Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    döviz arttikca yansiyor hemen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bkamber kullanıcısına yanıt
    Ben onceden sevinirdim aldigim birseyin fiyatlanmasina. Tamam ekstra 10bin lira daha kardayim kadjardan ama bu hayatin diger ihtiyaclari karsinda 1yil icinde ucup gidiyor kaldiki devletimizin durumu sevinmekten cok uzulmeme neden oluyor bu kazanca. Simfi secim mecim isleri dolar 5te olur yani dolayisiyla bu fiyatlar dahada artar.

En dusuk model clio 70bin lira ne demek ya 5sene once o fiyata 1+1 ev aliniyodu. Sonumuz hayirola

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar herkese

Aracımın motor numarası değişmiş yani üretim bandına girmiş bilginize

• Taytay0001 T kullanıcısına yanıt
    Arac neydi hocam

• Megane sedan Hocam

• exseri kullanıcısına yanıt
    2018 sonuna toplamda baya artış olabilir. Bu artış bireysel olarak kâr getirse de, dediginiz sekilde ülkemize ekonomimize zarar.
    Herseyin hayırlısı olsun , yasam kosulları bu çağda kolaylaşmalıyken zorlaşıyor :/

hayırlı olsun. teslim icin bir hafta öncesinden bu hafta ararlar herhalde :)

• bkamber kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim sağolun.Benim tahminim de bu minvalde.Gelişme olursa bildiririm.

• Bugun seramik kaplama icin aradilar param yok dedim uzatmadan kapattilar telefon calinca bi an icin heyacan yaptim acaba arac mayistan erkenmi gelecek diye.

• fiyat ne kadar dediler seramik kaplama icin soylemisler miydi?

• Ankara Mais Megane HB Joy için beklemedeyim. Gecen hafta ST personelinden Sedanların (Nisan Teslimat) dağıtımlarıyla ilgili her hangi değişiklik söz konusu olmadığı, önümüzdeki hafta (Bu hafta içi) yapılacağı bilgisi verilmişti.
  • boran729 B kullanıcısına yanıt
    Var mıdır seramik kaplama ve diğer işlemler için fiyat bilgisi olan bir arkadaş?
    Teşekkür ederim açıklamalarınız için. Gelişmelerden bizi haberdar ederseniz sevinirim. İyi günler.

• lifekiss L kullanıcısına yanıt
    Rica ederim tabi ki.

Sağolun bilmukabele.İyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taytay0001 -- 24 Nisan 2018; 18:34:50 >
  • bavci82 B kullanıcısına yanıt
    Herşeye de cevap verip çokbilmişlik yapıyorsam kusura bakmayın.seramik kaplama işlemi için aldığım fiyat 2500 tl resimde herşey dahil olan gold paket
    Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®

Fiyat uygun mu kaliteli mi ? Gerek var mı ?

Bence fiyat uygun mevcut aracım için Audi nin verdiği kampanya fiyatı da 1500 sadece seramik kaplama için.

Kullanılan malzeme adı farklıdır belki

Kalite konusuna bişey diyemem

Ama gerekli mi derseniz ayni işlem değil fakat ziebart dan başka bi aracım için ultra boya koruma vs işlemler yaptırdım kullanım süresi boyunca da faydalı olduğunu gördüm.ama fark marka ve fiyat.

Özetle aman aman fiyatlar değil çok be çok kaliteli 10 numara iş yapıyorlar diyemem çünki görmedim.

Ben yaptırıyorum gold paket e 2500 e anlaştım. Bunu söyleyebilirim.

Malumunuz yıllardır olan emeklerimizin karşılığında yada geleceğe olan yatırımlar neticesinde aldığımız alacağımız araçlar.

Para da kolay kazanılmıyor takdir sizin.Yaptırıp beğenmezsiniz vicdan azabı çekmek istemem zapturapt yaparak.ben seramik kaplama ve izolasyon için tercih ettim.

Teşekkür ederim saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taytay0001 -- 24 Nisan 2018; 18:1:36 >

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bavci82 -- 24 Nisan 2018; 18:7:7 >
  • Arac teslimi icin aranan yokmu.

• Resimdeki Renault estetik paketleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yaptırmayı düşünen varsa hangi paketi tercih edersiniz? Bana platin paket yakın geldi ilk bakışta.

Gövde altı koruma sistemi ses yalıtımı yapar mı acaba bilginiz var mıdır?

• merhabalar bende 24.02.2018 de megane hb icon için bursa maiste yazıldım. paketleri gördümde az önce ne düşünüyorsunuz, faydalı mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.