Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (942. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zor alırız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Diğer markaların zam yapmasının konumuzla ne alakası var anlamadım.

Eylül'ün 4'ü, 5'i gibi aldığım fiyat, oyak indirimi hariç. 3 eylülde dolar kuru 8.29 muş.

Tabi ki %50 ÖTV'de kalıyordu. Aracın fatura fiyatı zamlanmadan ÖTV artmıyor,biliyorsunuz.

Alabilen alsın tabi. Tercihtir.
    Benim verebileceğim fiyatlar değil bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcknrll -- 1 Ocak 2022; 14:28:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rcknrll kullanıcısına yanıt
    Diğer markaların zaman yapmasıyla beraber, Renault niye yapmasın? Bende bunu anlamadım,konuyla alakası yok mu? :) yani hem döviz kuru hemde ötv matrahından dolayı bu kadar yükseliyor. Şimdi döviz düştü diyorlar Ocak 2021/Aralık 2021 bakın yüzde 81 yükselmiş dolar. Dövizin düştüğü zaman hesaplanmış. Oyak kamp da bakalım nasıl olacak

• ahmet8989 A kullanıcısına yanıt

8den 14e düştü.

herkes mevcut arabasına sıkı sıkı sarılsın.

Anlaşamadık sanırım.

Ben bu fiyatları herhangi bir şekilde veremeyeceğimi, bu fiyatlarla araç alamayacağımı söyledim. Benim maaşım, büyük ihtimalle hiç birimiz maaşı bu kadar artmadı.
    Bu durumda diğer markaların zammı da farketmiyor.

Neyse dediğiniz gibi, güzel bir kampanya yapsa da, en azından %80 ÖTV altına düşse araçlar, edinebilsek.

• rcknrll kullanıcısına yanıt
    Keşke olsa ama hayal oldu artık :(

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani kampanya yalan oldu. Artık kampanya yok demenin dolambaçlı yolu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galiba öyle. Sürekli 3-5 bin olan indirim dışında birşey kalmayacak gibi. 😄

• Şubat ayına bisey kalmadi. Oyaki aradim belli degil falan diyorlar var mi bi gelisme sizlerde? Biseyler ogrenen falan?

• Neye elini atsa kurutan birisi olarak 6 ay önce stepway alarak ki istediğim, renk, model, paket bir arada denk geldi. Çok şanslıymışım. 215 bine 04.08.2021 tarihinde almıştım. Şimdi sanırım ne fiyatlar fiyat ne de araç bulunabiliyor.

• https://m.bloomberght.com/oyak-renault-uretime-ara-veriyor-2297113

Oyak Renault, üretime ara veriyor

Bloomberg HT'ye bilgi veren kaynaklar Oyak Renault'un çip krizi nedeniyle 24 Ocak Pazartesi gününden itibaren üretime 15 gün ara vereceğini açıkladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pusat1249 -- 21 Ocak 2022; 22:50:31 >

Çip krizi değilde doğalgaz sıkıntısı nedeniyle sanayi de yapılacak elektrik kesintileri nedeniyle bazı otomobil fabrikalarının üretime ara vereceğini duydum ben 🤔

• Oyak kampanya bakımından son 1 yıldır hep fiyasko. Ekim ayında başakşehirde yeni konut projesi yapılacaktı, izdiham var denip o da iptal edildi. O zamanki fiyatlarının 2 katına satacaklar heralde, kaç ay geçti haber yok hala. Diyeceğim o ki araç kampanyası ya olmaz ya da çok komik bir şeyler olur.

• Millet subat ayinin ortasina geldik nerdeyse hala bir haber yok kampanya olacak mi arac alacagim ona gore bilgisi olan var mi?

• Fabrika daha yeni açıldı 2-3 ay daha ötelenir gibi geliyor bana kampanya

• Araba lazim anasini satayim. Daha sabrim kalmadi.

• En azından ileri teslim şeklinde üyelere yönelik kampanya yapılmalı.

• Şu araç yokluğunda kimse kampanya yapmaz kolay kolay.

Zaten az olan araca talep bu kadar çokken niye kampanya yapıp arzı biraz daha azaltsınlar?

• Kesin olarak Nisan 2022 ye kadar kampanya yok. Daha sonraki tarihler için ise şartların aynı olması durumunda bu sürenin uzayacağına dair açıklama geldi OYAK'tan. Son resmi bilgi bu.

• 
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.