Şimdi Ara

Reno Mage mi Renolock mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru basit. Alextraza, antonidas, twisting nether ve jaraxxus dışında bütün kartlarım tam ve 2000 küsür dustım var. Mage mi, Warlock mu? Hangisini oynamak daha zevklidir sizce?

• Warlock biraz daha iyi mage'e göre.
  • +olarak reno mage icin alex-antonidas şart değil, hatta bence antonidas gereksiz agirlik yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HKnatas -- 5 Ocak 2017; 22:27:14 >
  • Mage birçok açıdan daha stabil, daha hızlı, oynanışı daha basit ve rakip üzerinde (Early/Mid) baskı yaratmak suretiyle öne geçmek adına daha etkili bir deste bana kalırsa.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bence warlock hariç tüm reno desteleri faso fiso çünkü destenin olayı renoyu bulmak yani kart çekmek. warlock classı bunu hero powerı ile yaptığı için desteye ayrıyetten draw koymaya gerek kalmıyor. rahatça 30 karta anti aggro ve value kartlar sığabiliyor.
    reno desteleri o kadar da zevkli desteler değil bence en zevk aldığım kontrol destesi nzoth priestti 2 entomblu falan karşıyı delirten türden ama şuan çok yavaş kalıyor wildda bile.

ayrıca jaraxxus tek başına oyun kazanan bir leg bence craftlarsan pişman olmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 6 Ocak 2017; 0:5:13 >
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Bnde renolock oynuyorumda jaraxus yok yerine ne koyabilirim sizce jaraxsus olmayınca bazı kartlarında anlamı kalmıyor mesela şu her iki heroya +4 can veren kart gibi jaraxusun yerine şöyle girince karşıya korku verecek bi kart lazım aklıma ragnaros geliyor bi o da yok bnde renolockta jaraxus olmayınca emperor u bulmak renodan daha önemli oluyor vazen otk için
  • Jaraxxus olmayınca yerini dolduracak birsey yok bence oyun döndürüp rakibi baskıya çok iyi alıyor. Renolock oynayacaksanız kesin yapmanız gerek farkı hissedersiniz zaten.
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    wild oynuyosan nzoth belcher sylvanas deathlord vs. getiriyor. standartta yeri zor dolar. ben combosuz oynuyorum wildda nzoth ile aggroya karsi combo degil hayatta kalmak gerekiyor bir de nzoth 2 taunt daha getirince baya iyi oluyor.
    Decki gösterebilirmisin nzot var bnde deathrate kartlarıda sadece şu deatrate i çiftleyen kart yok legeng olan dustlamştım işe yaramaz diye
    Reno Mage mi Renolock mu?
    Lord yerine ne koyabilirim var gerisi
  • Mage reno ya kadar masayı tutsada renoyu bulduktan sonra elinde kaç kart kalıyor ki , yapabiliyorsan warlock yap hero powerı ile renodan en fazla value alan class, saçma sapan shaman destelerimle bile reno mageleri yendiğimi biliyorum ama warlocklara ne götürürsen götür çok rezil çekmedikce kazanıyor oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 6 Ocak 2017; 16:0:28 >
  • lalale kullanıcısına yanıt
    Yalnız Reno Mage için Reno stepne kart, yani iş Reno'ya dahi kalmamalı ama kalırsa da +1 Turn Ice Block'a ek olarak en az +1 Turn daha oyunu uzatmak suretiyle hali hazırda rakibe oyun boyunca vurduğu damage'ten kalan az bir kısmı da vurmaya imkan tanımak.

Renolock'ta ise durum farklı; amaç oyunu iyice sona taşıyıp, rakibin tüm kaynaklarını tükettikten sonra Reno'yla da birlikte geri dönüşsüz şekilde masayı ve oyunu ele almak. Yani aslında oyun Reno atıldıktan sonra başlıyor. O ana kadar rakibe hasar verme gibi bir derdi yok, amaç savunmada kalmak.
    çok aggro geliyorsa second rate, daha yavaş desteler geliyorsa blastcrystal, ragnaros yada mountain giant ama hiçbiri yerini tutamıyor diğer reno desteleri her tur 2 mana 6/6 ile baş edemiyor.
  • Reno Mage daha güçlü bence

bir de antonidas a gerek yok alex craftla yeter
  • Görüşlerini paylaşan herkese teşekkür ederim. Bugün açtığım paketten manic soulcaster çıkması üzerine reno mage gitmeye karar verdim. Böylece koleksiyonumun bir kısmını eritmeye gerek kalmadı. Pişman değilim gerçekten eğlenceli bir deste sinerjileri ve içinde bir miktar RNG olması hoşuma gidiyor.
  • rnge güveniyorsan mage iyidir. renolocklara karşı tome'dan ve booktan poly bulurum dersen iyi deste
    Rahat olun. Şanslı adamımdır.
  • O epic bndede var ama işe yarar bi kartmı dersen pek artısını görmedim sen renolocka bi bak jaraxus vqrsa
  • Hangi reno mage destesini yaptınız acaba? Farklı farklı varyasyonları varda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.