Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben 5 i bile gördüm abi nolcak 😅😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yunustepeee06 Y kullanıcısına yanıt
    5'i görürsen tabiki bilimum ses duyarsın bence fazla zorlama turbo hortumu catlarsa da ıslık sesi yapar ve araba çekişten düşer. Arabani okşayarak kullan biraz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rueta R kullanıcısına yanıt

Umarım en kısa zamanda arabanızı alırsınız. Maalesef belirsizlik insanın canını sıkıyor, süreç uzayınca sinirlerde geriliyor. Konu tam Tüketici Mahkemelik bir konu. Benim araç 2021'e sarkarsa avukata vekaleti veririm.

• CRC17 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, umarım. Zamanında alan mutlu azınlık da oldu olmadı değil :) inşallah siz de denilen zamanda alırsınız. Selamlar.

• Arkadaşlar Selamlar. MT bugün aracın üretildiğini ve ödeme kasko ve sigorta için kendisinin aramasını beklememiz gerektiğini söyledi. Ne zaman teslim alırım diye sorduğumda ise sizi yanıltmak istemem dedi.
    Ben yanılmak istiyorum
    Arkadaşlar beni siz yanıltın. Sizce ne zaman alırım
    Araç 1.5 dci touch megane

• Merhaba,

6 Ekim olarak görünen teslim tarihinin üzerinden 20 gün geçti. Verilen bilgi Omsan tarafında tedarik sıkıntısı yaşandığı yönünde ve ne zaman teslim edileceğine dair bilgi yok. Oyak grubunun süreci yönetmediği aşikar baştan sona fiyasko...

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilirlerse çok sevinirim.

İyi forumlar.

• ikouzuner İ kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 30 Ekim 2020; 18:54:31 >
  • Araçlarını alan arkadaşlar hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Şikayet var sitesini inceledim de biraz ne kadar şikayet var Renaulttan valla soğudum arabayı teslim almadan. Araçları boyalı çıkan mı dersiniz, vites kutusunun etrafının boyasının soyulmasını mı , takılan aksesuarların kalitesizliğini mi , bagajın su alması mı dersiniz vb... Hemen hemen hepsi de oyaktan alanların araçları çok ilginç geldi bana. Galiba aracı kazasız belasız alırsam satacağım üzerine de biraz para koyup VW alacağım.

• rusberk R kullanıcısına yanıt

Abi çatlarsa garantiden yaparlar beş bin devir yapmayın demediler eskide kldi o işler diolar artık garantisi varken tadını çıkarmak lazım😎🤭🤭

• Yunustepeee06 Y kullanıcısına yanıt
    1000kmye kadar düşük devirde kullanmakta fayda var. Benzinli için. Dizelde 3000e kadar bu. Kullanım kılavuzunda da yazıyor. Hatim ettim nerdeyse kılavuzu 😂 Hatta honda ilk 1000den sonra servise çağırıyor kontrol için. Renaultda yoktur böyle bir uygulama büyük ihtimalle.

• ikouzuner İ kullanıcısına yanıt
    20 ekimde cıktı araç.fatura kesildi alacak verecek kalmadı.mt bugun araç bize gelsin randevu verecez dedi.🤷‍♂️Bursa bayi fabrika arası 6 km bu arada

• Onurgzd kullanıcısına yanıt
    Bizim araçta üretildi plaka vs işlemleri için aldıkları parayı geri iade etseler, fatura ile biz kendimiz gidip plakayı çıkarsak ruhsatı halletsek, atlayıp gidip Bursa fabrikadan alsak yani böyle bir şey mümkün olsa ne var yani.. Bursa mais e fabrikadan geçmesi 20 - 25 günü bulur dediler sanki ülkenin diğer ucundan gelecek çözüm üretmek istense çok şey yapılabilir

• shafac S kullanıcısına yanıt
    Evet aslında kendileri de nakliye masrafından kurtulur 😁

• Onurgzd kullanıcısına yanıt

Nakliyeden de kar edildiği gözardı etmeyin, OMSAN'ın araç transferinden elde ettiği kar özellikle bu dönemde bu kampanyada (yaklaşık 25.000 araç) muazzam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yunustepeee06

1.3 de basınca hafif bı turbo sesi gelmesi normalmi az bı şşş diye bi ses gelio basınca

Bende de oluyor. Ani gazlamada tiz bir sesten sonra araba fişekliyor. Ben kendine has bir özelliği diye düşündüm

2200km deyim.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bursa bayi araç dolu

• ESER14 kullanıcısına yanıt

Hocam normal bencede o ses aynn bendekide ses öle bişey basınca böle güzel tatlı bı ses verio

• ozzn O kullanıcısına yanıt

Renault ta bişey yok bakım bile 20 binde bir 😅 motorlarına güveniyorlar ama basincada çok yakio

• Herkese merhaba,

30 Eylülde aracım üretildi. Sigortasını yaptırdım tüm parasını ödedim. Ancak 27 gündür araç İzmir maise gelmedi. Aynı durumda olan var mı ?

(Clio 5 icon)

• 
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.