Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelsenizde alamazsınız diyorlar ben omsan şikayet ettim ama nafile geri dönen bile yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shafac S kullanıcısına yanıt

16 Ekim üretim tarihi bursadan alıcam aracı bütün ödemeler bitti Mt İle bugün görüştük.Sevkiyat bekliyoz diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bursa için ankaradakiler gibi omsan depodan teslim alalım dedim aracı onada yok diyorlar
    o depoda dolacak sonunda bakalım nerde patlayacaklar
    hoş gerçi şu anda patladılar zaten
    omsan oyak mais sıfır koordine

• Arkadaşlar,

Yeni Clio 1.3 TCE EDC TOUCH aracı dün teslim aldım.

Araçta ilk yardım seti ve paspas takımı yoktu. Başka ilden teslim aldım ve bayii de biz de yok dedi vermedi.

Aynı durumu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MühYunus

Arkadaşlar,

Yeni Clio 1.3 TCE EDC TOUCH aracı dün teslim aldım.

Araçta ilk yardım seti ve paspas takımı yoktu. Başka ilden teslim aldım ve bayii de biz de yok dedi vermedi.

Aynı durumu yaşayan var mı?

öncelikle hayırlı olsun ama ilkyardım seti vermemenin mantıgı nedir ??? adı üstünde ilkyardım...

• onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    Nerden teslim aldınız nezaman üretilmişti aracınız hayırlı olsun

• MühYunus M kullanıcısına yanıt
    Nerden teslim aldınız nezaman üretilmişti aracınız hayırlı olsun

• Aracı cuma günü İzmir Mais'ten teslim alacağım.

Araca taktıracağım multimedya sisteminin fiyatı arabayı beklerken 1300 TL artış göstermiş harika sanki kolay kazanılıyor bu paralar... Araç uzun olduğundan ihtiyaç duyduğum bir aksesuar ve sadece garanti bozulmasın mantığı ile serviste taktırmak durumundayım.

• MühYunus M kullanıcısına yanıt
    Ben aracımı aldım böyle bir durum yaşamadım araçta paspas ve ilk yardım çantası yangın tüpü ve lastik tamir kiti hepsi duruyordu aracı yıkadılar temizlediler anlattılar detaylı bir şekilde teslim ettiler üstelik söylenen tarihlerde teslim ettiler aracı hiçbir sorun yaşamadım darısı bekleyen arkadaşlara insallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat2363 -- 28 Ekim 2020; 13:57:24 >
  • Covid vakaları artış göstermeden alabilseydik bari yarın fabrika kapanır kalırız açıkta

• quote:

Orijinalden alıntı: rueta

Canınızı sıkacağım hocam ama Aralık 2020 deniyorsa Ocak 2021 e de sarkıtır bunlar. Ekim ilk hafta denildi, yok. Ekim son hafta denildi yine yok. Motor no bile yok hala. Cildirmak üzereyim 3,5 ay oldu. Nasıl da ihtiyaç var arabaya :(( Kredisi bitecek neredeyse :)

Hocam sizden güzel haberler bekliyordum hala gelişme yok mu ? Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® 

• İBRAM ÇAVUŞ 81 İ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam maalesef. Online islemler rehin kaldırma kısmında da hala TC yazıyor motor no yok. Yoruldum gerçekten bıraktım elbet bir gün ararlar. Arabam yok diye düşünerek kandiriyorum beynimi duygularımı :)) 2021 megane lar makyajlanmis lansmanı yapılmış biz hala makyajsız versiyonu beklemeye devam eder 2021 de alırız :)
    https://www.donanimhaber.com/makyajli-megane-sedan-tanitildi-iste-tasarimi-ve-ozellikleri--126227

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 28 Ekim 2020; 16:41:2 >
  • Nasıl bir yoğunluk varsa artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: jjokerman

Aracı cuma günü İzmir Mais'ten teslim alacağım.

