Şimdi Ara

Renault R19 Europe arabalar nasıldır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
50
Cevap
0
Favori
71.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

quote:

Orijinalden alıntı: -REVOLUTİON-

quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

benim bildigim onların karburatörlüsüne bulaşmamak lazım.. beymen clup modeli var, onları begeniyorum bende belki bi gün alırım bile..

Yok hocam inan ki karbüratörlü modellerin de de sorun yok kesinlikle .Bizdeki araç karbüratörlü idi bir kere arıza yapmadı maşallah ilk sahibiydik 38 bin km de sattık
    alan kişi dua etti çok bakardım araca

tabiki öyledir araç 38bindeymiş tabiki sorunsuzdur ama bu karburatorlu araçlar sabahları sogukta buz gibi havada çalışma problemi yapmazlar mı ki ?

sabahleyin doğru diyorsunuz jikleyi çekiyordum biraz gaz pedalını pompalayıp çalıştırıtyordum fakat güzel araçtır lpg bile taktırmadım öyle kullandım sonra sattım.

• 1.6 Europa Alize olanları tutuluyor sanırım.
  • Araç hala rağbet görmektedir Anadolu'da fakat 1.6 motor tercih edilmelidir.
  • beymenclup tavsiye ederim en dolusu o
  • modeline gore arac degeri yuksek...bana gore alinmaz. Modelli clio daha iyi gider bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

modeline gore arac degeri yuksek...bana gore alinmaz. Modelli clio daha iyi gider bence

senin pert klion beş para etmez turbo.üstüne para verirsen alırım.vergisi benden sefil.

• Sakın 1.4 RN almayın at arabası gibi :/ ABS li Airbag li Beymen Club tercih edebilirsiniz.

• ABS li Airbag lı modelleri var onlardan tercih edin bence koltuklarda yada koltuk kafalıklarındada Beymen Club yazar hatta bu modellerde yanlış hatırlamıyorsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcn_99

Sakın 1.4 RN almayın at arabası gibi :/ ABS li Airbag li Beymen Club tercih edebilirsiniz.

Hocam bundan 6 ay öncesine benim r19 vardi babamin verdigi. 200 u vurdum broadway felan alacagina kaaaat kat iyi araba bence hidrolik direksiyon otomatik camdan baska özelliği yoktu ama olsun..

• 3 sene önce 1.4e binmiştim sanırım, ikinci viteste çok dik bi yokuşu tırmandı şaşıp kalmıştım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.