Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam emin değilim ama CLİO 5 için fiyatlar biraz gerilemiş.

Edit:2000 TL olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 7 Haziran 2020; 23:15:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Tam emin değilim ama CLİO 5 için fiyatlar biraz gerilemiş.

Edit:2000 TL olabilir
    haziran başına göre gerilemiş olabilir kayıt etmemişim fiyatı ama mayısa göre yükseliş var orası kesin.

şubatta icon clio5 alacağın paraya şuan joy bile alamıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

haziran başına göre gerilemiş olabilir kayıt etmemişim fiyatı ama mayısa göre yükseliş var orası kesin.

şubatta icon clio5 alacağın paraya şuan joy bile alamıyorsun.

Alıntıları Göster
    Çok net hatırlıyorum 1.0 X Tronic Touch 118 bindi nasıl 140 üstüne çıktı anlamadım .
  • Bu paraları vereceğinize gidin 0.64 kredi 1 yıl ödemeden 1.5+1 1+1 daire alın döşeyip kiraya verin ayda 2000tl geliriniz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Çok net hatırlıyorum 1.0 X Tronic Touch 118 bindi nasıl 140 üstüne çıktı anlamadım .

Alıntıları Göster
    Hatta 113bindi hocam. O zamanlar almadığıma pişmanım.

• Çıldırmamak elde değil gerçekten. Clio 5 istiyoruz ancak pek mümkün olmayacak gibi görünüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araba alamayacaksin diye cildiracak misin?
    Vah vah vah!

• Radikal ve Sert R kullanıcısına yanıt
    ?

• _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    yani diyorum ki takma bu kadar kafana
  • Ötv indirimi konuşuluyor. Olur olmaz bilemem ama ötv indirimi ile beraber kampanya başlarsa efsane kampanyaya dönüşür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul31

Ötv indirimi konuşuluyor. Olur olmaz bilemem ama ötv indirimi ile beraber kampanya başlarsa efsane kampanyaya dönüşür.
    Kim konuşuyor kardeşim yalan yanlış dedikodularla piyasa iyice yükselecek ötv indirimi geldiği falan yok
  • Clio 0.9 Joy Oyak fiyatı alan oldu mu?

• _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    İstanbul’daki maislere Sport tourer olanı sordum ellerinde yokmuş. Birtek beyaz boş model buldular ama bayi mais değildi. Oyak harici 107 bine vereceklerdi park sensörü ile beraber, son 1 tane kaldı dediler aklıma yatmadı almadım

• İstanbulda yaşayan arkadaşlar için aracınızın otomatik anahtarı olur da bozulursa yardımcı olmak için yazayım dedim. Geçen zamanlarda yaptırdım bende gayet uygun fiyata ve kalite ile. Servise para dökmek yerine yazmak istedim. Herkes bilsin. Adres bilgisi yazmayacağım web sitesi var aklınızdaki herşeyi oradan giderebilirsiniz zaten. Herkese iyi akşamlar dilerim. https://www.otomobilanahtar.com
  • ayhnoz A kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir

• 90 tl ye yaptırdım ben. yine konuşursanız daha uyguna da yapabilir. sıkıntıda olduğum için anahtar dan hemen yapılsın dedim
  • Üretim yerinden aldığım bilgi Oyak çok yakında kampanya yı açiklayacak hemde baya cazip olacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: walckener84

Üretim yerinden aldığım bilgi Oyak çok yakında kampanya yı açiklayacak hemde baya cazip olacakmış.
    Her yerimle gülüyorum şuannn

• walckener84 W kullanıcısına yanıt
    Duygularımızla oynamayın..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • walckener84 W kullanıcısına yanıt
    Oyak platformunda 208.000 TL olan megane sedan icon 1.5 blue dci EDC 115 in fiyatını 228.550 yaptıktan sonra (plaka+trafik vs 230.000 oluyor) yeni kampanya ile fiyatı tekrar 208.000 olursa çok cazip olabilir :) Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim...
    Not: Ben de oyaktan ümidi kesip marka değişikliğine gittim.
  • 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.