basladım senin deigin aliexpress. sitesinden kaç müşterimi yönlerdirdim ve sipariş verdiler ama ne yazık ki bu herzaman gelmiyor hele ki bu aralar biraz zor ve 40 gün bekliyorsun telefon arıza çıkardı gönder bida 2 ay bekle neyse sözün özü mtk 6575 fiyatı suan 400 tl veriyorum dogubank ta fiyat güncellemesi 430 ı phone 5 420 lraya veriyorum dogubank ta 430 nasıl bir satıcı veya müsteri ilişkimi sen nerden bileceksin senin mtelefon aldıgın kişiyle muhattabın bile yok en azından ben alıcımı en sonuna kadar destekçisiyim.malımı ve kendimi övmek istemiyorum istanbul da ikamet ediyorum ve isteyen olursa da diyorum ki gelip görerek alın kargoyla yoladgm cihazlarda problem olursa alıyorum sen kulanıcı olarak 1 adet alabilirsin ama ben toplu alım yapıyorum. ve ülkeye girmiş telefon almak mı mantıklı yoksa 100 lira için ortalama 2 ay beklemek mi mantıklı.....kendince haklısınsattıgım cihazların videoları kendi çekimim resimlerini verdigin telefon çok kötü be milletimizz hırslıdır güclüdür yeri gelir yanlış ayapar ama o kadar akılsız degildir kardeşim be bi telefon eline aldıgında belli eder kendini eger dedigin gibiyse ben dolandırıcı bi satıcı oluyorum eger bu da gercek degil se iftira emiş oluyorsun neyse kardeşim saol yinede sözden ve yüzden kimin ne oldugu bell, olur. deigin gibi bi satıcıysam hiç kimse cihaz almasın aliexpres de alsın.arkadasın o fiyata alması beni sasırmıstı ona yazdım bilgi için de arkadasa teşekkür ederiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi replika-satış -- 2 Mayıs 2013; 18:24:54 >

• @ replika-satış

Bu kadar masal yazacağına şu sattığın telefonların sistem bilgilerini bir koyda insanlar görsün değilmi?

Tabi değerleri ile oynanmış Antutu verileri değil.

Senin 400 TL'ye sattığın Mtk 6575 işlemcili klonların fiyatını koymayayım istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 3 Mayıs 2013; 9:15:44 >
  • beyler beyler bırakın artık su sidik yarısını, bak bır kac arkadasla konustum ve yonlendırdım alanlar cok harıka dıyor. bu kadar uzatmaya gerek yok. ısteyen ıstedıgı yerden alır. artık kullananlar sıkıntılarını ya da cıhazın artılarını yazarsa daha yararlı olur dusuncesındeyım. ben aylardır beklıyorum fıyat dussun dıye. ocakta bu telefonlar 500 lıradan gırıs yaptı ve sırayla 475 - 450 - 420 - 400 - 399 - 350 oldular. ben de 350 den asagı 5S cıkana kadar duscegnı sanmadıgımdan aldım ve de cok mutluyum.
  • quote:

@ replika-satış

Bu kadar masal yazacağına şu sattığın telefonların sistem bilgilerini bir koyda insanlar görsün değilmi?

Senin 400 TL'ye sattığın Mtk 6575 işlemcili klonların fiyatını koymayayım istersen.

Kardes Allaha emanet ol. Senin yapinda muhalefet var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@ replika-satış

Uzayda bedavaya veriliyo ordan da siparis verebilirsin.

• quote:

quote:

@ replika-satış

Muhalefet falan yok diyorumki sattığın modellerin bir sistem bilgilerini göster bakalım ederi neymiş..Doğubankta bilmeyenleri kazıklamak kolay tabi..

Yapabiliyormusun? Yapamıyorsan boşa yazma...

Daha öncede dediğim gibi sen giderken biz dönüyorduk..

@354burak

4 Çekirdek MTK 6589,1 Gb ram,IPS ekran olanlar o fiyatlarda.Boşa 6577 veya 6575 gibi işlemcili olanlara bu paraları vermeyin..

