Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.707.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yyildirayy

quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

quote:

Bu seneyi ben pas geçiyim.
    Seneye kısmet olursa bir kadjar kaparım.

Buralar dutluk

Bizim zamanımızda böylemiydi

sen asker misin hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revion

quote:

quote:

quote:

Buralar dutluk

sen asker misin hocam?

İvit

Sende mi yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyildirayy -- 25 Mart 2017; 20:34:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Buralar dutluk

sen asker misin hocam?

İvit

Sende mi yoksa

yok benim amca asker oradan biliyorum bu oyak işlerini
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Buralar dutluk

sen asker misin hocam?

İvit

Sende mi yoksa

yok benim amca asker oradan biliyorum bu oyak işlerini

Anladım

2 sene önce 1 araç almıştım bende oyaktan

Zaten dh ile en çok haşır neşir olduğum zamandı o zaman

Bura buluşma yerimizdi

• 2017 KADJAR ICON dizel-otomatik için başvurmayı düşünüyorum. Araç rengi Titanyum Gri olacak. Sizce 17 inç jant mı? 19 inç jant mı? hangisi neden?
  • Sedef beyazı megane aldım ve seramik kaplama yaptırmayı düşünüyorum.Uygulamayı görsel olarak gösterdiler ve çok hoşuma gitti. Dışarda bu işlemi yapan firmalardan fiyat aldım 2.000 civarı fiyat verdiler. Yerinde yaptırılmasını gerektiğine inanıyorum ama siz ne düşünüyorsunuz ?

• Ankara'daysanız daha profesyonel ürünler ve uygulamalar var tavsiyede bulunabilirim.

Bende bayide alırken yaptıracaktım ama biraz araştırınca bayi ile bu işi yapan kişilerin farklı olduğunu

bayinin bünyesinde çalıştıklarını ve bayiye yüzde 40 - 50 gibi bir pay verdiklerini öğrendim.

Yani size 2.000 tl ye yapacakları işlem aslında işçilik dahil bin lira tutacak gibi düşünebilirsiniz

buda kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulama işçilik kalitesi ile doğru orantılı.

Ben Ağustos 2016 da Gyeon Mohs Q2 nano seramik kaplama için işçilik dahil 1500tl vermiştim ve araç 2 gün kalmıştı. (İşlemin yapıldığı yer Ankara - DBY Detailing)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunyaamin

2017 KADJAR ICON dizel-otomatik için başvurmayı düşünüyorum. Araç rengi Titanyum Gri olacak. Sizce 17 inç jant mı? 19 inç jant mı? hangisi neden?

17" yeterli. 1. Ucuz 2. Extra para vermeyeceksin 3. Konfor daha iyi. 4. satarken ödediğin extra fazlalık pek göz önünde olmaz. 5. Bir de kışlık lastik alacaksan 19 daha pahalı.
  • Nilandolunay N kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı ugurlu olsun aracınız güzel günlerde bının hocam. güzel renk almısınız guzel yakısıyor

Servis'te yaptırılmasına bende karşıyım;

ürün olarak ne kullanıyolar derecesi ne bilmiyoruz ? Yapılırken görmüyoruz

seramik öncesi araca ne gibi işlemler yapıyolar bilmiyoruz.. sıfır araç bile olsa bazı işlemler gerekiyor örneğin demir tozundan arındırılması, fabrikadan çıkmış olsa bile kılcal çizikler oluyor... direk yıkanmıs araca seramik kaplamayı sürüyor olabilirler?

kaç kat sürüyolar bilgimiz yok..

seramik kaplama yapıldı denip daha 2 ay sonra su kaydırma özelliğini kaybetiğini gördüğüm ve duydugum cok kısı oldu.

@yıldız arkadaşımızın dediği gibi ankara' bu konuda çok kaliteli yapan yerler var araştırın sorun sordurun. geçen sene bende DBY Detailing'de arkadaşımla beraber 2 araç yaptırdık gayet memnun kaldık sahibi berkay isimli çok iyi bir arkadaş bende orayı öneririm size. facebooktanda yaptıgı işlemleri görebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankara-06 -- 26 Mart 2017; 23:7:10 >
  • Bunyaamin B kullanıcısına yanıt
    19 çok şık duruyor araçta hocam göz zevki olarak dolu dolu gösteriyor,

ancak sıcak asfalta hiçbir problem yaşamazsınız ama normal asfalta girdiğiniz yol gurultusu biraz artar.

konfordada kayıplar olur 19 jant sert yansıtacak herşeyi içeri

Malum ülkemizde yolların hali ortada çukurlar bitmiyor janta zarar verme ihtimali yüksek

ayrıca 19 jant lastik ile 17 arasında bariz fiyat farkı var.

