Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar anlamadığım bir şey var kampanyanın mantığı bumudur. İlk gelen alır sonrada üzerine 5-6 bin ekleyip satışa çıkarır.Seyirde,görevde,nöbette olan yada kampanyanın haberini sonra duyan avcunu yalar.Bana göre kampanyanın en mantıklı fiyatları 2016 modeller içindi.
  • Bence Megane
  • sekromeç S kullanıcısına yanıt
    aynen öyleymiş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-giray-otomotiv-den-2016-model-megane-icon-dizel-otomatik-411199875/detay arkadaşlar simdi bu arac mi 81.450 liraya satildi 2016 si anlamadim. Malum siteden örnek verip atabilirmisiniz buraya.
    410536901 ilan numarasi 410536901 olan bu ilanda adam resmen arabalari stok yapmış. Kaca aldi mesela bu arabayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmetarıkan06 -- 21 Mart 2017; 0:1:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 410536901 ilan numaralı araç 92.850 liraya haziran-temmuz kampanyasından alınacak bir araç.. şu anda renault.com 2017 model liste fiyatı 110.850 tl, tabi haziran-temmuz teslim oldugu için ozaman liste fiyatı gelen zamlarla kaç para olur bilemeyiz..
  • avantajlı olan araçlar tükenmiş.diğer araçların pek bir avantajı yok.talisman touch düşünüyordum.kalmamış.laf olsun diye yapılmış bir kampanya
  • TEGİN 38 T kullanıcısına yanıt
    arka süspansiyonu hangi araçlarda bağımsız ki o fiyata ve o sınıfta alınacak modeller için?
  • ben arabamı değiştirmekten vazgeçtim zaten 2014 de sıfır almıştım yanarım yanarım bu saçma kampanyayı beklediğime yanarım.yaz geliyor ben motorsiklet alıp keyfini çıkartacam,100 bin liralara reno almak bana cazip gelmiyor alana hayırlı olsun...
    bu arada devreme sıfır 308 aldık bundan 3 ay önce cam tavanlı allure donanıma yakın 115 bg dizel 67 bin liraya şu anki fiyatlar çok yüksek...
  • 2017 icon lar, hem benzin hem dizel icin ne kadara geliyor bu kampanya ile?

• Dizel icon 86550, 1,2 tce benzin 76550tl

• quote:

Orijinalden alıntı: ekoriko

arka süspansiyonu hangi araçlarda bağımsız ki o fiyata ve o sınıfta alınacak modeller için?

Toyota Auris, i-30, C-HR Renault un Talisman liste uzar gider, megane ise malesef torsiyon çubuklu...
  • Merhaba kampanya yayınlandıktan sonraki yorumları okudum genel olarak şikayet etmiş. Dün bayiden 2017 kadjar icon 1.5 DCI EDC için 147.950 TL fiyat aldım tüm opsiyonlar dahil. Kredi de sıfır faiz sadece 12.000 TL için var. Aynı araç OYAK kampanyası ile 123.000 e 40.000 TL 6 ay sıfır faiz ile alınabiliyor bana uygun geldi. Bu şartlar ve bu fiyatlar ile bayiden araç almak mümkün değil diye düşünüyorum özellikle kadjar 2017 model için.

• 2016 model araçları teslim alan var mı?
  • 2016 ların (sözde hemen teslim) 20 Nisan gibi verileceği söylendi. Krediler zaten aynı gün onaylanmıştı.Bu cuma gününe kadar peşinatın yatırılması istendi.

Bilgi olsun diye paylaşıyorum, Bildiğiniz gibi yeni satın alınan araçların fenni muayenesi satın alma tarihinden itibaren 3 yılda bir yapılır biliniyordu. Bugün net öğrendik ki aslında yerli ise üretim, ithal ise gümrükden giriş tarihi ile muayene süresi başlıyor. Yani şu an kampanyadan alınan 2016 model araçların muayene süresi en az 4 ay önce başlamış oluyor. Yeni araç satın almış arkadaşlar ruhsatta ki muayene geçerlilik tarihine dikkat etsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok05

2016 ların (sözde hemen teslim) 20 Nisan gibi verileceği söylendi. Krediler zaten aynı gün onaylanmıştı.Bu cuma gününe kadar peşinatın yatırılması istendi.

Bilgi olsun diye paylaşıyorum, Bildiğiniz gibi yeni satın alınan araçların fenni muayenesi satın alma tarihinden itibaren 3 yılda bir yapılır biliniyordu. Bugün net öğrendik ki aslında yerli ise üretim, ithal ise gümrükden giriş tarihi ile muayene süresi başlıyor. Yani şu an kampanyadan alınan 2016 model araçların muayene süresi en az 4 ay önce başlamış oluyor. Yeni araç satın almış arkadaşlar ruhsatta ki muayene geçerlilik tarihine dikkat etsinler.

Bilgi için sağolun.

Cam film için öneriniz nedir? 2 farklı marka olduğu bilgisini aldım.
  • ok05 kullanıcısına yanıt
    siz 2016 model araç mı alıyorsunuz kampanyadan
  • XrDr X kullanıcısına yanıt
    6 ayda 40 000 Tl kredi ödeyen varmı ki oyak üyesi olanlarda :))) Varsa helal olsun ne iş yapıyor merak ettim :) Benim öyle bir imkanım olsa oyakla uğraşmam.
  • ok05 kullanıcısına yanıt
    2016 model talisman ve megane hb alan iki arkadaşı dün çağırdılar peşinat ödemesi kredi işlemleri vs halledip 10 gün içinde araçı teslimi gerçekleşeceğini söylemişler. stoktaki araçlar bitip sevkiyata hazırlamak anca sürer 182 tane talisman satmış ankara mais . Ankara için konuşuyorum. benim bildiğim uygunluk belgesine motor üretim tarihi ne zaman yazılmış ise ozaman ozaman başlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankara-06 -- 23 Mart 2017; 10:16:28 >
  • annotator kullanıcısına yanıt
    o şekilde ödeme yapanlar elinde aracı peşin alabilecek parası olanlardır hatta kampanya koşulunun kredi kullandırmak olduğunu bilmeyip peşin almaya gelenler gördüm peşin vereyim biraz daha insin diye pazarlık yapanlar vardı
  • merhaba arkadaşlar.18,03,2017 tarihinde izmir maiste 2017 kadjar icon 1,5 dci edc 110 bg metalik sedef beyazı +keşif paketi+panoroma paketi+yedek lastik opsiyonu ile 115.089 tl fiyatla temmuz teslimi olmak üzere sözleşmeyi imzaladık kredi sözleşmesi için tekrar arayacağız dediler ama halen aranılmadım.Aynı aracın normal alımı 134000 tl civarı.bence oyak kampanyası ödeyebilecekler için piyasanın gayet altında .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgdgds -- 23 Mart 2017; 12:23:17 >
  • 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.