Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi model
  • shafac S kullanıcısına yanıt

Megane,teşekkürler

• mutomboo M kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim...

• shafac S kullanıcısına yanıt

Siz pedala basmıyor dokunuyorsunuz galiba:))

Şakası bir yana nazar değmesin maşallah tüketim değeri normalin altında iyi.

Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRC17 -- 7 Aralık 2020; 19:18:32 >
  • CRC17 C kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yapıyorum kardeşim agresif hareketim çok olmadı sakinim genelde. Amin cümlemiz kazasız belasız kullanalım inşallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutomboo

Yeni clio içinde paylaşır mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OYAK platformdaki fiyatlarla her Renault bayisinden alınabiliyor mu yoksa sadece mais için mi geçerli bu fiyatlar?

• smoli18 S kullanıcısına yanıt
    Mais sadece
  • BOnem B kullanıcısına yanıt
    Iğdır reno Şubesine gittiğimde verebileceklerini söylemişlerdi. Yanlışınız olmasın
  • archelon A kullanıcısına yanıt
    Ben alacagım zaman ankara da mais şubesinden alabilirsiniz o fiyattan dediler başka reno şubesi. o yuzden söyledim.
  • m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt

Benim tahminim bahsettiğiniz 4-5 aya artacak kurlar ve vergiler nedeniyle keşke alsaydım diyecek olmanız. Bakalım zaman ne gösterir.

• polikus P kullanıcısına yanıt
    olmayan bir araç için keşke diyecek bir durum yok OYAK kampanya yaptığında aracım 110 du piyasası şimdi 155 dizel otomatik joy Megane alabilirim oda bu dönem vergi dilimine girmiş 277 olmuş 232 civarıydı uzun bir süre açmamak için bu defteri kapattım şu an kullandığım aracın üst paketi ikinci el alır bakarım keyfime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_kucukaksoy -- 9 Aralık 2020; 17:10:45 >
  • Arkadaşlar merhaba oyak ankaradan başvurduğum arabam hala gelmedi 7gün önce kalan parayı yolladım kasko ve sigortayı yaptırdım bu hafta vereceklerini söylemişlerdi fakat plakanın işlem sırasında olduğunu bu hafta yetişemeyeceğini söylediler bu normal midir arac clio 1.0icon herkese iyi forumlar.

• Merhaba. MAİS'in 2021 yılına girmeden araçları teslim etme gayreti hat safhada. Aracın faturası kesildikten sonra vergi ve ÖTV'si yatırılıyor, bu sebeple teslimi 2021'e kalan her araç vergi ve ÖTV artış riskinden dolayı zarar demek. Bu sebeple araçların Aralık ayı içinde üretiminin tamamlanarak, fatura edilmesi için MAİS'te aşırı bir gayret var.

• Arkadaşlar merhaba aracım clio taouch 1.0 bugün seyir halindeyken Akü akıllı yönetici önceligi uyarısı çıkıp duruyordu ekranda aynı durumu yaşayan var mi acaba yada tam olarak ne anlama geldiğini bilen varsa yazabilir mi yarın servise götürecem ama varsa aynı uyarıyı alan bilgi verirse sevinirim teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar ben aracı 25 Kasım'da aldım. 15 gün oldu hala temmuz vergisi görünüyor edevlette. Bu normal mi

• exseri kullanıcısına yanıt
    1 ay suresi var yatırılır bir ay icinde
  • Herkese selam 2019 1.3 TCE Megane HB Touch paket kullanıcısıyım. Herhangi bir sorusu olan varsa yardım edebilirim. Başta şunu demek istiyorum daha önce ki araçlarım 2014 301, 2017 Egea hb 1.3, 2016 Civic 1.6 eco elegance, kullandıklarım arasından en serisi fakat en en çok yakanı. Ben aracı İstanbul şehir içi trafik genellikle olmak üzere kullanıyorum. Şuana dek 7.8 (şuan göstergede 8.4) aşağısını net göremedim, bu benzinliye göre normal hatta düşük olabilir fakat dediğim gibi ben kullandıklarım arasında kıyaslama yapıyorum. Uzun yolda 4.7 - 5.1 arası kullandım aracım 19.000 km'de bu araç şehir içi yakıyor net, kullanırken zevk alıyor muyum kesinlikle alıyorum alt devirler olsun hiç güç kaybı yok bastım mı gidiyor çünkü öyle yakıpta gitmemezlik kesinlikle yapmıyor. Yol tutuş virajlarda biraz zayıf gibi geldi bana, ses sistemi zayıf. Aklıma şuan detay gelmiyor, sorunuz varsa yardımcı olabilirm.

• 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.