• quote:

quote:

quote:

@ replika-satış

Muhalefet falan yok diyorumki sattığın modellerin bir sistem bilgilerini göster bakalım ederi neymiş..Doğubankta bilmeyenleri kazıklamak kolay tabi..

Yapabiliyormusun? Yapamıyorsan boşa yazma...

Daha öncede dediğim gibi sen giderken biz dönüyorduk..

@354burak

4 Çekirdek MTK 6589,1 Gb ram,IPS ekran olanlar o fiyatlarda.Boşa 6577 veya 6575 gibi işlemcili olanlara bu paraları vermeyin..

senin deigin fiyatlar çin fiyatları burada pahalı
    6575 400x840 .... 540x960 ekran özünürlügü s3 ve ı phone 5 ler var ram 512 ı phone hafıza 4 gb ve 8 gb s3 de 2 gb telefon bellegi var 16 falan yalan micro ile yukseltiliyor
    4s de 240x320 ekran cözünürlüğü 256 ram 6573 mtk ve 6575 mtk işlemciye sahip 600 mhz ve 800 mhz olan teller var kiminde 3g +gps kimin ne 3g ne gps mevcuttur. sd card bellegi 4 gb 8 gb ve 16 b olan var ı phone larda bir kaç çeşit model var
    şunların 2 tanesini kısaca bilgi açışından paylaşıyorum.

1.md235zp birebir tasarım kalitesi .... eksi yönleri kasma olabiliyor ve sd card hatası ve yazı hataları mevcuttur.
    2.mc919 ll tasrım ekarn kalitesi yukarıda vermiş oldugum modelin biraz düşügünde kalıyor.3g ve gps yok yanlız sistem olarak hızlı ve oyunlarda olsun gerek kulanımda olsun rahatsız etmiyor kasmadan işlem lerinizi yapmış oluyorsunuz.

s3 replika modelleri
    mtk 6575 .40.9 kamera biraz kötü gece çekimi sıfır gün ışıgından faydalanabilirsiniz.
    mtk 6575 4.1.9 kamera iyi bariz belli oluyor.
    mtk 6577 4.1.1. tabir ettigimiz birebir modeli yani ledli ve kasa tasarımı orjinale yakındır.sistem olarak 6575'den iyi sayılmaz fark edilecek nokta kasa yapısı ve çift çekirdek 1.gb mhz sahiptir.
    görüntülü konuşma internet için birebirdir.hızlıdır.

ı phone 5 replika

md297zp modeli var.kamera iyi 512 ram 4 ve 8gb hafızaya sahip 3g destekler.1.ghz işlemci tek cekirdek cift çekirdek sahiptir.internet amaçlı kulanılacak cihazdır.

vermiş olduğum degerler kendim tarafımdan satmış olunan cihazlardır.6577 üstü telefon kulanmadım o yüzden pek bilgim yok o konuda

sizlerin bilmesi açışından paylaştım bir kişiye yardım eden bütün insanlıga yardım etmiş olur.
    selam ve dua ile ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi replika-satış -- 3 Mayıs 2013; 15:35:50 >

• http://android-sale.com/hdc-galaxy-s4.html

sizce bu nasıl görünüş olarak benziyor mu gerçek s4 e
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorgeni

http://android-sale.com/hdc-galaxy-s4.html

biride çıkıp bunu 450 den satarsa peynir eppek gibi satılır

• quote:

resımlere bakınca evet bırebır olmus gıbı. vay be telefon daha pıyasaya dusmeden cakmasını yapmıslar. ben buyuk telefon sevmıyorum benım favorım hala ıphone5 tir.
  • valla kardesım gerek antutu olsun gerek mobıleuncle programlarında olsun hepsınde sıstemı taratıorum ıslemcı 6589 cıkıor. ram 1 gb ıslemcı hızı 2000.0 mhz a kadar yazıor. ıkı programda da aynısı yazıyor. daha baska nasıl anlasılır kı ıcınde ne oldugu. ordan da deneyeyım.
  • burak sana dm attım trabzon da isen telefonu görmek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_4161

burak sana dm attım trabzon da isen telefonu görmek isterim

Trabzondayım ama zamanım bu aralar olmuyor. numaranı ozel mesajda gordum ben sana bos bı anımda donerım kardesım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 354burak

quote:

Orijinalden alıntı: murat_4161

burak sana dm attım trabzon da isen telefonu görmek isterim

Trabzondayım ama zamanım bu aralar olmuyor. numaranı ozel mesajda gordum ben sana bos bı anımda donerım kardesım...

peki müsait bi zamanda bekliyorum
  • quote:

valla kardesım gerek antutu olsun gerek mobıleuncle programlarında olsun hepsınde sıstemı taratıorum ıslemcı 6589 cıkıor. ram 1 gb ıslemcı hızı 2000.0 mhz a kadar yazıor. ıkı programda da aynısı yazıyor. daha baska nasıl anlasılır kı ıcınde ne oldugu. ordan da deneyeyım.

Telefonu hangi siteden ve kaca aldiniz acaba. Bende almayi dsunuyorum.

• quote:

valla kardesım gerek antutu olsun gerek mobıleuncle programlarında olsun hepsınde sıstemı taratıorum ıslemcı 6589 cıkıor. ram 1 gb ıslemcı hızı 2000.0 mhz a kadar yazıor. ıkı programda da aynısı yazıyor. daha baska nasıl anlasılır kı ıcınde ne oldugu. ordan da deneyeyım.

mtk droid tools (yeni version) ile kontrol et. mtk6577 (mtk6589 fake yazar) ayrıca mobileuncle ile device de üst kısımdaki bilgiler değerleriyle oynana yer bilgilerini verir. aşagıda platform vs gibi birşey var orayı kontrol et. mt6577 yazar. bende de var senin cihaz gibisi goophone v88 modeli olarak geçiyor. ayrıca elimde diğer modellerdenden var . mtk6577 die satılan onunda gercek cpu mt6575. yalnız benim elinmdeki goophone v88 çok hoşuma gitti. cunku aksam ev ortamında bile kamera çooook net. diğerleri bu kadar net ve canlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici01 -- 6 Mayıs 2013; 11:29:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WildfireS2

quote:

biride çıkıp bunu 450 den satarsa peynir eppek gibi satılır

Beyaz renginden bir tane getirttim bugün elime ulaştı..

IPS ekran,Mtk 6589 1.2 ghz,1 Gb ram vs..

Güzel telefon .Şimdi root ve recovery yüklüyorum

• bir arkdasımın tanıdıgı hongkongtan getirmiş 7-8 tane kensidine ve nişanlısına birertane almıs
    dün gece tanıştım bu modeller buraya kadar kotü yazılanları br kalemde silebilirsiniz.. gerçeği ile yan yana koyduk en ufak ama en ufak bir kozmetik farkı yok renkler oldukca canlı makina çok serii ve çok şık
    arkdasın alnattıgına göre Iphone bu ürünleri kendisi üretiyormus
    orjinalin alim gücü farklı, maddi gücü yeterli olmayanlar için diye çaktırmadan piyasada yer tutuyor ne kadar dogrudur bilmiyorum
    tabi rekpika cihazlarda çeşit çok benim elime geçeni sanırım aralarında en kalitelisiydi :)
  • Linkteki urunden aldım, genel olarak cok ıyı anlamayanlar cıhazın orjınal olmadıgını anlayamıyorlar
    gordugum sorunlar, sarj kablosu takılı iken dokunmatık ekran sacmalıyor, kesınlıkle kablo takılı ıken kullanmamak gerekıyor.
    pil yuzdesı tutarsız, sarjda %100 gosterırken kabloyu cıkarınca %93 e dusebılıyor
    wireless acık olunca pil cok cabuk bıtıyor, wireless ı kapalı tutmak mantıklı

http://www.aliexpress.com/item/Gooapple-i5-MTK6577-Single-Micro-SIM-android-4-1-with-4-0-Screen-GPS-Wifi-3G/761437035.html

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.