Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (884. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teslim tarihini ordan söyle yakalarsınız Renault Port uygulamasında teslim tarihi yazıyordur bende yazıyordur mesela 22 Eylül yazmıştı o tarihte teslim aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Murat2363 M kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 30 Ekim 2020; 18:56:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmrFusion

Arkadaşlar merhaba benim sürecim İzmir Mais, Clio İcon 1.3 için şöyle işledi;

• İnternetten başvuru 6 Temmuz
    • Kesin başvuru 7 Temmuz
    • Peşinat 6 Ağustos
    • Kredi imzası 8 Ağustos
    • 28 Eylül "Araç Teslim Edilmek Üzere Yönlendirildi. Şubemiz Sizi Arayacaktır." yazısı geldi.

Teslim tarihi ile ilgili hiç bir zaman bilgi vermek istemediler. Araç şubeye gelmemiş, geleceği tarihi de söylemiyorlar. 1 hafta mı, 1 ay mı, 1 gün mü ipucu dahi vermiyorlar.

Aracı bugün teslim aldım. Kasko ve sigortayı kendi sigortacıma yaptırttım daha uygun fiyatlara. Şimdilik bir sıkıntı yok. Bekleyen arkadaşlar umarım en kısa zamanda kavuşurlar araçlarına. Bekleme süreci insanı araçtan soğutuyor özellikle ihtiyaç varsa.

• Ben uğraşmamak için vekalet verdim ama bana örnek gönderdiler ve örnekte bir çok kişinin ismi vardı çünkü kendileri yapmıyor aracı bir kurum kullanıyorlar. Noter vekalaet ücreti 195 TL bence hiç uğraşmayın eğer maddi bir sıkıntı yaratmayacaksa sizin için

• 7gün25saat kullanıcısına yanıt
    Kardeşim belirtilen tarihte araç bana teslim edildi Mt bana aracınızı 22 Eylül’de gelip alabilirsiniz dedi ancak benim islerim olduğu için 30 Eylül sabahı aracı teslim aldım bi sıkıntı olmadı

• İyi akşamlar Oyak platformda “araç teslim edilmek üzere yönlendirildi” yazısı göründü tahmini ne kadar sürede teslim ederler bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilirmi?

araç için tüm işlemlerim tamamlandı , vekaletname de verdim . Plaka ruhsat işlemleri tamamlanacak galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ya__Sinn -- 14 Ekim 2020; 22:41:15 >
  • Ya__Sinn kullanıcısına yanıt
    Benim de o yazı oraya düştükten 1 hafta içerisinde teslim edildi

• Murat2363 M kullanıcısına yanıt

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler. Araç neydi acaba

Sizin basvuru asamaları neydi.mt daha once tarih vermismiydi

• 1-2 haftadır burayı takip ediyorum.Yorumları takip ediyorum , araçlarında sorun çıkan arkadaşlar var. Onlara geçmiş olsun diyorum. İnanın ben de almadan soğudum arabadan , sataştım bile geldi.

• Onurgzd kullanıcısına yanıt

Ön Başvuru:3 temmz

kesin kayıt: 11 temmz

20 binlira kredi çekmiştim onun imzası da 5 ağustosdu. Eylülün son haftası kalan peşinatı yatırdım. Vekaletname teslim ettim. Ekim’in ilk haftası teslim ederiz dediler ama tutturamadılar. Bugün platformda “aracınız teslim edilmek üzere yönlendirildi” yazısı düştü umutlandım bakalım. Hayır Aracada ihtiyacım var çocuk okula başladı rezil oluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ya__Sinn -- 14 Ekim 2020; 22:56:58 >
    Öncelikle teşekkür ederim darısı aracını bekleyen tüm arkadaşlara umarım herkes tez zamanda aracına kavuşur aracım Clio touch 1.0 Tce 100 bg manuel beyaz sis farı opsiyonlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat2363 -- 14 Ekim 2020; 23:56:32 >
    Simdiden hayırlı olsun.

• Arkadaşlar oyak platforma aldanmayın, bende bugün mtye ulaştım araç ana depoda teslimat sırası bekliyor diyor, oyak platformda araç üretimde yazıyor

• dreammboyy D kullanıcısına yanıt
    Ulaşabilsek soracaz da 😁

• Aracını teslim alan arkadaşlardan, araçla birlikte verdiği vekaleti de geri alan var mı?

• Ben dün yanına gittim İnternet yok dedi kartını verdi yarın whatsapptan yaz arayarak ulaşamazsın dedi, whatsapptan da 5 dk içinde cevap yazdı

• hangi mt bu

• Mais e ulaşamayanlar için mt cep numarası mais İnternet sitesinde var WhatsApp dan yazın mt nize.

• İyi günler herkese Megane sahibi olupta pure vision LED farı olan arkadaşlar sizde de karşı tarafa yansiyan ışığın üst çizgisinde ince bir katman mor renkte bir ışık huzmesi oluşuyor mu yoksa sadece bana mı özel akşam uygun bir ortamda resim çeker paylaşırım

• 
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.