Şimdi Ara

Renkler programdan programa bozuk oluyor lütfen yardımcı olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
56
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatandan bir bilgisayar toplattım. Başta sorun oldu bilgisayarı alıp eve getirdikten sonra açtığım anda kitlenmeye başladı tekrar götürdüm 1 hafta falan uğraştılar ve 0 işlemci takıp gönderdiler. Oyunlarda herhangi bir problem yok ancak çok tuhaf bir problemim var. İnternette de bu tür bir problemle karşılaşan kimse göremedim sanırım tekim. Örneğin Windows 10'un tarayıcısı Edge'de bir fotoğraf veya video açıyorum, renkler tamamı ile normal bir problem yok ancak Chrome'a geçtiğimde renkler pembe ve yeşil tonlarında. Renk körü modu gibi yani ama çok değişik bir şey. Birkaç programda daha var bu sorun. Adobe Photoshopta renkler bozuk iken Sony Vegasta düzgün mesela. Gerçekten hiçbir yerde buna ilişkin bir problem göremedim ve çok canımı sıkıyor. İlgilenirseniz ve çözülebilirse çok minnettar kalırım. Anlatmak istediğimi fotoğraflar ile daha iyi anlayacaksınız.Renkler programdan programa bozuk oluyor lütfen yardımcı olunRenkler programdan programa bozuk oluyor lütfen yardımcı olunRenkler programdan programa bozuk oluyor lütfen yardımcı olun

Lütfen yardımcı olun hiçbir şekilde problemi çözemedim. Chrome da kullanıverme diyenler olursa tek sorun chrome da değil bu sadece bir örnek. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.