Ben yukardakılerın hepsını göze alarak almıstım, yazlık 19 kullanıyorum, kışlık 17 yarı yarıya dusuyor.. bazen yazında 17 ile devam mı etsem diyorum ama 19 jantın görüntüsünden kendımı alamıyorum.

tercih sizin zevk meselesi bu hocam, en azından 19 alırsanızda seneye kışa 17 jant lastik bakmaya başlayın derim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankara-06 -- 26 Mart 2017; 23:5:44 >
  • ankara-06 A kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkür ederim. ankara-06 sizde hem 19 hem 17inç jant mı var?

Ayrıca 19 inc Jaipur Alaşım Jant ve 17 inc Aquila
    Parlak Siyah Jant fiyatlarını bilen var mı?
  • Bunyaamin B kullanıcısına yanıt
    evet hocam 19 inç standart jant yazlık jant var kışında 17 jant var, megane sedandan çıkma jant .. orjinalden çıkma jant olarak almıştım uygun fiyata bijon aralığıdıda yakın oldugundan sorun olmadan taktım replika janta bakmadım ne olur ne olmaz diye orjinalden çıkma işlem görmemiş bulunca aldım araştırmakta fayda var
  • ankara-06 A kullanıcısına yanıt
    megane sedan çıkma jantları kaça aldınız
  • Arkadaslar 55e clio joy 1.2 edc dusunuyoruz,bu civarlara baska oneriniz olur mu?

• bandırma10.5 kullanıcısına yanıt
    1500 liraya 4 tanesini aldım, 200 lirayada 4 tane 205 50 17 petlas kar lastiği aldım toplam 2300 para verdim. j
  • Bende 1.2 Clio EDC 120 HP joy düşünüyorum 55 bin ama kararsızım fiyat avantalimi acaba. Jant alüminyum alaşım donanımda standart görünüyor onuda düşersen şu anki cliolarda jant kapaklı formda oldugundan arada 1000 TL jant fiyatini dusunce 54 bine geliyor ne dersiniz

Motor vites yakıt tüketimi fiyat tavsiye ve yorumlariniz nelerdir

• Merhaba Kadjar 1.5 dci edc icon almaya karar verdim. Araca 19 jant ve sunroof alacağım diğer paketler konusunda kararsız kaldım. Özellikle deri koltuk alıp almama konusunda yardımcı olursanız sevinirim daha önce alıp kullanan arkadaşlar. Derisi bana kalitesiz geldi 5000 TL gibi bir para ekliyor üzerine. Şu anki aracımda deri koltuk koltuk ısıtma vs var çok da memnunum ama kalite olarak kadjar daki deri koltuklar çok basit geldi bana ve paket olmasa da koltukların yüzde 70 ı zaten yine deri geliyor ondan baya bi kararsız kaldım

• Soylediginiz gibi, aracin standardi parçalı deri koltuk. Dolayısı ile tam deriye içinize sinmediğine 5000tl vermeye gerek yok. O para ile mazot alıp gezin.

• quote:

Orijinalden alıntı: costan1980

Bende 1.2 Clio EDC 120 HP joy düşünüyorum 55 bin ama kararsızım fiyat avantalimi acaba. Jant alüminyum alaşım donanımda standart görünüyor onuda düşersen şu anki cliolarda jant kapaklı formda oldugundan arada 1000 TL jant fiyatini dusunce 54 bine geliyor ne dersiniz

Motor vites yakıt tüketimi fiyat tavsiye ve yorumlariniz nelerdir

Bende vardı 1.2 Edc Icon 2 yıl kullanıp sattım . Ses sorunu var araçlarda . 90 Km de bile rüzgar sesi alıyor. Neler yaptım sorunu çözemedim. Performansı çok iyidir. Yakıt büyük şehirde üzebilir. Dizel e yönelmenizi tavsiye ederim .

• XrDr X kullanıcısına yanıt
    6 ayda 40k ödeyecek adam neden gidip 4 ay beklesin üzerine MT lerler uğraşsın. Basar parayı alır.
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.