Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş yıllarda yıl sonuna doğru kasım ayında yapılıyordu.
  • Merhaba öğrenebildiğim kadarıyla fabrikalar üretime ara veriyor.

Kampanya beklemek pek mantıklı değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fabrika sanırım yarın duracak.

En az 2 hafta üretim yok, muhtemelen daha uzun sürecek duruş.

Kampanyayı unutalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OYAK Renault yarından itibaren üretimi durdurmuş.

• bu şartlarda kampanya yapılması pek olası görülmüyor,oyak bu konu ile ilgili bir duyuru yapacaktır.
  • Bugün 207 000 ? e focus titanyum + kış paket + ay tozu gri araç aldım, başlarım OYAK KAMPANYASINA...
    Ayrıca yeni araç zammı çok yakında olacak

• 87KAN kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun reis. araç otomatik mi ?
  • usorguncu kullanıcısına yanıt
    Evet Otomatik, teşekkür ederim.
    Darısı bekleyenlere diyelim.
    Ford yakında tekrar zamlanacak fiyatlar diyor, bilginize.
  • Oyak kampanyası açıklandığı ve sadece clio4 modelinin olup 3000 TL indirimli olduğu bilgisi verildi. Bu konunun Aslı var mı?

• unutulan10 U kullanıcısına yanıt
    Kim dediyse sağlam uydurmuş. Kampanya bu saatten sonra olmaz. En iyi ihtimal kasım ve aralıkta olur.

• Arkadaşlar biz de sıfır clio alıcaktık hatta konu da açmıştım geçenlerde. Babamın bir arkadaşı eski tsk personeli babama demiş sakın şimdi almayın bekleyin indirim olunca ben size indirimli alırım demiş. Oyak haziran sonu temmuz başı gibi indirim olucağını söylemiş güya. Bizim de touch paket clioya paramız yetmediği için joy paket alıcaktık babam biraz daha bekle diyor. Arabaya da ihtiyacım var biraz uzakta oturuyoruz ama gerçekten haziran sonu indirim olucak gibi. Bilgilendirmek istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyergirll

Arkadaşlar biz de sıfır clio alıcaktık hatta konu da açmıştım geçenlerde. Babamın bir arkadaşı eski tsk personeli babama demiş sakın şimdi almayın bekleyin indirim olunca ben size indirimli alırım demiş. Oyak haziran sonu temmuz başı gibi indirim olucağını söylemiş güya. Bizim de touch paket clioya paramız yetmediği için joy paket alıcaktık babam biraz daha bekle diyor. Arabaya da ihtiyacım var biraz uzakta oturuyoruz ama gerçekten haziran sonu indirim olucak gibi. Bilgilendirmek istedim
    Sayın Üyemiz,
    OYAK Renault Otomobil Fabrikaları faaliyetlerine, dünyayı ve Türkiye'yi etkileyen Covid-19 salgını nedeniyle, çalışanların sağlığına yönelik tedbirleri ve global tedarik zincirinde yaşanan aksamaları da dikkate alarak, 26 Mart 2020 tarihi itibariyle bir süre ara vermişti.

Groupe Renault ve OYAK Renault, her zaman ilk öncelik çalışanların sağlığının korunması olup başta T.C. Sağlık Bakanlığı olmak üzere ulusal ve uluslararası otoriteler tarafından paylaşılan bilgiler ve yönergeler doğrultusunda, çalışanlarının sağlığına yönelik gerekli tüm korunma tedbirlerini bu sürede almıştır.

Bu doğrultuda fabrikalar, üretim faaliyetlerine 27 Nisan Pazartesi günü itibariyle yeniden başlamıştır. Fabrikanın üretim planları doğrultusunda MAİS tarafından düzenlenen Üye Kampanyasının öncelikli olarak gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 15 Mayıs 2020; 18:47:34 >

Güzel haber

• Vay be. Fabrika çalışanına indirim yok. Oyak üyesine indirim var. Biz boş yere 1 mayıs emekçiler bayramını kutluyoruz. Emekçi kardeşime yazık. Geçen sene reno fabrikasında çalışan birine 2017 model 1.6 lpgli megane 4 sedan 20 bin kmdeki aracımı 75 bin liraya satmıştım. Şimdi 110-120 bin lira. Çok iyi bir çocuktu. Yeni evlenmiş. Aracım gario emekçi kardeşime gitti. Hayrını görsün. Al satçıya çakala gitmedi, gerçek biniciye İyi birine gitti diye sevinmiştim .

Guzel haber, ama haziranda zam gelip de su gunku fiyatlari bile goremezsek indirimli olarak o sikinti olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 16 Mayıs 2020; 10:13:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyergirll

Arkadaşlar biz de sıfır clio alıcaktık hatta konu da açmıştım geçenlerde. Babamın bir arkadaşı eski tsk personeli babama demiş sakın şimdi almayın bekleyin indirim olunca ben size indirimli alırım demiş. Oyak haziran sonu temmuz başı gibi indirim olucağını söylemiş güya. Bizim de touch paket clioya paramız yetmediği için joy paket alıcaktık babam biraz daha bekle diyor. Arabaya da ihtiyacım var biraz uzakta oturuyoruz ama gerçekten haziran sonu indirim olucak gibi. Bilgilendirmek istedim
    Ne bulursanız alın, bunlar kampanya yapana kadar fiyatlar katlanır.

132yken kampanya beklemeye başladık, 157bin oldu aynı araç hem de 2-3 ayda. Daha da zam gelecektir.

İhtiyacınız varsa uygun bulduğunuzu alın.
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    şuanda bile zam gelmiş haziranda da üstüne gene zam gelecektir. gene aklımızla dalga geçecekler bu kampanyada bence.
    çekincem şudur ki kampanyalı halie bile şubat fiyatlarının üstünde kalacak. o yüzden pek bi ümidim yok.
    Şubat fiyatlarını çoktan geçtik hocam
    tamam işte bende onu söylüyorum :))) indirim yapsa bile oyak... gelecek fiyatlar şubat ayının fiyatlarının üzerinde kalacak haliyle bizim için mantıklı olmayabilir. hayırlısı bakalım bi yapsınlarda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 20 Mayıs 2020; 21:29:4 >
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.