Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (944. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Seneye belki yaparlar artık.

• istanbul31 İ kullanıcısına yanıt

Şu an ki mevcut durumlarda ( pandeminin etkisi, savaş, çip krizi ) pek olasılık olarak iyimser düşünemiyorum inşAllah olur

• TEGİN 38 T kullanıcısına yanıt

03124156100

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelse şöyle 350 binden megane harika olurdu

• Gülesim geldi, 350 ye scoter vermiyorlar.

• Piyasaya yeni markalar geliyor, TOGG gelirse dengeler değişe bilir.

• oyak araç kampanyası 2022 artık tarih oldu. Araba yok ki zaten :) Togg çıksa da firmalara araba ya gelmiyor ya da en boş modeller geliyor. Stoklar tamamen düzelse o zaman şartlar tekrar değişebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whsyn -- 29 Eylül 2022; 10:4:57 >
  • BAL GİBİDE KAMPANYA OLUR, İLERİ TESLİM 3 AY 5 AY SONRA TESLİM ŞEKLİNDE ÜYELERE İSTESELER KAMPANYA YAPABİLİRLER.

• Bu saatten sonra kampanya yaparlarsa, 2023 modeller için yaparlar. O da en erken seneye mart gibi olabilir.

Kardeş sendeki nasıl bir hırstır ? 1 senedir aynı cümleyi mütemadiyen yazıp duruyorsun. Sen yazınca ileri tarihli kampanya yapılacağını mı sanıyorsun?

• pandemi dendi yapılmadı, çip krizi dendi yapılmadı, şimdi de başka bir bahane bulurlar.Daha düne kadar bayilerden araçları kimlerin topladığını sağır sultan bile duydu.renault için değil tüm markalar için, yok ötv düşecek yok çıkacak dedi koduları.burada yazmakla sesimizi duyuramıyoruz.dacia ve renault a mecbur değiliz.

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt

Ben küçücük bir çocukken bile mahallede Oyağın Renault kampanyaları konuşulurdu. Herkes zaten biliyor bu kampanyaları. Almak isteyen parası olan zaten araç alıyor

Buraya aynı şeyleri yazıp durunca ne değişiyor? Buraya yazdıklarınızı Oyak iletişime yazdığınız yetmiyor mu? Oyak yönetim kurulu burayı okuyup bak adam 1 yıldır yazıyor bizde ileri tarihli kampanya yapalım mı diyecek? Rahatsızlık filan duyduğumuz da yok. Madem ilgili yerlere rahatsızlığınızı iletmişsiniz bunu bizim bilmemizin ne gereği var?

• Daha önceki yazılanlarda okumuştum bu formu Oyak ve Renault Mais çalışanları da takip ediyor diye.

• 2023'e giriyoruz hala bir haber yok, yazıklar olsun hala bir açıklama yapamıyorlar.

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Aşırı saçmaladın , kampanya duyurusunu ben mi yapıyorum ?

Takip etmek zorunda değilsin .

İnsanlara yardımcı olduk yıllarca bu başlık altında senin tarzında yaklaşan başka kimse olmadı .

En doğru , en güncel , en bilgili sensin tamam .

Hadi al topunu ilerde başka yerde oyna.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu sene için bir gelişme var mı acaba?

• caspento kullanıcısına yanıt
    +1

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eskiden buralar dutluktu:) artık hayal

• 2024 yılında kampanya bekliyorum ben sıfır araç satışlarının düşmesi ile birlikte

• 
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.