Araca taktıracağım multimedya sisteminin fiyatı arabayı beklerken 1300 TL artış göstermiş harika sanki kolay kazanılıyor bu paralar... Araç uzun olduğundan ihtiyaç duyduğum bir aksesuar ve sadece garanti bozulmasın mantığı ile serviste taktırmak durumundayım.
    Kullandıktan sonra multimedya deneyiminizi paylaşır mısınız hocam. Necvox marka 9.3 inç sanırım taktıracağınız ürün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara maiste şuan otoparkın dolu olması nedeniyle araç sevkiyatları durdurulmuş.

• jjokerman J kullanıcısına yanıt

Halâ net bi cvp vermedilermi

• Canuzman C kullanıcısına yanıt

Kasko sigortayı yapmanın bi manasi yok o zmn

• Coşşş C kullanıcısına yanıt
    3 haftadır bu hafta öngörüyorum diyor müşteri temsilcisi palavracı arkadaşım artık mailde atmıyorum sinirim bozuldu saldım artik

• İzmir Maisten 12 Ekimde araci nereden teslim alcagimi sormak icin aradilar.

13 Ekimde Orfinde Motor no gozuktu, Renault Portta Teslim Tarihi 13 Ekim yazdi ayni zamanda Oyak Platformda Araciniz Teslim Edilmek Uzere Yonlendirildi yazdi.

17 Ekim gibi Oyak Platformda tekrar degisiklik olarak Basvurunuz tamamlandi Araciniz Uretimde yazarak tekrar basa donduk.

Teslim ucreti kasko sigorta vs icin Ne arayan var ne soran. Sanirim yeni bi problem peyda oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anubisin_Ruhu -- 29 Ekim 2020; 6:31:45 >
  • Konuyu geç gördüm ama bende aracı Eylül'ün son günü teslim aldım .
    Araç megane 1.3 tce 140 bg icon + cosmo blue renk + sürüş destek paketi . İzmir mais den teslim aldım .Alırken cam filmi ve alt korum kaplama yaptırdım . İkisi toplam 1400 u mu ne tuttu . Belki dışarıda daha ucuza da yaptırılır di daha bayiden çıkmadan yapsınlar dedim . Normal standart paspas ( 3d kauçuk falan olan değil halı gibi olan ) ilk yardım seti ve tamir kiti mevcut ( yedek lastik almadım , ve yedek lastik teri gerçekten kocoman bir bagaj gibi neredeyse )
    Araç ile yaklaşık 2200 km yol yaptım bunun 700 km şehir dışı gerisi şehir içi yoğun trafik ve ışıklar . Uzun yolda iken yakıt tüketimi 5.3-5.7 arasında idi 120 km hız sabit ve adaptif hız sabitleyici açık idi . (Araba boş ve tek kişi )
    Şehir içi ortalama tüketim 6.0-6.6 civarında değişiyor .
    Motor canlı tabi ultra süper falan değil ama ihtiyacımı görüyor sessiz en azından .( Önceki aracım dizel olduğu için 😁)
    Sürüş destek paketi merak edenler , uzun kısa otomatik far güzel çalışıyor kararlı .
    Adaptif hız sabitleyici araç algılaması güzel araya araç vs girdiği anda uyarı verip kendisi fren yapıyor . Araç mesafe ayarlama vs mevcut . 50 km üzerinde aktif ediliyor ama sabit hızla giderken önde ki araç yavasladigin da 30 km ye kadar yavaslatip sesli ve görsel uyarı ile devreden çıkıyor .
    Şerit takip ikaz sistemi neredeyse görünmeyecek serit çizgilerinde bile algılıyor 3 kademeli hassaslık ayarı var sesli uyarısı güzel .( Ama keşke sinyalsiz şerit ihlalinda sesli uyarı yanında direksiyon falan da titrese daha verimli olurmuş )
    Sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz . Yaklaşık 1 aylık deneyimlerim bu yönde .

• 
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.