Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gold paketin sundukları dışarda aşağı yukarı aynı fiyat. Bende bugün gold paketi 2500 e anlaştım hediye çamurlurlukları da kaplayalım dediler. Kaç defa sıfır araç alcaz dedim gaza geldim. Birde işyerimde 2 fluence var birinde alt koruma var birinde yok ses yalıtımı azda olsa var sanki uzun yol yapmadım tabi. Eğer yaptırma düşünceniz varsa dışarda fiyat araştırcam derseniz benim fikrim serviste yaptırın kurtulun 9taksit 5yıl garanti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 yılında Clio 4 almıştım.O zaman hiç bir uygulama yaptırmamıştım. Tamponlar delik deşik oldu. Taş sıçradı ya da park halindeyken dokundurdular. İnşallah bu uygulamalar işe yarar. Ufak tefek de olsa çok can sıkıyor bu durumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bavci82 -- 25 Nisan 2018; 23:23:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu bahsettiğiniz park halindeyken dokunmaları engelleyici koruma mıdır ?
  • bu arada halen teslim için aranan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytaccatya

bu arada halen teslim için aranan yok mu?
    geçtiğimiz cuma teslim ödemesi için arandım ankara mais den, aynı gun teslim ödemesi ni yaptım ama henuz ses yok. clio 1,2 75 bg için
  • Hayırlı olsun beklemenin sonuna geldiniz bizim daha 1 ay var. Sizden bir ricam olacaktı benim aklıma ufak şeyler takıldı benim sizinle donanımlar aşağı yukarı aynıydı yanlış hatırlamıyorsam. Benim megane HB 1.5dci edc icon sürüş+kontrol paketi (longscreen yok) bazı forumlarda 7” lik ekranlarda rlink yok 2018 modellerde diye yazı okudum. Ben aracı seçmeye gittiğimde Ankara mais e yanımda kablomu götürdüm ve 2017 de üretilmiş meganlardaki 7” ve8.7” lik ekranlarda CarPlay i denedim. 7” yeterli geldi ve 8.7” opsiyonu ekletmedim. Rlink yoksa ya carplay de yoksa diye ikilemde kaldım. Sizden ricam carplay i yada android auto yu deneyebilirseniz çok mutlu olurum

• Maxcrown1 M kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam evet aynı donanımlar haklısınız.

Megane 1.5 dci edc icon kontrol+sürüş paketi long Sreenn yok.

Tabi ki denerim ne demek başım üstüne.benimde aklımda olan bişey di hatta 10 inç mutlimedia konusunda düşünmeye başlamıştım.

İkisini de dener buradan Bilgi veririm.

• Teşekkürler bekliyorum cevabınızı. CarPlay olursa navigasyon felan oradan çok daha rahat kullanılıyor, Spotify Apple Music kullanımları çok keyifli. Yoksa artık alternatif düşüneceğiz ama reno ile bozuşacağımız kesin çünkü deneyerek seçtim alacağım aracı. Masaj koltuğundan gol yedik bide buda yoksa ayıp ederler.

• aytaccatya A kullanıcısına yanıt
    Etkisi olduğu söyleniyor.

• Darisi kadjarlara teslim alanlara hayirli olsun.

• Taytay0001 T kullanıcısına yanıt
    Gold paket + çamurlukların da koruyucu film ile kaplanması KDV dahil 2500 dediler. Kasko sigortanın fiyatları nedir birde kaçıncı seviyedesiniz? İsterseniz 5-6 senedir kullandığım ve memlun olduğum sigortacımın numarasını vereyim.(Ankara)

• 2015 yılında OYAK Renault dan araç almıştım. Bir yıl sonra kimse arayıp sormadı ve ilgilenmedi sigorta ve kasko için. Ben dışarıdan acenta bulup yenilettim. Uygun da değildi fiyat. Aceleye gelmişti, araştıramamıştım. Siz nasıl yaptınız yenileme işini? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bavci82 -- 27 Nisan 2018; 22:49:16 >
  • ankara mais te plaka tescil işlemleri için yapmamız gerekenler nelerdir bilgi verir misiniz.
  • Satış temsilcinize tescil için vekalet vereceksiniz başka herhangi birşey yapmayacaksınız. Vekalet örnekleri Ankara mais de vardır .

• clio 1.2 120 bg hatchback model için arandık.biraz erken olacak teslim bir yönden iyi bir yönden kötü oldu hazırlıksız yakalandık:)peşinat için ne kadar beklerler?

ayrıca şu estetik paketlerden hangisi gerekebilir ya da fiyatlar uygun mu?
  • Ankara mais Kasko + sigorta fiyati ne aldınız . Konu hakkinda da bilgi verirseniz sevinirim.

• Taytay0001 T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.

• Çok sağolun hocam inş bekliyorsanız darısı başınıza

Kazasız hayırlı sürüşler temenni ederim bende

• Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin . Mayis teslimat iken nisanda mi geldi araciniz?

• Camlarda karartma aracinizin ozelligi içinde miydi? Her modele mi uygulanmakta? Ben teslim alir almaz dışarıda yaptıracağım tek işlem di o yüzden merak etmekteyim . Aracim megane hb joy.

• 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.