Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet bu ürünü gördüm ancak kullanılan plastiğin rengi uyumsuz ve yükseklik ayarı yok. İyi bir ürün bulamazsam kendim için dışarıda bir yere yaptırırım diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nicotr kullanıcısına yanıt
    Bence touch paket ya da icon paket kol dayama al orjinal güzel birsey olsun hocam.onlar dedigin gibi aracta hos durmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onurgzd kullanıcısına yanıt

Evet hocam touch paketlerin orta konsolu birebir uyuyormuş, iconlarınki ise elektrikli el freni içerdiği için uymuyor. Ancak çıkmacılar parça için 3000 TL gibi bir para istiyor. Bana bu paraları vermek pek mantıklı gelmedi.

• İBRAM ÇAVUŞ 81 İ kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, darısı başınıza. Siz iletişim kurabildiniz mi?

• Yalıtım yaptırdım evet ve yol sesi motor sesini çok fazla almıyor araç.

• Ben de aracımı geçen hafta cuma günü teslim aldım. Clio icon 1.3 tce. Fakat gazda boşluk var gibi. 2 cm kadar basınca motor tepki vermeye başlıyor. Önceki araçım 1.5 edc dokununca tepki veriyordu. Buna hala alışamadım. 1.3 clio alanlar sizin araçlarda durum nasıl?

• Erdallgungor E kullanıcısına yanıt

Özellikle ilk çalıştırmada oluyor bende de. Ben de 1.5 dci kullandığım için önceden belki de torktan dolayı böyle hissediyoruz.

Bir diğer sorum da başka arkadaşın da bahsettiği gibi ilk çalıştırmada 1.3 motordan gelen kayış sesine benzer ses. Bu sırada devir de yükseliyor ve dalgalanıyor. 10 saniye sonra devir düşerek sabitleyor ve ses de kesiliyor. 1.3 motor sahibi arkadaşlar kontrol edebilirler mi bu durumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Con_Air

Teşekkür ederim, darısı başınıza. Siz iletişim kurabildiniz mi?

Hocam ben pazartesi teslim aldım çok şükür :)

• throlll kullanıcısına yanıt

Torktan olduğunu düşünmüyorum. Cünkü bu araçta da 240nm tork var. Gaza bastığımda ilk iki cm’de devir saatinde bile oynama olmuyor. Bu hafta biraz daha kullanayım servise soracağım.

ilk çalıştırmada kayış sesi yok ama devir 1500’ çıkıp sonra 1000’in biraz altına düşüyor. Motoru ısıtmak için yapıyor galiba.

• Arkadaşlar sigorta yi yaptırali on gün oldu plaka çıkalı da yedi sekiz gün oldu araç hala gelmedi diolar. Önceki gün arkadasla gittik onada araç gelince plaka çıkar gelmeden imkansız diolar şaka gibi bizim araba nerde bilen Yok başına gelen varmı yardımcı olursanız sevinirim.. resmen dalga geciolar

• quote:

Orijinalden alıntı: Yunustepeee06

Arkadaşlar sigorta yi yaptırali on gün oldu plaka çıkalı da yedi sekiz gün oldu araç hala gelmedi diolar. Önceki gün arkadasla gittik onada araç gelince plaka çıkar gelmeden imkansız diolar şaka gibi bizim araba nerde bilen Yok başına gelen varmı yardımcı olursanız sevinirim.. resmen dalga geciolar

hocam yanlış anlamayın neden sigorta yada kaskoyu önce yaptırdınız ? böyle bi dayatmamı yapıyorlar acaba??

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 30 Ekim 2020; 18:57:1 >
  • Yunustepeee06 Y kullanıcısına yanıt

Hocam bende durum tam tersi araç geldi. Teslim ödemesi kasko ve sigorta için Müşteri temsicim denen vatandaşın aramasını bekliyorum. Başka saçmalık da araç oyak platform da üretimde görünüyor.

• Pazartesi günü Ankara Mais e gittiğimde hazırlanmış bir koli pembe dosya Mt yanında duruyordu. Ne araba geldiği konusunda ne de teslimat ödemesi yapılması gerektiği konusunda bilgi verilmemişti.
    Tavsiyem eğer gitme imkanınız varsa mutlaka gidin bayiye.

• 7gün25saat kullanıcısına yanıt
    Kayıtlı servis geçmişiniz bulunmamaktadır yazıyor

• 40fırınekmek 4 kullanıcısına yanıt
    Hem Mt aramamış hem de platformda üretimde görünüyorsa aracın geldiğini nasıl öğrendiniz hocam ? Ben de bekleme döneminde olduğumdan soruyorum. Ay sonuna ertelendi buraları okudukça yılbaşına falan ancak alırız artık heralde diyorum :)

• Murat2363 M kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 30 Ekim 2020; 18:56:53 >
  • rueta R kullanıcısına yanıt

Tanıdık vasıtasıyla başka bir yetkiliye sordurdum Kesin olarak herşeyi söyledi (model nereden teslim alınacağı ne ekleneceği gibi herşey) kendi danışmanım ilgili biri değil maalesef. Üstelik aracın geldiği bayii de arayarak teyit ettim. Ankara dışından teslim alıyorum. Malatya dan

• 40fırınekmek 4 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam işin mt lerin ilgi alaka hatta duygusal durumlarına göre farklılık göstermesi çok yanlış. Süreç çok kötü işliyor maalesef. Şimdiden hayırlı olsun size de. kuyruğuna gelmişsiniz siz artık en kısa surede teslim alırsınız umarım

• rueta R kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim er yada geç alacağız hepimiz ama muhattap bulamamak can sıkıcı hazır gelmiş araba geldi gitti demek zor olmasa gerek.

• 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.