Şimdi Ara

Renault R12 (TOROS) Kulübü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar.
    Bir toros Kullanıcısı olarak Toros klübü açmaya karar verdim siz değerli arakadaşlarımızında destekleriyle çoğalırız diye düşünüyorum.
    Ayrıca karşılaştığımız sorunlar vs gözlermlerimizi ufak modifiye vs gibi yaptığımız şeyleri paylaşıp güzelce kaynaşırız diye düşünüyorum.

Toroscular
    1-Fahrerrrr 1995 model R12 Toros Stejin
    2-Djoz R12
    3-EnergyBlue R12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fahrerrrr -- 17 Ekim 2010; 13:58:24 >

• Daha önce bu şekilde bir girişim olmuştu, sayımız da epey vardı, fakat şu an benzer bir rakama ulaşabileceğimizi sanmıyorum..

Renault 12 sahibi olan ve araç hakkında teknik bilgisi de iyi derecede olan arkadaşlar ya aracını değiştirdi ya da forumdan ayrıldı..

Çok değil 2 yıllık bir süreden bahsediyorum.. Sanırım devir çok hızlı değişiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Daha önce bu şekilde bir girişim olmuştu, sayımız da epey vardı, fakat şu an benzer bir rakama ulaşabileceğimizi sanmıyorum..

Renault 12 sahibi olan ve araç hakkında teknik bilgisi de iyi derecede olan arkadaşlar ya aracını değiştirdi ya da forumdan ayrıldı..

Çok değil 2 yıllık bir süreden bahsediyorum.. Sanırım devir çok hızlı değişiyor..

aynen kardeşim bende şaşırdım o kadar çok r12 kullanan varki kimsenin yazmadığın şaşırdım hakkaten zaman gerçektende çok hızlı değişiyor tavsiyen için teşekkür ederim araç hakkında teknik bilgiye sahipmisin kardeşim ?
  • Mekanik bilgim çok diyemem, genelde elektriksel yapısıyla ilgilendim şimdiye kadar..
    Netten teknik dokümanlarını uzun uzun okuyup incelediğim çok oldu..
    Renault 12nin ufak tefek arızalarının çoğu genelde meraklı kullanıcılar tarafından giderilebiliyordu.. Basitti..
    Şimdiki araçlarda öyle bir şey mümkün değil malesef.. insanlar servislere bağımlı..
  • Beni de yazabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Mekanik bilgim çok diyemem, genelde elektriksel yapısıyla ilgilendim şimdiye kadar..
    Netten teknik dokümanlarını uzun uzun okuyup incelediğim çok oldu..
    Renault 12nin ufak tefek arızalarının çoğu genelde meraklı kullanıcılar tarafından giderilebiliyordu.. Basitti..
    Şimdiki araçlarda öyle bir şey mümkün değil malesef.. insanlar servislere bağımlı..

çok haklısın hocam malesefki öyle oldu servislere bağımlı olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

Beni de yazabilirsin.

yazdım kardeşim +1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.